Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Od skoro u nasoj ponudi, osim dosadasnjih proizvodjaca uvrstili smo i poljskog proizvodjaca auspuha POLMOSTROW. Garancija na proizvodni program ove firme je  24 meseca..

 

304x102-images-image-POLMOlogo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@statichawk

Sa ukrasnim nastavcima smo u deficitu iz razloga nerazumno visokih nabavna cena za kvalitet koji se nudi. Ukrasne nastavke loseg kvaiiteta nemamo nameru da prodajemo u servisu..

Sto se tice same ugradnje nije nikakav problem ukoliko doneses tvoj ukrasni nastavak..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se radi zamena solo zadnjeg lonca 25.51.07 na Fiat Bravo, da li se zavaruje ili spaja spojkama?

P.S. :thumbsup:  za Novogodisnju pletenicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Termin "solo" odnosi se na lonac bez cevi. Kod nas u servisu ne ugradjujemo zadnje solo lonce vec iskljucivo kalupske lonce. Takvi lonci imaju sve na sebi pa i spojku (navlaku) za spajanje..Kod prednjih i srednjih lonaca drugacija je prica, Njih imamo kalupski ali ugradjujemo i u solo varijanti. Vraca se sve na fabricke standarde. Odsecaju se na mestoma gde su vareni ubacuje se lonac i ponovo vari na istim mestima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

SNIZENJE CENA FLEKSIBILNIH CEVI-PLETENICA !!!

 

U prilici smo da Vas obavestimo da smo zahvaljujuci dobroj poslovnoj politici uspeli da snizimo cene pletenica u nasem servisu za veliki broj automobila. Ovaj popust je obuhvatio gotovo sve Fiatove modele. Pletenice su i dalje istog proizvodjaca i istog kvaliteta kao i do sada i imaju garanciju od 24 meseca. Nove snizene cene mozete pogledati na nasem sajtu..

 

 

http://www.auspuhser...ilnih-cevi.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena za sportski auspuh-zadnji lonac,nešto za skroman 1,2 8v GP ,da mu malo da na živosti makar zvukom?I neka slika ako može?Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bi da izbacim katalizator i ubacim samo cev,pa me interesuje koliko bi to promenilo zvuk i koja bi cena bila,a u dugom slucaju cena da se umesto katalizatora ubaci lonac od 1.8 benz:hvala na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenilo bi zvuk ali ne bas previse. Izbacivanje katalizatora i ugradnja cevi umesto njega je 1000 dinara. Na dizela ne ubacujemo lonce od benzinca. Skidanje katalizatora i ubacivanje naseg odgovarajuceg lonca za dizela je 2500 dinara sa ugradnjom i garancijom od dve godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena za sportski auspuh-zadnji lonac,nešto za skroman 1,2 8v GP ,da mu malo da na živosti makar zvukom?I neka slika ako može?Hvala unapred

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prestali smo da se bavimo sportskim auspusima i sada iskljucivo radimo osnovni program. Pirke auspuh servis to sasvim lepo radi tako da predlazem da se njemu obratis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za vas. Skinuo bi katalizator sa Stila 1.9 . Koliko bi para bilo da se to uradi? Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala...a znate li mozda nekog ko otkupljuje katalizatore i da li uopste moze da se proda kat od stila jtd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi,hvala...

Hteo bi da skinem kat,da auto malo prodise. Ne pravi mi probleme ali predostroznosti radi. Izvinjavam se na off-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me zamena auspuha na PAndi motor 187A100, zadnji lonac i cev, cene i proizvodjaci?

Hvala :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Ryan-a

 

Na lybri 2.0 skinut je kat., (takvog sam ga kupio). Posle flexi creva ima "nekakav" lonac, cevku pa zadnji lonac. I na plinu i na benzinu ima ruzan miris sagorevanja. Da li bi imalo smisla vracati katalizator i postoje li neki univerzalni za lybru? Kolika bi cena, orijentaciono, bila da se vrati kat.?

 

Takodje i pitanje vezano za Mitsubishi Galant 2.0, benzin, karburator, 8V, E33A, 82 kw, 1990god.:

Trebalo bi zameniti flexibilno crevo i zadnji lonac. Koja bi cena tu bila?

Relativno skoro je menjan mali lonac, cev pre njega i cev posle njega do velikog lonca, tako da bi to trebalo da je u redu.

 

Unapred zahvaljujem na odgovoru.

 

Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod tebe je pola katalizator pola lonac. Sifra dela je 44.66.33.

 

image002.png

U toj varijanti najbolje je ubaciti univerzalni katalizator i jedan dodatni protocni lonac. Cena tog zahvata tj univerzalnog katalizatora i lonca je je 10000 dinara sa ugradnjom. Garancija na lonac dve godine a na katalizator 6 meseci. Da li ce smanjiti ruzan miris sagorevanja, ne znam...

 

Sto se tice mitsubishi galanta. Fleksibilno crevo 3500 dinara, zadnji lonac 4500 dinara sa ugradnjom i garancijom od dve godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryane,  vec je bilo pitanje oko stila 1.9 jtd 115KS oko skidanja katalizatora, ali nisam saznao sve sto mi treba pa da pitam.

Nesto sam cuo da ovaj model ima dva katalizatora. Da li je to tacno? Na slici kod vas na sajtu ne deluje tako.

Koliko kosta skidanje katalizatora (koliko god da ih ima) i da se ubace odgovarajuci delovi umesti njih, cevke ili lonci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja do sada nisam video stilo sa dva katalizatora ali to ne znaci i da takav ne postoji..Verujuci da ti imas verziju sa jednim katalizatorom, izbacivanje i zamenski lonac 2500 dinara. Ako stavljamo cev umesto katalizatora 1000 dinara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryan, moj jtd 16v (mjet) ima dva, jedan je odma iza turba na samoj krivini, a drugi odma iza pletenice, a cini mi se da sam isto to video i na obicnom jtd 8v, ili mozda nesto od ta dva nije kat? Taj iza pletenice odma iza sebe ima i neki lonac i po nekom katalogu koji sam ja gledao mozda sam cak to i u eper-u video, taj drugi katalizator i taj lonac iza njega se vode kao jedno i pise valjda "silencer"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam razgovarao sa Ljubom o tome i kaze da si u pravu i da skoro svi modeli imaju dva katalizatora. Izvinjavam se na dezinformaciji ali eto ponekad i ja pogresim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...