Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
GagiBgd

Fiat Punto, al' Grande

Recommended Posts

Pozdrav svima. Posto sam nov clan, red je da se predstavimo ja i moj autic. Vozim Grande Punto 1.2 i ne znam

ni sam koliko bih stranica ispisao o tome koliko sam zadovoljan sa njim. :thumbsup:

1BFLei.jpg v86kS.jpg v8bk9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa napisi slobodno :whistle: ,koliko si i kako si presao sa njim :question:

uvek je lepo cuti zadovoljnog vlasnika :D ,a pogotovo ako vozi italijana :cool: ,pa jos na ovom forumu :yes

ne stedi tastaturu :pc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godiste je 2007 a kupljen je sa predjenih 44000 km Sad je vec presao preko 60000 a vozim ga aktivno od Maja 2009.

Jedino je izbegao da ide sa nama na more hahahaha. Al' ove godine mu ne gine takav put. Izuzetno je startan s' obzirom na svoju kubikazu i izvlaci uzbrdo ko lud ,neko ce reci pa nov auto.... e pa nije samo nov nego je i Italijan :D

Potrosnja na otvorenom je oko 6,5 a po gradu 7,5 Jako sam ponosan na sivu munju i za sad sam prezadovoljan iako sam ga kupio kao polovnog. Ipak italijanski automobili imaju i stil i dusu. Da ne duzim dalje .... upoznacemo se vec pa ce mo da pricamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljam o grandeu kao zameni za svog... Aj napisi jesi imao nekih kvarova, sitnicacackalica i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice startnosti,manje litraznih motora u Italijana,tu si u pravu

Licno sam vozio 1.2 :whistle: ,Fiatove motore od 60 do 80KS :w00t: ,i za tu kubikazu potezu koliko god mogu :lol:

Dok sam na primer vozio i Fabiu 1.4 16V 100KS(nemacki motor) i Toyotu Corolu 1.4-oba automobila se ne pomeraju u prvoj :no ,prema ovim manjim Fiatovim 1.2-zvuci glupo :huh: ali tako je :yes ,jednostavno nemaju start kao italijani,

Pa cak i kasnije pri saltanju u vise stepene prenosa,ovi 1.4,i ako na papiru i u stvarnosti jaci,mnogo mlako :( to sve prenose na asfalt :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se... Kada mene pitaju koliko mi auto ima kubika, ja kazem 1.1 ... Oni misle da je SLAB i odmah ga uporedjuju sa jugicem.... Ali to nema veze... Startnost izuva, posebno zbog male mase...

Grande je prelep! Mogle bi neke ALU-Felne da upadnu i to je dosta za pocetak..

Share this post


Link to post
Share on other sites
razmisljam o grandeu kao zameni za svog... Aj napisi jesi imao nekih kvarova, sitnicacackalica i tako to.

Kvarova ni od korova... Japanci da mi zavide

Imao sam nezgodu sa razbijenom soferkom... ali to nije kvar nego neciji idiotizam... ruke mu se osusile :lol:

E... da da ima jedna sitnica sto sam sam popravio. Puklo mi crevo za tecnost za soferku (zadnju).To izgleda nisu dobro resili pa su spojili elektriku i crevo u jedan kabal (buzir) koji ulazi u 5-ta vrata i stalno se prelama. Ne pomaze ni guma u kojoj se nalazi.E to crevo mi je lepo natopilo kablove od leve stopaljke i uslo u konetkor i poludelo mi svetlo totalno.Nisam mogao da iskljucim duga. Dijagnostika cekira sve ispravno.To je bio bas veseli trenutak za nas dvoicu.Sada je to reseno.

Malo slabije dihtuje oko vrata.Hoce malo da ovlazi.Abs perfektno radi.Dokazano 1000 puta :D Izuzetno je stabilan i lako se sa njim manevrise. Imam osecaj da dete moze da ga vozi cik cak.I jos jedna stvar sto me nervira jesu rucice za otvaranje vrata.E to dok ne udjes u fazon mozes da odvalis a da ne otvoris vrata.Jossamo malo da resim problem oko limarije (pukla mi farba kad mi manijak razbio soferku) i naravno da puknem alu felne i to crne... Pa nadam se da ce mo se videti uzivo pa da se ispricamo :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...