Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Gledao sam danas na kanalu pancir crevo izgleda ok, ali su oba lonca pozadi losa - onaj cetvrtasti i zadnji- koja je je cena za oba lonca? 

P.S. - Drugar mi nudi zadnji lonac polovan u dobrom stanju. Da li ugradjujete lonce i koja je cena ugradnje? Pozdrav Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da zaboravih, Fiat Brava 1242 cc- 16v, 2001 godiste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

8600 din u setu od 3 lonca sa ugradnjom. Montaza tvog zadnjeg lonca 500 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje. Da li imate 44.57.09 za lanciu dedru s.w 1.6 od oct.94 pa na dalje. Da li moze da ga zameni mozda 44.51.09 ili 44.55.09? Hvala unapred na odgovoru.

Edited by Mladenitanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam obavesten cuo si se telefonom sa Ljubom i on ti je sve objasnio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze,vozim stila 1.6 16v i zadnji lonac je u vidno losem stanju i spreman je za zamenu,a srednji lonac je takodje los ali podosta bolji od zadnjeg,e sad,zanima me da li je srednji lonac u stvari katalizator,jer ako jeste,cuo sam da su oni jako skupi,da li onda tu postoji neka jeftinija varijanta koja bi mogla da funkcionise jer sam ovde na forumu citao temu oko uklanjanja katalizatora gde je par puta spomenuto da 1.6 bez katalizatora hoce da prijavljuje gresku zato sto valjda ima 2 sonde (ili sta vec)?

Unapred hvala na odgovoru

Edited by dinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li kod vas jos uvek mogu da se kupe Imasaf lonci?

Konkretno za moj auto,zanima me cena za zadnji lonac.

 

I vase misljenje koji je brend bolji:Imasaf ili Walker?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze,vozim stila 1.6 16v i zadnji lonac je u vidno losem stanju i spreman je za zamenu,a srednji lonac je takodje los ali podosta bolji od zadnjeg,e sad,zanima me da li je srednji lonac u stvari katalizator,jer ako jeste,cuo sam da su oni jako skupi,da li onda tu postoji neka jeftinija varijanta koja bi mogla da funkcionise jer sam ovde na forumu citao temu oko uklanjanja katalizatora gde je par puta spomenuto da 1.6 bez katalizatora hoce da prijavljuje gresku zato sto valjda ima 2 sonde (ili sta vec)?

Unapred hvala na odgovoru

U pitanju je lonac, katalizator ti je vezan za granu motora.

Da li kod vas jos uvek mogu da se kupe Imasaf lonci?

Konkretno za moj auto,zanima me cena za zadnji lonac.

I vase misljenje koji je brend bolji:Imasaf ili Walker?

Molim te daj mi podatke o autu.Konektujem se preko telefona i tapatalka pa da se ne maltretiram trazeci tvoju temu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izuzetno skupi za kvalitet koji nude.Iz nekog nasag iskustva ni u jednom segmentu ne prednjace u odnosu na Imasaf a daleko su skuplji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala jos jednom :thumbup:

Meni su u Lav autu ponudili taj Walker za nesto malo ispod 5000,sad dal' je kopija ili nesto drugo u pitanju ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno je domaca varijanta u pitanju mada nije na odmet i pitati ih..mozda je neka akcija u pitanju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opel vectra b 2.0di 60kw... Moze li straight through ili eventualno samo zadnji lonac? Pitam zbog eventualno nekih problema usled odstupanja od fabrike... Koja cena bi bila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo zahteva drugaciji vid komunikacije, pa bih te molio da nas kontaktiras telefonom radi preciznijeg odgovora u vezi cene i kompletnog zahvata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo, mozete li mi mozda reci za fiat punto mk2b 2004 1.3 mjtd zadnji lonac i gibljivo/pancir crijevo kako ga ko vec zove koliko bi bilo sa ugradnjom?

 

I, da, da li to vremenski moze da se stigne ako bi zakazao za neku subotu jer necu moci da postignem dolazak radnim danom, videh da subotom radite do 13h pa ne znam koliko je ovo zahtjevno za uraditi u tom periodu?

 

Hvala unaprijed na odgovoru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena zadnjeg lonca je 3700 dinara. Samo fleksibilno crevo je 2500 dinara sa ugradnjom. Kompletan auspuh od katalizatora ( zadnji lonac, cev i fleksibilno crevo) iznosi 8100 dinara sa ugradnjom i garancijom dve godine.

 

Kompletan proces zamene je negde maksimalno do 30 minuta tako da svakako moze i subotom da se radi auto..

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravom momentu sam naleteo na temu.

 

Da li imate urađen neki dobar projekat auspuha za Alfu 159? Bio sam do Pirketa, fino smo se izrazgovarali, ali mislim da setap koji oni nude nije ono što sam ja zamislio. Fokus treba da bude na dobrom zvuku kad se pričepi, a tišini kad se vozi normalno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno smo prestali da se bavimo takvim varijantama. U ponudi imamo samo standardni program..

 

Sto se tice pravog trenutka za javljanje. Uvek je pravi trenutak jer pratim forum i dobijam obavestenja o pitanjima i odgovorima preko tapatalka..Na zalost ponekad kasnim par sati sa odgovorom zbog obaveza ali u sustini sam uvek brzo dostupan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...