Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Samo da se ponovim iz teme sa oglasima, konkretno vezano za ovaj auto :whistle:

Sta reci za ovu opaku lepoticu, osim :unworthy: :unworthy: :unworthy:nadam se da ce naci odgovarajuceg vlasnika :yes

Nadanja su mi se ostvarila :rolleyes: Uzivaj :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ :thumbsup:

Sredjen problem s glavicnom, ureznicom ispravljen navoj i sad je sve okej. Pali su i komplet novi srafovi, sad se tocak sija ko tepsija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam se dokopao ovog "djavola' na krug oko Arene. Kako je samo dobra. Au. Zestok auto. Bez teksta sam.

frf1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo resenja

p10100011ma.jpgp10100032km.jpg

salim se

videh danas i stvarno izgleda ...

ne verujem da je skupo pa eto ako nemate sta da radite ...

inace auto je bonbon

imam je u kompu vise meseci iliti godina

bela_HF.jpg

kod mene se slika zove "belaHF" ko zna odakle mi je

Edited by Integralac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojha i ja da se javim posle sto godina i cestitam na auticu koji si pazario :), sto se tice lajsne ispod farova fabrichke sa prorezima... od te price da ces je ovde naci nema nista, u Italiji jos mozda i moze da se nadje iz iskustva znam koliko je teshko naci je... ja sam imao srece pa je sve bilo na njoj :)...ako ti trebaju neki delovi ima ih nebojsha iz krnjace ,borce ne znam cemu pripada... uglavnom preko mosta pancevackog :) bilo bi lepo da mu nabavish i sedista bash ona iz HF-a... zavidim ti na klimi sto je imas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Hvala :thumbsup: Znam za tog lika iz borce, bas smo planirali za vikend da skocimo do njega da vidimo sta sve ima. A kakva su to sedista u HF-u? Zar nisu to ova koja su sad unutra?

IMG_0787.jpg

@Integralac: u planu je karbon samo se razmisljamo jos, posto je enterijer u savrsenom stanju i prosto ga je greota menjati u bilo kom smislu

Edited by podvarak

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam je u kompu vise meseci iliti godina

bela_HF.jpg

kod mene se slika zove "belaHF" ko zna odakle mi je

Sliku je ''okinuo'' Nidža polovinom 2009. godine, iz mog Stila:

nidza.jpg nidza2.jpg

Naravno, ne bi on tako dobru sliku ''okin'o'' :D da ja nisam vozio unapred matematički proračunatom putanjom, sa posebnom pažnjom u pogledu brzine kretanja, izbegavanja i najstinijih neravnina, rupa, a bogami i kratera... :whistle: Pa, čak je bio i vezan pozadi... :p

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=37552

http://s98.photobucket.com/albums/l242/n1dza/FIAT/Lancia%20Delta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam ja preuzeo ovu belu lepoticu, a podvarak je kupio plavu lepoticu, doslo je vreme da se dotera u perfektno stanje (moram da radim sto bolje da me kum ne bi stigao, jer ce sad takmicenje koja je bolja :harhar: )

Prvo sam uradio mali servis (veliki je uradjen pre godinu dana), zamenio hladnjak i uzeo nov (posto je stari bio u ocajnom stanju), sipao antifriz, a onda sam odlucio da kompletno sredim trap. Auto je imao lufta na volanu,viljuske otisle, amorti isto.

Uradjeno je kompletno sve na trapu. Prednji i zadnji amortizeri, spone,manzetne,viljuske, kugle,sileni.... Cifra je izasla pozamasna, skoro 400 EUR, ali je auto sad bukvalno neprepoznatljiv.

Ja prosto ne mogu da verujem kolika je razlika, kao da sam seo u drugi auto. Ne cuje se preko rupa, osecaj na volanu potpuno drugaciji, lezanje kao po sinama, nista ne lupa i mnogo je udobniji. Zaista sam prijatno iznenadjen i tek sad osecam pravu mogucnost ovog auta jer je kao pegla u krivinama. Mislim da cemo se dugo druziti jer je sad skoro mehanicki komplet sredjen, ostale su jos neke sitnice...

Odoh malo da se vozim :p

Edited by BobRock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kume lepo je to sve i pozdravljam akciju al mislim da nema svrhe porediti ova dva auta dok ne nadjes HF lajsnu :D ... Eo jedna slika samo za tebe :thumbsup:

28052010685.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastavilo se sa sredjivanje bele Delte. Uzeo sam nova sedista, po meni u lepsoj kombinaciji koza-alkantara, a i ona stara su bila iscepana na par mesta, ova su mnogo bolja.

Takodje novi auspuh sutra dolazi na red (poslao sam kuma da to odradi posto krizira dok njegova ne bude gotova, da malo oseti cari mocne masine :harhar: ) kod Pirketa tako da ce sad samo da peva, posto je ovaj stari ispustio dusu

qqq30.jpg qqq31.jpg

qqq32.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...