Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sada Delta city dobija pravo znacenje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

podvarak, od mene imas voskiranje Delte! :thumbup:

Odlicno izgleda! :unworthy:

Vase dve Delte su jedina prednost sto zivim u Bataji u odnosu na Vracar ili Dedinje! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstori su se motali napred zbog hladnjaka, farova i ostalog, tako da se nisam sunjao tuda da ne smetam. A i bolje da te najperverznije spreda slike ostavim za kraj :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno moram da dodam opciju "like" za ovakve postove gde nemam šta da napišem, a skrenuo bih pažnju da mi se sviđa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf,uf,uf....... :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve ,sve ..ali majstori su majstori..uradili su je vrh..ja sam je prvi vozio i ide kao formula..sredjena i doterana...sve pohvale za mejstorcine i ne daj boze da vam zatrebaju .. ali ako se desi..pravac kod njih..mi smo ubili i rostilj pre adrenalinske inekcije.. mastori cista 10 a lancia 10+!

jedva cekam da skupim 50e da mi podvarak da krug..ko hoce nek izvoli ..za clanove popust 10% :thumbsup:

100m = 50e - 10%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, sta reci, perfektno :thumbsup:

Drago mi je sto si lepoticu vratio u zivot, a kumu dajem podrsku da nastavi da pegla bore Beloj :yes

Mogu da dodam, i izvinjavam se ako je OFF da je tuzno sto je siva Delta koju je nekada vozio Robija otisla sa foruma i sto verovatno vise nikada nece biti u klubu. Nju je kupio neki matorac iz mog kraja, covek je istu vozio gotovo godinu dana sa rezervnim tockom (copavcem) umesto zadnjeg levog, i sa ostecenjim zadnjim branikom kome je zadnja leva strana bukvalno visila isto toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam video Maretovu Deltu i siguran sam da je trenutno najbolja Delta u Srbiji.

Auto je odradjen exstra, iznutra je bukvalno kao nov i u mnogo boljem stanju je nego pojedini automobili koje sam gledao ovih dana na placevima, a koji su 2004. god. i +

Pravi je raritet i mislim da bi trebala da ostane u fabrickom stanju kakva je trenutno, bez nekog upadljivog budzenja.

Cuvaj je mazi i pazi, a ona ce ti sve to duplo vratiti :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za auto,stvarno je poseban.

Nadam se da se necete naljutiti da stavim neke slicice da buvelicamo slavu Delte.

Ovo je "razglednica" iz mog dvorista kao pozdrav svime ljubiteljima pravih Italijanskih automobila.

Slika0643.jpg Slika0644.jpg Slika0645.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhahahah konacno auto preko dana fotkan.... nemaqm reci , mislim st areci najbolja boja ikada :):) ne sto je nekad bio moj nego tako jeste... jedino sto treba jesu vece felne definitivno sad se vidi praznina matori :)

Nema frke dogovoricemo se znash vec za sta... definitvno sam odlucio za to posto treba...

Inace Marko malopre sam gledao ono belo chudo... (cuti da ne procuri ) :p:P hahahah i biiip je..ufff :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari :thumbsup:

@BOJKE: jel to petovratna?

Evo jos malo slika

18122011082.jpg 18122011081.jpg 18122011080.jpg 18122011077.jpg

I za kraj coupe u punom sjaju, kako spolja tako i ispod haube :thumbup:

IMAGE00017.jpg IMAGE00016.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...