Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

nemam neke posebne informacije ali su generalno nahvaljeni. Odrzavanje je skupo u garantnom roku jer se mora kod dilera inace u aftermarketu nije nista skuplje nego drugi brendovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko: Auto ide odlicno, cena servisa(malog) je otprilike kao za moj Fiat Stilo nije imao ni jedan kvar od kad je kupljen. Ja prodajem jedan tako da ako te interesuje pogledaj link. Cena 8500

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=45073&st=0&p=718426entry718426

Edited by Mr.Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam video sam cim si postavio oglas...kazi mi sto ga prodajes Nije valjda da si uzeo stila pa sad moras da prodas kiu jel si se uzajmio :D

znas kako generalno auto je odlican koliko mogu da vidim na slikama ali trenutno tih para nemam, i da prodam Grandea tesko da bi mogao da sakupim za doplatu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peter Schreyer i njegov "Tiger Nose" :smoke: . Po meni dizajnerski sjajno odradjen auto u C klasi. Sto se ostalog tice, kako "Korejanci" gaze, sigurno je i u ostalom daleko iznad starog Ceed-a, a svi znamo kako je on bio ocenjen. Malo mi dizajnom boka i zadnjeg dela lici na Astru J, ali je i dalje dovoljno originalan i itekako se izdvaja:

2012_Kia_Ceed_rear_three_quarter.jpg 2012_Kia_Ceed_Side_View.jpg 2012_Kia_Ceed_front_three_quarter_2.jpg

Posebno me odusevljava enterijer u najjacem paketu opreme, evo i dve slike :thumbsup: :

2012_Kia_Ceed_Side_cockpit_view.jpg 2012_Kia_Ceed_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam priliku da probam jedan proceed. U šapcu ima jedan ovlašćeni diler Kie. Reč je o Proceed 1.6 16v. Pozitivno sam se iznenadio autom, ide ko blesav, lep enterijer a i karoserija je odrađena super sve u svemu za nekih 13000€ koliko je nov (možda i manje) je fenomenalan auto a i moram priznati teška srca da mi je novi model lepši od Fiata Bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno odlican auto i jedina ozbiljna mana su cene delova i servisa, koje su bezobrzno visoke (a primoran si na njihov servis zbog uslova garancije).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da.Ali je servisom pokriveno sve.Gotovo sve.Mozda neko spali lamelu,pokrivi diskove...To je druga stvar.KO se ophodi prema autu kao prosecan vozac-sipas i ne mislis.

Ko nema 150 evra jednom godisnje za servis ili 500 evra (veliki servis)jednom u tih 7 godina garancije i ne treba da kupuje novi auto.

Zato postoje i polovni.Mada onaj ko nema 150 godisnje za auto,za njega nije ni polovan automobil.

Neki proizvodjaci "deru"vise nek manje na servisu.NIsu ni cene kod svih ovlascenih iste.

Svima nam je vec jasno,da se u vreme krize ne zaradjuje na prodaji vozila vec na servisnoj usluzi.

Edited by sasha015

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto reci kada je sve receno!

Chikavili i Sasha su sve rekli i ja se potpuno slazem!

Da sada kupujem auto verovatno bih pazario neki ocavan proceed. Nije da se zalim na mog Grandea ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prilike da ulazim u ProCeed, verzija pre redizajna i odusevio sam se - kupile su me one guma sara presvlake. :rolleyes:

Spolja ima par sitnih manica... Jbg nije FIAT

Redizajnom je kabina postala hmm losija. Govorim o starom ProCeedu.

Dizajn Ceeda je, pa pomalo dosadan.

Inace, kod mene je sluzio vojsku jedan od uvoznika i servisera KIE, tako da mi je rekao da spustaju cenu za kupovinu, ali sve to nadoknade na servisima. :2guns:

Kolega koji vozi ProCeed kuka na svakih godinu dana na cene servisa, jos kad je cuo koliko kosta moj na Grandeu ludeo je.

Inace lik je posle pola godine od kupovine isao do Marseja bez ijednog kvara i incidenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno i zvanicno predstavljen na salonu automobila u Parizu... Definitivno moj favorit (uz Citroen DS5).

