Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo 159 - iskustva, saveti pre kupovine

Recommended Posts

hvala,javicu sutra.Njemu prodavcu je cilj da proda ali..u doba neta prevara se tesko sakrije.Spadam u kategoriju ljudi koja sve kaze. Forumi mogu mnogo da pomognu i kupcu a pogotovu prodavcu a sa druge strane dovoljno je da prodavac zajebe a kupac se oglasi i ode mast u propast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto pregledan kod Dese.Pregled trajao dva sata,covek temeljan.Nadjeno da se menja:selne iber laufa,remenica radilice,roler pk u nosacu motora,gumica meraca ulja,donji desni nosac motora ijos par detelja.Svaka cast Sasi Petrovicu iz Autopetrovica iz Panceva.Inace sve ostalo je u vrhunskom stanju.Sada papirologija,ove pobrojane stvari o drum.Moja preporuka za prodavca,fer,korektan,profesionalan i posten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja ti zelim puno srece s autom. Izgleda veoma lepo. Koliko je presao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruka, za moj ukus najlepši auto današnjice koji poslovni čovek može da priušti sebi.. Da imam daleko više novca odvojeno za auto, izbor bi bio na 159.. Karavani su mi još bolji kada imaju one dve lajsne na krovu 

 

cxcb9431.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kad postanemo biznismeni  :turned: Čekaj još par godina da mu padne cena kad bude mogao da se uzme za pare koliko sad košta 156 :rolleyes: Kad bih dobio na Loto-u odma bih kupio jedan, u Ts-u još ne postoji nijedan, bio bih prvi koji ga tamo vozi :rolleyes: nego treba Loto i da se uplati nekad  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u Smederevu vidjam 3 ... mozda ima jos neka, nego gledao sam oglase, preko im je cena od 4000, kod nas od 6500, tako je bilo kad sam gledao poslednji put ... ali takve ne treba uzimati u obzir, ja sam resio da ne kupujem drugi auto dok ne budem u mogucnosti da kupim nesto sto stvarno valja i vredi i sto cu moci da registrujem i odrzavam kako treba ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudaj je osecaj kad vozis automatika, bar meni fali rucica aktivna u voznji ... ali ponekad pozelim da imam automatika, pogotovo kad je neka guzva pre i posle utakmice :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam ti ,3.2 kg 100 100 u to vreme je bila :) :) radili su sve servise kod nas i komplet farbanje,jednostavno osim auto puta nemas gde da je vozis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjaci mi je u Smartu ;) .

Za mene uvek i samo manuelni menjac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatik mi je sjajan zbog odmaranja leve noge, ali mi je problem sto nema desna ruka sta da radi

 

A 159-ku samo manuelni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi, probaš pa vidiš šta ti odgovara. U drugarovom 730d iako ima odličan kick i ide kao blesav deluje nekako sporo (ne auto, već menjač), dok je npr u CLS-u AMG mnoogo dobar osećaj za volanom, samo potopiš gas i polećemo.

 

I ja sam za manuelni u 159-ki, zato i rekoh da je sr@nje što je automatik.

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...