Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
kujo

Fiat Stilo - crkao unutrašnji hladnjak

Recommended Posts

stilo unutrasnji hladnjak 01.jpg stilo unutrasnji hladnjak 02.jpg stilo unutrasnji hladnjak 03.png

 

Kao što vidite za taj unutrašnji hladnjak treba da se skida kompletna tabla da bi se zamenio :wallbash:

Odjednom je počeo da mi gubi antifriz i da magle stakla unutra.

Hladnjak nov je oko 100eu,ja sam našao polovan za 15eu.

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

posla skoro ko za engleza, bice tu i visak delova proveri taj stari mozda i on pusta negde :X

Edited by grki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako si odradio ovo u verziji uradi sam-svaka cast na poslu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antifriz sam menjao prošle godine u januaru,a ovo mi se desilo skoro ali i auto mi je stojao četiri mjeseca pa možda i zbog toga.

A radio sam kod mene u servisu sa majstorom pa šraf po šraf.

Evo vozim nedelju dana,fala bogu sve je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj na netu firmu iz Kragujevca koja uvozi Danske hladnjake NISSENS. To je najbolja kupovina kod nas. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto i meni se desilo juce isto s.... e to ti je kad uzmes polovan auto i potera te maler...celu posudu ispraznio jbg

Samo dolivam dok ne docekam ponedeljak jer ni jedan majstor ne radi subotom posle 15h i u nedelju jbg..

Moze li mi neko reci za Stilo 16v 1.6 kolko kosta unutrasnji hladnjak i ruke obzirom da se skida mcela tabla?"

posto sam procitao i kontam da je to to jer je odjednom prakticno ispraznio sdkoro celu posudu rashladne tecnosti juce i koliko god sam gledao nisam video ni jedno crevo da curi..prema tome ja dolijem do max on za jednu voznju spusti ispo min..jedva ga upalih danas i sad sam ga ostavioispred zgrade jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li neko da pojasni proces skidanja malog hladnjaka? Kada se skine i instrument tabla, ostane metalna konstrukcija koja sve to drzi i pokriva deo sa hladnjakom.

Da li treba i ona da se izvuce napolje da bi se pristupilo malom hladnjaku ili ima neka laksa varijanta? Na slikama koje su postavljene nije baš najjasnije.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao ljudi, jel radio jos neko ovu zaj***nciju sa ovim unutrasnjim hladnjakom? Zanima me koliko majstori uzimaju za ruke? Ne znam da li bih se usudio sam pogotovo sto i nemam dobar alat. Naime, meni po malko gubi antifriz i oseca se jak miris antifriza kad se ukljuci grejanje... Meni u principu mnogo i ne smeta ali na zimu stize beba pa moram zbog nje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...