Tako se to radi, Kia Pro Cee'd 2012, uzivajte:

2013_Kia_Pro_Ceed_00001.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00002.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00003.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00006.jpg

2013_Kia_Pro_Ceed_00007.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00008.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00009.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00010.jpg

2013_Kia_Pro_Ceed_00011.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00012.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00014.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00015.jpg

2013_Kia_Pro_Ceed_00016.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00017.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00018.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00019.jpg

2013_Kia_Pro_Ceed_00020.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00021.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00026.jpg 2013_Kia_Pro_Ceed_00027.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno jedan od najlepših automobila koje sam video. Možda mi je stara verzija bila malo lepša jer ova nova vuče nešto na Fiestu, barem meni. Ali definitivno prelep auto spolja, unutra mi je suviše svemirski određen kao i 90%vozila koja se prave u Aziji :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom ukusu, stara verzija nije ni prineti ovoj. Sve sto mi se na staroj nije svidjalo, ovde je ispravljeno, po meni je eksterijer perfektan (pricam o Pro Cee'd). Daleko ispred nekih izvikanijih marki. Iako danas automobili dosta lice jedni na druge (recimo obican Cee'd i Astra J), ovaj mi se bas izdvaja nekim jedinstvenim linijama i detaljima.

A sto se enterijera tice, DS5 pa sve ostalo... Kao i na svim premijerama i ovaj je nasviran sa opremom, pa enterijer deluje malo prenatrpano. Ali daleko od toga da bi mi bilo sta smetalo, sem ovog automatskog menjaca ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas gledao ovu klasicnu da kazem sa 5 vrata i sa 1.6 benzinskim motorom od 135ks i dosta dobrom opremom, ja mislim da je jedan paket ispod max je oko 16 000eur sto je sasvim ok s obzirom sta sve nudi. Mada na ove njihove GDI motore jos uvek ne moze plin da ide, barem sam tako cuo tako da je dizel jos uvek opcija . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas gledao ovu klasicnu da kazem sa 5 vrata

Mislis Cee'd (kupe je Pro Cee'd)... Polako su i oni otisli uvis sa cenom, ali sto ti kazes s obzirom na to sta nude i koliko napreduju iz generacije u generaciju... Vidjao sam i ja par belih Cee'd po gradu, odlicno izgledaju i uzivo na ulici. Ali mi je tek ovaj Pro Cee'd 2012 fantastican.

Generalno sam impresioniran sa ovim novim Kia-ma. Pisao sam vec, prijatelj mi ima Sportage CRDI u full opremi - vozio sam ga vise puta i mada nisam ljubitelj te klase, ono je fantazija od auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) , aj' pa kad bas toliko gotivis 5 vrata (za razliku od mene), zelim ti da poteras onda jednog Cee'd-a na prolece....

Share this post


Link to post
Share on other sites

C4 je tek posebna priča..Kad sedneš za volan kao da si u need for speed igrici :laughing: Meni se generalno ne sviđa ni na jednim kolima digitalni pokazivač brzine i obrtaja i baš mi je žao što su nekim jako lepim kolima pokvarili generalni utisak zbog toga :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi je da kazem drugi auto, zenin :D i po meni je mnogo ali mnogo dobar u svakom pogledu, krenuvsi od motora (1.6HDI) preko udobnosti. A da je svemirski brod unutra jeste ali navikne se covek brzo, pogotovu na onaj volan :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao priliku da probam na kratko čini mi se 1.4 benzin i slab je za njega, 1.6 hdi je ćale imao službeni jedno vreme i bio je presrećan sa njim :laughing: Verujem da je dobar auto i spolja mi fino izgleda, ali volan i tablu bih odmah čupao da može da se menja :laughing:.Ne znam ni sam zašto, ali mi mnogo bolje leže analogni pokazivači.. Kad već imaš priliku da svakodnevno voziš dizel, što ne pogledaš i ceed 1.6 crdi sa 6 brzina? :) Deluje mi kao vrhunski odnos snage/potrošnje i slušao sam ljude da su kad su sa njim putovali imali neke baš nerealno niske potrošnje(neki i ispod 4l ako ne lažu :laughing: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

MF volan sa 14 dugmica!!!!!! :lol:

Cudi me da je meni ovo promaklo da prebrojim, volim dugmice pa to ti je :laughing: . I ovaj moj ortak ima neku smesnu potrosnju sa njegovim CRDI (s obzirom na to koliki je Sportage). Putovali smo par puta zajedno, ali ne secam se tacno cifre, da ne licitiram sada, znam da sam se bas iznenadio... Lepo ide, malo trosi, za sada je sve ekstra, sto je i za ocekivati posto je nov...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...