Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Pravilnik o postupanju policijskih službenika

Recommended Posts

Koliko sam primetio dok sam bio tamo, oni nemaju interventnu kao kod nas, imaju obicne pandure, saobracajce i omon ... slicno nasoj zandarmeriji samo mnogo brutalnije izgledaju i biju, oni su zaduzeni za opasna hapsenja, proteste, utakmice i slicna obezbedjenja ... cesto sam ih vidjao na crvenom trgu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li komunalni policajac sme da trazi licnu kartu, odnosno da li sam ja u obvaze da mu je dam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi pričao ortak tamo nema zajebancija sa žandarima, a najmanje naglih pokreta pogotovo ovakvo posezanje u automobil. Tada ništa ne rizikuju već odmah pucaju.

Strogo slušaš naredbe/ šta traži od tebe i bez naginjanja i naglih pokreta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako ja kazem da je nisam poneo, nego ne znam da li je pravilnik kao sa obicnom, da moram da im dam kad mi traaze, npr. bus+ dajem .i. kad mi traze, mislio sam da tako mogu i sa komunalcima :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi pričao ortak tamo nema zajebancija sa žandarima, a najmanje naglih pokreta pogotovo ovakvo posezanje u automobil. Tada ništa ne rizikuju već odmah pucaju.

Strogo slušaš naredbe/ šta traži od tebe i bez naginjanja i naglih pokreta.

On mu je trazio dozvolu, ovaj je krenuo po istu, e sad sto on misli da je krenuo po utoku, to je neki problem u njegovoj glavi ... po meni je ovo velika greska pandura.

Cile, meni kad su trazili ja nisam dao licnu kartu i oni zvali patrolu ... dosla patrola i oni mi trazili licnu kartu, ja nisam dao dok su bili tu komunalci, pa sam morao u stanicu :)

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bem im krv, neka dodje prava i dobice od mene, ali cik da vidim da li ce im dati. odmah prijava. Cale mi je bivsi inspektor (nije izbacen nego dobio manje rizicniji posao sa skoro duplo vecom platom) pa cu njega pitati. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites


Ne mogu da verujem da niko nema široku selotejp traku.  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre jedno mesec dana vracam se ja kuci i ispred jednog restorana , bilo neko veselje pojma nemam .

Stoji grupa ljudi tu ispred a blizu puta i na jedno 10m od mene izlete budala ispred auta , nesto mase rukama itd.

Isao sam mozda 40 - 50 .Srecom u susret nije bilo vozila pa sam presao skroz u drugu traku da bih ga ne udarim ovako ko zna dal bi se zaustavio na vreme .

5 min posle toga pozovem policiju i ispricam sta se desilo.

Javlja se neka zenska i mrtva ladna kaze pa sta mi tu da radimo ??? Ne mogu da verujem sta zena prica.

Reko pa nista skuvajte sebi kafu i sacekajte da neko udari onu budalu tamo pa cete imati sta da radite , a nekog onda  neduznog smestite u zatvor .

Edited by Punto mk2 JTD LE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džaba je postojanje ovog pravilnika, kad oni ne znaju ni gde su im ljudi ni šta rade... kako očekivati da traže krimose kad ne mogu međusobno da se pohvataju... 

 

kapor_vladimir_sre.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uzmem ja njima generalije redovno, nego ovaj bio pijan k'o keva, a i nasilan i reko' da ne bude posle "napad na službeno lice" :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...