Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zasluži raga nakon 315k nov auspuh:D

img_1498903205318.thumb.jpg.5707319e4fc9e91cb8dc8196dc655533.jpg

Sve pohvale za osoblje servisa. Malo priče, malo šale i prođe zamena dok trepneš:thumbup:

Doblo, ma kao nov:lol:

 

Usluga, cena, popust....sve 5!;)

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@profa_chb

 

Koliko vidim zadnji lonac sigurno a ovo napred mora da se pregleda iz kanala..Zadnji lonac 4800 dinara sa ugradnjom + ako je jos nesto potrebno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ryan

 

Da li u vasem servisu moze da se zameni samo parčence izlazne (završne) cevi iz zadnjeg lonca na Chevrolet Sparku, 2008g, 800ccm?

 

Ta izlazna cev je toliko trula da je šuplja. Ima i krivinu od 180° od samog lonca pa do kraja.

 

Koliko bi me to koštalo otprilike i da li je potrebno unapred najaviti dolazak?

 

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se zameni a cena se vrti oko 1000 dinara +-...Zakazivanje obavezno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru!

Sad vidim da imate radno vreme do 17h. To je i meni malo nezgodno zbog mog radnog vremena. 

U svakom slučaju dogovorićemo se o susretu, pa mozda i zamenim ceo lonac ako ga imate na stanju i ukoliko je potrebno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

Koliko bi kostala zamena zadnjeg lonca za Fiat Bravo 1.9mjet 2008o godište? Trenutni nigde nije bušan ali je poprilično propao (Omot oko lonca sam skinuo jer se raspao i zveckao, a saće između tog i sloja koji je ostao je ispalo ko zna kada)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce zvao coveka u vezi zadnjeg lonca,rekao mi cenu i vreme kada da dodjem. Sve je namesteno za 7 minuta i sve pohvale !

 

P70905-120437(1).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minuta? Meni radili celih 20 :lol:

 

Šalu na stranu, momci su me još na kapiji dočekali sa loncem u rukama, bilo je kao u pit-stopu! Ja zadovoljan :)

 

Pohvale za odnos sa mušterijama i za obavljene radove! :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Prvi servis u kojem niko ne caska xD

Daj auto,bap bap,upali,zadovoljan- plati i valjda neces dolaziti bar 2 godine :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se to vam nisam odgovorio na vreme ali visa sila....Verovatno je do sada resen problem..

Ponovo sam redovno dostupan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

 

Možete li mi reći da li i gde se kod Fiat Maree Weekend 1.9 jtd 110 KS 2002 god. nalazi katalizator u izduvnum sistemu ? Ima li ga kod nas da se kupi i koja mu je cena (može i sa ugradnjom) ? Bio bih zahvalan na nekoj slici ili linku gde bih mogao da pogledam kako izgleda taj katalizator ? 

 

Unapred Vam hvala !

Srdačan pozdrav.

Zoran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marea weekend treba da ima dva katalizatora. Jedan je celicni i nalazi se na izduvnoj grani a drugi keramicki je na ravnom delu auspuha negde ispod nogu vozaca. Ako imas problem sa katalizatorom verovatno je u pitanju donji keramicki katalizator, manja je verovatnoca da ti celicni stvara problem. Cena univerzalnog katalizatora umesto tog keramickog je 12000 dinara sa ugradnjom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru. Problem je što ja nemam taj drugi keramički, jer ga je prethodni vlasnik isekao. Sada je samo obična cev, zavarena na njegovom mestu. Od 2012. god vozim tako, a direktno je kupljen od čoveka u Italiji. Razmišljam šta da radim ako uskoro počnu tehnički pregledi sa merenjem izduvnih gasova, kako najavljuju po novom zakonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...