Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Naravno da je zanimljivo ali je trziste toliko malo da je ekonomski neisplativo ulagati novac u nesto sto ima suvise ogranicen krug interesenata. U danasnje vreme opstaju samo firme koje se domacinski odnose prema svom kapitalu i koji intezivno analiziraju trziste i u skladu sa njim  vode poslovnu politiku svoje firme.

 

Ovoga trenutka nasa procena je da custom/sportske varijante ostavimo onima koji se vec dobro snalaze u tom domenu a da mi radimo ono za sta smo i specijalizovani a to je osnovni/standardni program..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Da li znate ikoga da ume da isece zadnji branik da se ugradi difuzor? 

Ovde sam pitao inicijalno, pa onda nadjoh ovaj vas thread.

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=70121

 

Onda bih nakon toga ubacio neki dobar nastavak, po vasoj preporuci.

Edited by vanste25

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da to mozes uraditi u auspuh servisu "Pirke". Video sam par njihovih radova i vrlo korektno to izgleda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega,

na Citroenu C4 1.6 Hdi je izbijeno saće iz DPF-a (kućište je ostalo na autu) i sad pozadi na auspuhu ima da tako kažem rezonantnu zvonjavu. Ima li kod tebe rešenja tome ubacivanjem nekog lonca u to prazno kućište, ugrednje nekakvog prigušivača ili šta već?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na c4 se DPF nalazi direktno vezan za granu motora pa je u tom slucaju to veliki problem. Osim zamene DPF filtera, nema maksimalno kvalitetnog resenja problema zvuka. Postoji varijanta da se izbaci DPF i da se umesto njega premosti parcetom cevi jer za ugradnju nekog zamenskog lonca nema dovoljno mesta.Sto se tice prigusivaca u DPF-u na C4, mi to nismo do sada radili pa ne mogu da ti odgovorim da li takva prepravka DPF-s donosi trajno resenje problema..

Edited by Ryan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,zanima me koliko bi bila ugradnja zadnjeg lonca na Stila 1.2 (vec sam ga nabavio) i da li je radno vreme isto kao na prvoj strani sto je napisano 9-17,su 9-13?

Pa ako se iskombinujem dosao bih u toku nedelje jedan dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radno vreme je upravo takvo kako je i napisano. Zamena lonca je 500 dinara ako nema nekih vecih prepravki a kod tebe verovatno nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio danas zakazao pre neki dan za 11h, momci su odradili posao za neko smesno vreme tipa pola sata.

 

Prednji lonac, zadnji kao i pletenica (raspalao se skoro pa sve) dobio garnaciju i naravno 10% popusta sa clanskom :)

 

Svaka preporuka za ovu ekipu, zver sada prede :)

Edited by sasamanas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko_ji si od onu trojcu :)  ?  Matori, mali ili onaj sto ima audija ?

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam audija, nisam ni najnizi u servisu a da li ti za svojih 46 godina izgledam mnogo matoro, to je stvar percepcije posmatraca i njegovih ocekivanja kako neko treba da izgleda sa toliko godina...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema potrebe za slikama jer se covek malo zbunio. U servisu su bila cetvorica a ne trojica. Ovaj sto vozi Audi, onaj mali, jedan MATORI ( nije deo servisa ali je svakodnevni inventar)  i jedan coravi...taj coravi pise po forumima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ovakvih opisa red bi bio da se stavi neka slika. Čisto da ljudi ne steknu pogrešnu sliku.

 

 

Dalton in Daisy Town Gif by GloGlo92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve dok su komentari na rad pozitivni, licni izgled zapada u drugi plan..

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3000 dinara sa ugradnjom ali na godisnjem smo odmoru do 1 septembra..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel može da se uradi na Fiat bravo nuova izduv samo cev plus nastavak na desnoj strani da ima i levo i desno

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Dogovori oko modifikacija i cena za modifikovanje izduvnih sistema, iskljucivo nakon pregleda i dogovora u nasem servisu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio u auspuh servisu Ljuba, i zaista imam samo pozitivne utiske. Rešen problem lupanja koji sam vukao otkad sam kupio Zastavu 10. Još jednom se zahvaljujem majstorima iz ovog servisa, ali i Fiat Lancia forumu preko koga sam došao do njih. Auto je kao nov :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...