Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pre svega pozdrav, inace imam fiat coupe 16v turbo 140kw,pa me zanima srednji lonac jer mi je izgoreo a ujedno bih zamenio i zadnji pa ako mozete da mi kazete cene jer ga nisam video u katalogu. a za zadni se razmisljam i za neku sportsku varijantu da malo dobije ostriji zvuk pa me ujedno zanima i cena za njega,ali hteo bih neki diskretan sportski zvuk bez ogromne buke... hvala

a da i zanima me da li imate drzace auspuha za ovaj model

Edited by coupe16vt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je ali nemamo nista za tvoj model automobila. Poslali smo faks fabrici"Imasaf" u Italiji i odgovorili su nam da ga nemaju na stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me auspuh za Fiat Bravo 1.8GT. Ili makar zadnji lonac.

Ako sam dobro shvatio vaš cenovnik, nudite isti auspuh i za Bravo sa motorom 1.6 i sa motorom 1.8. Ovo nije baš u skladu sa fabričkom specifikacijom pa me interesuje da li imate iskustva, i kakva su, sa montiranjem auspuha za motor 1.6 na Bravo sa 1.8 motorom? Ili kako se ponaša Bravo 1.8 kada se montira samo zadnji lonac od modela sa 1.6 motorom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nudimo iste auspuhe i ne znam odakle ti takva informacija. Iskljucivo ugradjujemo auspuhe koji imaju karakteristike za taj model automobila...

Sutra cu ti javiti cenu jer trenutno nemam cenovnik na kucnom racunaru,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sliku koju si video u nasem cenovniku pokazuje da su ta dva modela automobila sa istim auspuhom (rasporedom lonaca) ali razlicitim promerima cevi. Cenovnik je uradjen tako da nama i Vama olaksa pregled istog ,bilo bi jako zahtevno i komplikovano izbaciti sliku svakog automobila koji postoji, tako da kada vi pitate za odredjeni model sifre se izvlace iz glavnog kataloga i dobijate cene tacne za vas model.

Cene za tvoj model su

Imasaf: 15000 din sa ugradnjom (trojni auspuh)

Domaci: 9500 (trojni) u domacoj varijanti srednji lonac nije presing niti je zadnji sa prevrnutim izduvom

Domaci: zadnji lonac 3500 din sa ugradnjom

Na oba proizvoda garancija je 2 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Interesuje me za auto Lancia Kappa 2.0 20v nesto oko izduva. Na vasem sajtu sam video kako to stvarno izgleda i imate navedene cene za zadnji lonac i onaj pre njega. A sta je sa delovima koji po vasem katalogu imaju oznake 45.71.33 i 45.71.01? Ovaj x.33 je katalizator koliko mi je poznato. Imam neki cudan zvuk motora, a mislim da dolazi sa ovog dela. Jel se moze sta uraditi po tom pitanju? Moze li da se izvadi sace od katalizatora a da se zadrzi tih zvuk, da ne zveci? Doduse i sad mi zveci, pa pretpostavljam da taj kat i ne vrsi svoju funkciju. Ovaj x.01 ima i neko prosirenje na slici, sta se tu nalazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

45.71.33 je katalizator-lonac.Prvo prosirenje koje vidis na toj slici je katalizator a uzi deo u nastavku je lonac.Moguce ga je izbaciti i zameniti, ili univerzalnim katalizatom i loncem,ili izbaciti katalizator a samo ubaciti jedan malo duzi lonac koji ce da smiri zvuk na kolima.

45.71.01 je cev grane,prosirenje koje vidis na grani je Fleksibilno crevo ili pancirnocrevo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:ice: Neki (ponosni pobednici kviza :smoke: ) mozhda posete chika Nebojshu ovih dana... :ice:

BTW, od kako sam osvojila "Zadnji lonac", stalno gledam tudje auspuhe :w00t:

Ako mi stavish ruzhniji nego shto sada imam (a sada je poprilichno lepshi od vecine koje sam srela na auto-putu), moracu da ti razbijem servis :rofl::rant:

Salim se, neki fin, samo da nema onaj pipak na kraju (kao shto imaju vecinom Yugishe, bi bio sasvim ok...) :ice: Znash, videla sam neki na jednom fancy crnom Audiju, uslikacu ti da ga vidish :) Hihihih :w00t:

P.S. Njushkica bi zapravo bila najsrecnija kada bi mogli da namontiramo neki ljubichasti... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože koliko si zahtevna ;)

Sredicemo nesto da ti se ne smeje cela čaršija.. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradjen zadnji lonac za Brava kupljen kod "Ljube", 3500 dinara. Momci su veoma korektni i ljubazni i preporucio bih svima. Pored svega toga, plate i postarinu. Ima li sta bolje? :thumbsup:

zadnji_posle.jpg

Detaljnije ovde...

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega POZDRAV svima posto sam nov sto se tice postova ovde na forumu, mada pratim forum vec neko vreme.Zeleo bih da postavim par pitanja gospodinu Ryanu iz "Ljuba" servisa.

