Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Posto sam se registrovao, rekoh sebi da stavim i koju sliku mog Fiata... nije nesto posebno, ali ja sam zadovoljan!

Evo za pocetak ove, a kad mi stigne komp, posto je na popravci, postavicu i druge, slicice kako sam, pokusavao da friziram auto :p

Eto toliko od mene...za pocetak :smoke:

VOl80.jpg llAg9.jpg 1bKjui.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leeepo,nadam se mu masnice nisu narusile aero-dinamiku.thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao!Jesu li masnice osnovna oprema ili si njih pokusao da friziras :thumbsup: :thumbsup: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo tuninga iz domace radinosti B)

kao sto sam obecao, postavljam nove slicice

Eqd0i.jpg 1gszVS.jpg

a da,zaboravio sam da se zahvalim na komentarima :thumbsup:

masnice su dodatna oprema,to sam naknadno jos doplatio pri kupovini :lol:

a kako tek uticu na aerodinamiku,sei ide ko ferari!!! :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj pogresno da me shvatis, nemam nameru da vredjam vec samo iznosim svoje misljenje, ali za plave pozicije bih ti polupao farove, a i ove obrvice izgledaju kao da su od kartona.

Da obrazlozim ovo za plave pozicije - plava svetla izuzetno smetaju velikom broju ljudi (ukljucujuci i mene). Nije bez razloga zabranjeno stavljati bilo koju drugu boju svetala osim belih sa prednje strane automobila.

Inace, to ni ne spada u tuning automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro vili,ja sam ipak skroman,meni je tuning i kad stavim nalepnicu :rolleyes:

a u pravu si za obrvice,to je samo onako bzvz,kad stoji u dvoristu da komsija misli da sam jako za'eban :smoke: ipak sam ja jos uvek student,kad se zaposlim,bice to redovan tuning...

a sto se pozicija tice,kad se upale redovna svetla,jedva se i vidi,samo se u uglovima malo nazire i to ne ni kao cisto plavo,vec skoro kao ljubicasto...

daro,tnx! :thumbup:

Edited by delakroa

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehhheh,pa dobro, mislio sam time reci da cu na ovaj nacin da steknem nekog iskustva od starijih ovde clanova,pa za neko vreme da sredim ovaj moj autic :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi koliko dugo covek studira,mislim na godine hahaha! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i od mene nekih novih slicica :)

evo nekih novih slika...ponovo :)

samo da se snadjem za upload,odmah postavljam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je dobra muzika.Ovo bi neki crnac s ponosom nosio na ramenu,samo da su cisti tockovi....thumbsup.gif Sala,more.Jesi razmisljao o farbanju branika?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam, ali izidje skupo...e sad, da radim sam, bilo bi jeftinije, ali opet, nisam siguran da li bih ja to umeo, jer kruzi prica da je crne branike tesko kvalitetno prebaciti u belu boju... :unsure:

mozda da kupim bele branike? :lol:

najbezbolnije resenje :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta god da uradis na autu,nije ni blizu vredno kao farbanje branika.Bez toga je bilo kakvo sredjivanje samo bacanje para.Branici kvare sve ostalo.dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, a hteo bih jos dosta stvari, za pocetak pragove, pa ondak jedan kacketic, samo nigde nemogu to da nadjem! :wallbash:

svaki drugi ili svaki treci auto ima kacket, a niko ne zna gde ga je nabavio :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al moras priznati da sve to ne ide na sive branike,mogo bi da te neko uslika za GEDORA STYLING.....thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...