Jump to content
FAS Goran
bolens

Seicento - skidanje naslona za glavu

Recommended Posts

Zna li neko kako se skidaju nasloni za glavu na prednjim sedištima kod Seicenta?

Ja sam sinoć zagledao, stručno, misleći da je to nešto trivijalno i da ću rešiti o čas posla... ali ništa!

Ne pomaže ni šrafciger ni novčić kako se to bar radi kod Multiple.

Baš sam se izblamirao kod svastike... 'oće sad da ga vozi kod "Stojanova", kaže oni će to rešiti... :rant:

Sve zbog presvlaka, naravno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa zadnje strane naslona tamo gde ulaze one dve šipke u sedište ima ona mala plastika sa po jednom malom rupicom sa obe strane tu su ti kao neki osigurači. potrebno je istovremeno gurnuti dva parčeta obične žice da se otvore osigurači i onda povući naslon gore.imamo na poslu njih pa stavljamo presvlake redovno tako da znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, čoveče, znači rešeno... HVALA! Šta ti je forum... :thumbup:

Dođe odgovor sa velike daljine... preko snega, leda... i to još besplatno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIšta ništa ja to zbog te svastike da se ne pati. osetljiv sam na njih mnogo :thumbsup:

e kakve su muke to bile kad nam je stigo prvi seicento. pa jedno 5-6 njih je pokušavalo da skine te naslone i na kraju su odustali. hteli ljudi da seku presvlake

šta ćete kad ne voze fiate pa se slabo poznaju tematiku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li pomoć ako neko zna li neko kako se skida naslon za glavu na Fiat Seicento na prednjem sedištu???

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jastrebov

 

Uvek je dobro prvo proveriti da li si ti prvi na ovom Forumu koji je ikada trebao da skida naslone za glavu na Seicentu... :) 

Zato ukucaš na Google - site:fiat-lancia.org.rs seicento naslon za glavu

...i dobiješ ovu temu (na kojoj smo), sa kojom sam sada spojio tvoj post :thumbup: a u kojoj već preko 10 godina piše kako skinuti naslone za glavu kod Seicenta:

 

On 2/1/2010 at 7:37 AM, pesutpk said:

Sa zadnje strane naslona tamo gde ulaze one dve šipke u sedište ima ona mala plastika sa po jednom malom rupicom sa obe strane tu su ti kao neki osigurači. potrebno je istovremeno gurnuti dva parčeta obične žice da se otvore osigurači i onda povući naslon gore.imamo na poslu njih pa stavljamo presvlake redovno tako da znam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveravao sam i pokušavao. Nisam hobi majstor itd. Nisam našao ovaj komentar.

Na guglu sam isto tražio pa i na ju tube. Ako je to neki problem obriši ga. 

 

 

Edited by neshaoct
preslovljavanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jastrebov

 

Pogrešno shvataš moj post. Nije napisan kao prebacivanje tebi, već kao savet kako efikasnije da pretražuješ sadržaj Foruma jer najveći dobitnik te efikasnije pretrage si opet ti...tako nađeš odgovor već napisan i ne čekaš da ga neko ponovo napiše. Sad kad znaš za kucanje site:fiat-lancia.org.rs seicento naslon za glavu, (ubuduće samo umesto ''seicento naslon za glavu'' kucaš ono što te tada bude zanimalo), lakše ćeš pronaći na Forumu ono što te zanima. :thumbup: 

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...