Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa covece ti si samo cuknuo auto , zovi njegosa u cacku imas celu skoljku u boji tvog auta kod njega na placu vrata , haubu , krila ,masku isto hpe prosirena samo 1.8vvt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa greota da zbog sitnog cesanja prodas auto da ga neko za male pare sredi i uziva :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh moracu i ovu temu da hijackujem :p Juce odosmo po deltu, bilo je malo muke dici je na slep jer je zaglavila rucna od stajanja al sajlom je popesmo nekako. Sve vreme nas je Franko gledao i tuzno cvileo :/

Onda je usledilo klackanje do Bataje i istovar pa na kraju dugo ocekivani trenutak kog smo se prilicno plasili. Ubacismo akumulator, kontakt 10sec i brrrmmmm na pola kljuca :) Prvih 5sec blago trokirala a onda sve bilo je muzika :D Upali auto ko da je juce bio vozen :) Ja srecan ko kuce u liftu, Dacha i kum takodje :thumbsup:

Veliki pozdrav za Misu! Covek i vise nego korektno napakovao dve kese rezervnih delova (izdvojicu kao najbitnije komplet novih dihtuga i gumica za veliki servis), kupio nov akumulator, itd. Stvarno za primer drugima! :unworthy:

20111114_191339.jpg 20111114_193645.jpg 20111114_193725.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bro! Kad otopli bice u punom sjaju pa ce biti djirova kod intera (taman ove jtd chip-tjunere da preslisamo malo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O komso pa ti kupio jos jednu, cestitam na kupovini, i zelim da prodjes sto jeftinije sa popravkom i da te lepo sluzi. Jel u voznom parku ostaju bela i puntic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala komsija. Sto se tice voznog parka, prilicna je guzva ispred jer su tu crni punto, beli punto (sluzbeni), bela lancia i ova plava lancia. Navrati kad si u prolazu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

..."Čiko, jel taj čitav vozni park tvoj... " question.gifthumbsup.gifunworthy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da je stigla moja sad bivhsa ljubav.... a sto se tice franka prebolece.... znam da hoce :), moracu da svratim do intera jednom kad budes snjojzi cisto da je pozdravim i malo izvacarim po dupetu :) i ne mozes verovati koliko mi je drago sto ces je ostaviti u toj boji :) za to imash pice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma boja me je kupila sinoc kad sam je video po mraku prvi put, nema bolje! A bila bi fora da navratis s Frankom, bas me zanima dal bi je skontao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam bio kod Nebojse u Krnjaci, sve sam nasao osim fara i branika (a to cu verovatno sutra da iskopam). U ponedeljak pocinju radovi :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam kompletirao sve delove! Ostao je jos hladnjak, koji stize u prodavnicu ~15dec, taman kad sve bude gotovo. Sto se tice delova, sve komplet je izaslo 200€ kod Nebojse iz Krnjace. Uzeo sam prednji branik, haubu, gornji vezni lim, levi far+pozicija, bocni migavac, desna vrata i poklopac desnog retrovizora.

Danas je takodje zavrsena i HF lajsna, plasticar je spojio i sad je ko nova! :thumbsup:

Steva pozajmio krutu rudu, sutra je teramo kod doktora!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obisao sam majstore veceras, sve ide po planu :thumbsup: Montirana vrata, iscukano sve grubo sto je bilo, hauba i branik se spremaju za farbanje, bice sve gotovo do sledeceg vikenda :)

IMG008.jpg IMG009.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i sad je lepotica :D Meni je bilo dovoljno da sedim u njoj i motam volan levo-desno dok smo je slepali od bataje do bezanije, blazeni osmeh sve vreme i predorgazmicno stanje jer je u odnosu na belu nebo i zemlja. Doduse kum je skoro odradio komplet trap i amortizere pa se i kod bele stanje popravilo :thumbsup:

@Steva: brate ni sad ne mogu da spavam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...