Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Pravilnik o postupanju policijskih službenika

Recommended Posts

Lepo iskustvo, ali takvi primeri su stvarno retki kod nas

A sto se tice Vojvode Stepe, nikad nisam video nista gore i o tome ti pricam, gde god se okrenes naebe sirotinja i normalan covek, ovi sto parkiraju dzipove i besne masine kojima se ne zna poreklo njih svi obilaze u sirokom luku

Udruzenje_sudija_prekrsajnih_sudova_14.jpg

Inace ne znam ko je upoznat sa radom nacelnika sa slike, ali on jedno prica za kamere a drugo radi, kako njegov vozac i on voze onaj Audi po Smederevu to nije normalno, a samo pricaju o nasilnickoj voznji, o bezbednosti i slicno, Za vreme odrzavanja motorijade, on je dovezao Bentli u Smederevo, i pobegao sam mu u 5 metara da me ne udari u blizini groblja gde je ogranicenje 20 i postoji lezeci policajac i bila je subota, znaci puno ljudi, gospodin nacelnik sa lezeceg poleti i umalo da udari u mene, nekako sam se izvuko i kasnije saznao da je to presretac i da je on vozio, i citav dan je divljao po gradu sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veca bezbednost ce biti samo kada se uvede (bolja) unutrasnja kontrola policije... Jer najveca sranja u saobracaju prave upravo saobracajci i oni koje saobracajci nemaju muda da zaustave...

A pogotovo ne mozemo da govorimo o nekoj bezbednosti dok se radi na kvotu... Ja ne znam zaista kako neke ljude u policiji nije sramota da se pojavljuju u medijima...

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo iskustvo, ali takvi primeri su stvarno retki kod nas

A sto se tice Vojvode Stepe, nikad nisam video nista gore i o tome ti pricam, gde god se okrenes naebe sirotinja i normalan covek, ovi sto parkiraju dzipove i besne masine kojima se ne zna poreklo njih svi obilaze u sirokom luku

Udruzenje_sudija_prekrsajnih_sudova_14.jpg

Inace ne znam ko je upoznat sa radom nacelnika sa slike, ali on jedno prica za kamere a drugo radi, kako njegov vozac i on voze onaj Audi po Smederevu to nije normalno, a samo pricaju o nasilnickoj voznji, o bezbednosti i slicno, Za vreme odrzavanja motorijade, on je dovezao Bentli u Smederevo, i pobegao sam mu u 5 metara da me ne udari u blizini groblja gde je ogranicenje 20 i postoji lezeci policajac i bila je subota, znaci puno ljudi, gospodin nacelnik sa lezeceg poleti i umalo da udari u mene, nekako sam se izvuko i kasnije saznao da je to presretac i da je on vozio, i citav dan je divljao po gradu sa njim.

Zar nije slupao tog Saricevog Bentlija? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa videli smo svi onaj stav, bahato ponasanje i svojevremeno kod Alvirka u emisiji, kada su se kur.ili u onom nabudzenom Lancer-u. Pisalo se vec o tome ovde na nekoj temi.

Kada su se tako predstavili u emisiji koja ide na "medijskom javnom servisu Srbije" (ne mogu ime da im izgovorim ni posle 12 godina), sta tek ocekujete da ce biti na terenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce se mimoilazim sa jednim pandurom a on telefon u levoj ruci, nevezan pojas svetla ugasena.....

malo ispod njega je pesacki i stoji znak zabranjeno zaustavljanje i pakiranje, covek parkirao tu otisao sa druge strane zgrade za dorucak

DSC02444.jpg

ista ulica samo malo iznad

Photo0486.jpg Photo0487.jpg Photo0488.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman ostavio mesta za majku sa detetom u kolicima ili nekog invalida... Iz dana u dan se divim njihovoj bezobzirnosti, a sami smo krivi...

Oj Srbijo, medj' sljivama...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato svi aparate u ruke, pa samo rokaj mejliće da vidiš kako odjednom sve lepo u gradu... ne šalim se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SUP Rakovica: ne zna se ko je nesposobniji i sporiji na salterima. Zasta primaju platu, nije mi jasno nikako.

Ajde i sve to na stranu...Cekamo kao debili, po jednoj stranci za registraciju na pr. potrebno im je 20 minuta.

Na sve to, pre par dana, guzva do u dvoriste. Na sred posla prekidaju rad i odlaze na neki sastanak. Svi salteri ostaju prazni. Sastanak im je trajao sat vremena.

Sta reci???

Malopre dzip interventne sa rotacijom i sirenama preseca kolonu vozila iz suprotnog smera i preko pune linije odlazi u MC Drive (Vidikovac).

Svim tim majmunima niko ne moze da stane na kraj. Tako lepo i lagodno zive troseci nas novac, da je to porazavajuce i ne mogu da ne prokomentarisem na ovaj nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre dzip interventne sa rotacijom i sirenama preseca kolonu vozila iz suprotnog smera i preko pune linije odlazi u MC Drive (Vidikovac).

