Jump to content
Goran
Sign in to follow this  
igorralic

Za kolekcionare minijaturnih modela

Recommended Posts

Ja tražim Punta već mesecima i nikako da naletim na njega, a gde god vidim da ima burago autića ja se zadržim vazdan :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfica i Shelby

Fotografija0186.jpg Fotografija0189.jpg

Dobio mali :baby: od dede i suraka po jedan komad za N.G. razmera 1/43 bio je i minika ali ga je polupao...

Razmisljam da ih opet skupljam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cika Vili, koliko para Abarth 131? geek.gif

Nije na prodaju :ice:

Ja tražim Punta već mesecima i nikako da naletim na njega, a gde god vidim da ima burago autića ja se zadržim vazdan :whistle:

image.jpg

proizvodjac "Saico" Item No. 33205

Ovaj je kupljen u Dubai-u, a najblize sto sam video je u Free Shopu na Istambulskom aerodromu :)

Burago ima samo Punto mk1. Punto mk2 na zalost nemaju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče u KG-u kada je dolazio Markione...ovakva crna Delta ispred, pozadi još jedna ista takva, a između Maserati Quattroporte. Iza njih beli Peugeot 307 Policije...baš je nekako jadno izgledao u ovoj italijanskoj koloni stila, elegancije... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove delte izgledaju dobro u imanjene, možda je ipak kupim.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što naslov kaže. Tema za kolekcionare. Ja sakupljam razmere 1-18, 1-43, 1-72 i 1-87. Imam mnogo modela. Postavljam za pocetak par modela razmere 1-18 i razmere 1-43. Kacite slike ako imate neke interesantne modele!

Razmera 1-18

th_IMG_3964.jpg th_IMG_3947.jpg

th_IMG_3944.jpg th_IMG_3939.jpg th_IMG_3969.jpg

Razmera 1-43

fg30.jpg fg31.jpg fg32.jpg

fg33.jpg fg34.jpg fg36.jpg

fg37.jpg fg38.jpg fg39.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je ovo lepo :laughing: :laughing: Ja sam malom bratu kupio za rođendan Burago Z4 na sklapanje, ne znam zaista razmeru, ali je dimeznija možda 15cm dužine i 5cm visine. Kad sam video da mu se otvara hauba i sva vrata, da ima motor, volan uz koji se pomeraju točkovi i čak i diskove koji se skidaju, hteo sam da ostavim auto za sebe i njemu dam pare :laughing: :laughing: :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cika Vili, koliko para Abarth 131? :geek:
Nije na prodaju :ice:
Ja tražim Punta već mesecima i nikako da naletim na njega, a gde god vidim da ima burago autića ja se zadržim vazdan :whistle:
image.jpg proizvodjac "Saico" Item No. 33205 Ovaj je kupljen u Dubai-u, a najblize sto sam video je u Free Shopu na Istambulskom aerodromu :) Burago ima samo Punto mk1. Punto mk2 na zalost nemaju :(

Punto mk2a proizvodi Majorette u razmeri 1/43. Imao sam jednog narandzastog ali mi ga oteo svastin sin :(

th_562632_10150900570982569_621035509_n.jpg th_557591_10150651533267569_1683015210_n.jpg

th_554714_10150900564187569_2011019360_n.jpg th_547518_10150891394287569_963927005_n.jpg th_543210_10150891386467569_2032300862_n.jpg

th_534099_10150900570217569_1519174551_n.jpg th_532280_10150651539457569_1025350595_n.jpg th_527453_10150651540157569_1952645257_n.jpg

th_522610_10150900565897569_1243878393_n.jpg th_251881_10150891389942569_1329977473_n.jpg th_601557_10150900569337569_1803835459_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Punta tražim od kako imam ovog mog, gde god da sam video igračkice sam prevrnuo sve autiće da ga nađem, ali bezuspešno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...