Jump to content
FAS Goran
Bokili

Fiat Brava - grejači zadnjeg stakla

Recommended Posts

Pominjalo se tecno srebro kao resenje, treba otkriti mesta prekida grjaca i premazati ih tecnim srebrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sam danas primetio da mi kad ukljucim zadnji grejac stakla rade samo 3 od od 7-8 koliko ih ima vec, da li to moze da se popravlja ili moram da menjam soferku celu?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni meni ne radi z.grejac na bravi... sija lampica na prikidacu ali ne greje... jel ima neko semu ili da napise koji su sve kontakti na onom konektoru na zadnjim vratima i gde su zicke za grejac.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam proverio da li dolazi struja do gepeka jer ne znam koje kontakte da proveravam... vidicu da skinem onaj poklopac na vratima da ispratim zice sa grejaca pa da tako vidim kontakte koji su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na bravo-a cesto ume da pravi problem kontakt koji se nalazi izmedju gepeka i zadnjeg veznog lima treba da ima 4 bakarna stubica na gepeku i isto toliko plocica na z.limu

 

Meni problem pravi jedan od tih stubic koji se zaglavio. Pokusao sam da ga odglavim ali bezuspesno. Na kraju sam pokusao kljestima da ga izvucem ali sam uspeo samo da napravim jos gore, feder je odleteo u travu :(

 

Zanima me ima li negde da se kupi taj stubic ili ceo deo? Takodje, da li postoji mogucnost prevezivanja tako da, na primer, na jedan stubic spojim gornje stop svetlo i grejac zadnjeg stakla. Pa nek rade oba istovremeno i na prekidac za grejac i na noznu kocnicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, kada upalim grejace na zadnjem staklu cuje se pucketanje. Prvo sam mislio da keci zadnji zvucnik (takav je zvuk), al kada sam ugasio grejac prestalo je to pucketanje? Da li je neko imao slicnih problema, ili da li zna neko o cemu se radi? U pitanju je fiat brava

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima nekog ko mi moze pomoci da resim problem sa grejacima zadnjeg stakla? Fiat brava 1.6 je u pitanju... naime, prekidac radi i pali se lampica, relej cakce kada ga ukljucujem, ali ne mogu da ga lociram, a kontakti pozadi ne dobijaju struju uopste... osigurac je u redu... hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze postaviti sliku table sa osigiracima, da proverim da li je na mojoj sve pravilno rasporedjeno, takodje kod mene nema ni jedan osigurac u onom dodatnom sestom redu na fiat brava 1.6 1999.god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li neko da me uputi kako skinuti ili izvući prekidač za grejanje zadnjeg stakla, Fiat Brava 2001 je u pitanju.

Da li je neophodno da se skida plastična maska ili prekidač nekako može da se izvuče?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...