A i ti si na kraj srca... Verovatno porucili klopu telefonom pa zure da se ne o'ladi. Ne bih odgovarao na ovaj post, nego malopre stigoh sa zemunskog keja i tamo izgleda imaju slicne potrebe :laughing: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari Grad i Rakovica :thumbdown: Idite na Novi Beograd :thumbsup: 5 minuta najvise 1 salter za agencije za registraciju 1 salter za ljude sa ovlascenjima i 2 saltera za licno. Ljubazni , ekspeditivni, salter banke u stanici , dve zene rade na popunjavanju raznih obrazaca, zamena vozacke 10 minuta. Uradio registraciju i zamenu vozacke u junu u razmaku nekoliko dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošlog leta su mene ujurili pod rotacijom jer ih je burazer snimao sa zadnjeg sedišta, snimao je neki spot i oni upali u kadar i oni to videli i pojure nas i prepreče mi put i bilo je maltretiranja jedno 10tak minuta, pozapisivali sve koji smo bili u autu, uzeli burazeru fotoaparat i počeli da traže snimak, ali ga je on na svu sreću obrisao kad je video da su krenuli i upalili rotaciju i kao ako slučajno se to nadje na internetu ili bilo gde kao možemo od 3 do 6 meseci zatvora da dobijemo svi... Kao za svako snimanje mora da se ima potvrda iz SUPa, ne može to tek tako...

Isti taj pandur je mom dedi uzeo dozvolu par meseci ranije, deda se našao u raskrsnici i tu se zagužva saobraćaj i zatvori ga crveno i ovaj ga sačeka i izmaltretira ga i ode dozvola na 3 meseca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Saricev a nije slupan nego samo udaren sa zadnje strane. Nije on bio kriv.

Nije go*no nego se pas posro, ko god ga je video na dan motorijade krstio se i levom i desnom, ne zelim nikom nista lose, ali ne bi ga zalio da mu se nesto desi ... jer i on je jedan od onih sto je iz konjske zaprege uleteo u mitcubishi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, u Srbiji je vazda bilo interesantno gurati nos u tudje dvoriste. Ti ga poznajes pa znas da je vozio konjsku zapregu?

Nisam ni sumnjao u njegovu krivicu :)

Covek je ipak "organ" .

Ako je auto udaren sa zadnje strane kolika je verovatnoca da je vozac Bentleya kriv?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, u Srbiji je vazda bilo interesantno gurati nos u tudje dvoriste. Ti ga poznajes pa znas da je vozio konjsku zapregu?

Nisam ni sumnjao u njegovu krivicu :)

Covek je ipak "organ" .

Ako je auto udaren sa zadnje strane kolika je verovatnoca da je vozac Bentleya kriv?

Ko je stigao Bentlija, svaka mu dala...! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je vise verovatno da Bentley za nijansu bolje zabada na kocnici od tog koji je bio iza :lol: . I da je to razlog sto mu je nakon toga na boardu izaslo ono cuveno "Found new hardware. Install?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego je Bentley skretao levo, a taj fini kulturni vozac preticao kolonu pa nije video Bentleya.

Kako li bi vas ocenio na osnovu vasih faca da mi je znati? :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E voodoo covek je ljakse i primitivac i to se vidi na svakom video snimku koji se pojavi sa njim u glavno ulozi, ne vidim razlog zasto ga branis, kad se za volanom ponasa kao napaljeni klinac koji prvi put vidi auto. Jedino ako nisi njegov portparol pa te placa da pricas lepo o njemu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti o njemu sudis na osnovu TV-a, smeta ti kako se ponasa za volanom (a ja bas ne vidim da se ponasa kao ljakse), ne znas nista o tome kako radi svoj posao, a to je ipak mnogo bitnije od tvog subjektivnog utiska. U stvari mislim da ti vise smeta to sto moze da vozi to sto vozi (i drugima koji ga pljuju), rado bi se menjao sa njim ali posto ne mozes najlakse je da opletes po coveku. Zato i kazem, i tebi i ostalima koji ga pljujete snimite sebe dok vozite, ili jos bolje snimite sebe dok vozite neki dobar auto pa da "sudimo" o vama po vasim facama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woodoo, 98 % vozača ne poznaje ni najosnovnije saob. propise, retko ko bi znao da reši raskrsnicu a o kružnom toku da ne pričam. Svi isteruju neku prednost, a svesni su kako su do dozvole došli (testovi sa CD-a ili platili)+ vožnja napamet. Pitaj nekog da li može da se seti zadnjeg znaka. Posledice se vide svaki dan a i svedoci smo koliko za dlaku izbegnutih sudara itd. Dobro je kako može da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...