Zanima me

1.) trenutna cena kompletnog izduvnog sistema znaci zadnja tri lonca bez katalizatora za Bravo 1.6 16 97 god (interesuje me domaci i walker).

2.)posto sam nekih 150 km daleko da li jos uvek saljete i da li jos vazi to da se ne placa dostava na kucnu adresu.

3.) da li je potrebno na njima jos dodatno variti recimo kuke za kacenje i slicno ili je sve gotovo i samo se montira (kaci ) na auto.

Toliko za sada :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako..Walker nema na stanju ali u ponudi imamo:

Imasaf- 14000 dinara sva tri lonca

Domaća varijanta-8600 dinara sva tri lonca.

Dobijate pismenu garanciju na 2 godine bez obzira na proizvodjača..

U obe varijante nema nikakvog dodatnog varenja već je auspuh veran originalu (sa metalnim nosačima-kukama za kačenje). Skida se sa prednje šelne i montira.

Troškove prevoza snosimo mi a Vi placate na licu mesta kurirskoj službi iznos auspuha u odnosu na varijantu na koju se odlučite..

Share this post


Link to post
Share on other sites

45.71.33 je katalizator-lonac.Prvo prosirenje koje vidis na toj slici je katalizator a uzi deo u nastavku je lonac.Moguce ga je izbaciti i zameniti, ili univerzalnim katalizatom i loncem,ili izbaciti katalizator a samo ubaciti jedan malo duzi lonac koji ce da smiri zvuk na kolima.

45.71.01 je cev grane,prosirenje koje vidis na grani je Fleksibilno crevo ili pancirnocrevo.

Jel to znaci da ovaj 45.71.33 i nema kao zamenski deo kod vas, nego se mora kupovati u originalu ili na otpadu? Da li imate dihtung izduvne grane za isti auto? Da li vrsite i tu intervenciju zamene ukoliko je potrebno? Koliko uopste kosta taj dihtung? Da li je i za pregled izduvnog sistema potrebno zakazivanje? Buduci da ne mogu da odredim odakle imam neko bezveze zvecanje. Pa bi posle svega odlucio o eventualnim intervencijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih trebao da zamenim zadnji lonac na Corsi 1,0.

Koliko bi me izasao prohromski sa niklovanim izduvom sa ugradnjom?

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

45.71.33 je katalizator-lonac.Prvo prosirenje koje vidis na toj slici je katalizator a uzi deo u nastavku je lonac.Moguce ga je izbaciti i zameniti, ili univerzalnim katalizatom i loncem,ili izbaciti katalizator a samo ubaciti jedan malo duzi lonac koji ce da smiri zvuk na kolima.

45.71.01 je cev grane,prosirenje koje vidis na grani je Fleksibilno crevo ili pancirnocrevo.

Jel to znaci da ovaj 45.71.33 i nema kao zamenski deo kod vas, nego se mora kupovati u originalu ili na otpadu? Da li imate dihtung izduvne grane za isti auto? Da li vrsite i tu intervenciju zamene ukoliko je potrebno? Koliko uopste kosta taj dihtung? Da li je i za pregled izduvnog sistema potrebno zakazivanje? Buduci da ne mogu da odredim odakle imam neko bezveze zvecanje. Pa bi posle svega odlucio o eventualnim intervencijama.

Najbolje da dodjes u servis.

@Kypck

Nemamo prohromski lonac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da na Puntu 1.2 8v mk2a uradim nesto sa auspuhom da se malo lepse cuje, neki rezak zvuk pri visim obrtajima,ali nista preterano, da se ne dere kao nenormalan :rolleyes: Koliko sam ja video moj nema srednji lonac, da li je to fabricki tako ili je neko vec budzio nesto ? ? ? :D I da, koliko bi me to zadovoljstvo izaslo ?? <_< Hvala unapred na brzom odgovoru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabricki tvoj auto nema srednji lonac. Moze da se uradi sportski (solo)zadnji lonac i cena je 3000 dinara bez ukrasnog izduva. Izduv u tvojoj reziji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje su cene sportskih auspuha za Punto 1.2 16v 2002god?

Da li moze da stavi tacno gde je crna plastika? Ne zelim ispod branika da ne bude blizu poda, nego da se ureze branik.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bio sam kod Pirketa. Kaze da za mog punta 1.2 16v 2002god. moze da se usece branik, ali samo desno ka centru jer ima neki nosac iza branika. Cudi me kako ne moze da ga isece, jer sam video slike gde tu kod te crne plastike(koja je isecena), staje taman auspuh??? kako to onda? A Pirke kaze da ne moze?

Vidim da si u jednoj od tema ovo napisao. Ako je Pirke rekao da ne moze nemam razloga da ne verujem drugacije. Eventualno da navratis do naseg servisa da resimo tu dilemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uno mondo 99.god.999cm3 (1.0ie),poljski,imas ih po gradu kupovani u delti!

E da meni ne treba neki auspuh da se dernja,bla,bla ili sta vec nego mi treba normalan lonac,sa fabrickim karakteristikama,ovaj je progoreo,izgorelo mu sace,inace je oket,ali zvecka i postao je dosta bucniji! :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...