Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
chikavili

Auto LED Znak

Recommended Posts

Hehe, nasta sam naleteo danas:

auto_znak.jpg

Auto LED Znak

Lep ukras za zadnje staklo automobila. Mislim da veće pravo na ovu poslasticu ima nežniji pol. Inače, nisam toliko protiv žena kao vozača nego napominjem to jer znam da muški rod žene kao vozače i ne cene (šta, Vi kao do sada to niste znale). Svašta pričaju, od toga da su znali po kretanju automobila da žena vozi iako vozača nisu ni videli pa do svakojakih imena kojim ih nazivaju.

Da preterujemo u proceni, preterujemo, jer smo ljubomorni na vašu opreznu, sporu, finu i nadasve pažljivu vožnju. I naravno da ste u daleko manjem broju kao inicijatori saobraćajnih udesa, ali šta da se radi, isuviše poštujete pravila a to ume da nas nervira. Jer ne pamtim kada sam video devojku da vozi posle dirinčenja i ne preludira za volanom kao mi muškarci. I ovo nije šlihtanje, niti ulizivanje, iako mi je pretio FSS (Feministički Savez Srbije), nego su to činjenice.

Inače uz pomoć daljinskog upravljača možete menjati raspoloženja na zadnjem staklu automobila prikazujući šta mislite o vozaču iza Vas. Mada su po nama i našem srpskom mentalitetu trebali da ubace i ‘’srednji prst’’ kao izraz ‘’poštovanja’’.

Karakteristike:

- Pet tastera koji iskazuju Vaše zadovoljstvo ili obrtno,

- Svako dugme ima svoje raspoloženje,

- Poruke su od smajlija pa do Back Off, Thanks ili Sorry,

- Pogodno za 18+ godina,

- Zahteva 4 AA i 2 AAA baterije,

- Dimenzije: 17 x 17 x 4cm.

Trebali su samo da ubace i opciju koja pokazuje srednji prst. E tada bih razmislio o kupovini ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebali su samo da ubace i opciju koja pokazuje srednji prst. E tada bih razmislio o kupovini ;)

Postoji i ta opcija. Model DE-496B (ovo "B" znaci Balkan)

IH50r.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxaxaxax...bas je dobra fora,jel zna neko gde ima ovo da se uzme kod nas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose kad ti se neki majmun nakaci pozadi na branik ako mu zena sedi kao savozac moz da joj saljes poljupce a ako je sam onda srednji prst naravno. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...