Jump to content
FAS Goran
Detritus

Stilo Active>Dynamic - naslon za ruku

Recommended Posts

ja sam juce pazario naslon,ali bez nosaca.kod mene je u autu taj plasticni.pomislio sam i ja da ga pravim ako nenadjem nigde orginalni,posle pola sata pretrage i zivkanja na par brojeva nasao sam nosac sarafe i plastikicu koja pokriva rupu ispod naslona(koja sakriva metalni deo) sve mi to poslao lik za 10 eura.e sad cekam nedelju pa da to ugradim :D  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam plastiku tu i srafove. ;) A za nosac cekam da mi javi da li ce biti nesto od njega. Ostavi ti ovde broj telefona od tog, ako nije problem, u slucaju da ne nadjem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksa probaj ako hoćeš sa naslonom, ali mislim da će pući jako brzo. A ako on pukne možeš i konzolu da zezneš.

 

Inače, nije baš normalnog oblika taj naslon da se lako napravi. Jedna noga je malo niža na 3v pa kada ga stavite na zemlju stoji ukrivo. Mislim da bi trebalo dosta računanja da se to napravi "ni iz čega"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam, postoji ta mogucnost, tako da cu najverovatnije pojuriti metalni nosac, kad ga radim vec da bude kako valja. Evo i kolega ostavio broj za slucaj da mi zatreba, hvala mu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je razlika izmedju ova dva nosaca, tj. koji je za koju verziju Stila?

Screenshot_3.jpg Screenshot_2.jpg

Ipak ovaj prvi nije od stila. Od alfe 147 je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ovakav kao na drugoj slici je isao na Stilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li neko moze sa sigurnoscu da mi kaze da li postoji razlika u samo naslonu za 3 i 5 vrata? za nosac znam da se razlikuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok,hvala na brzom odg...pitam iz razloga sto me prodavac ubedjuje preko telefona da postoji razlika izmedju ta dva naslona,a ja sam pre toga iscitao celu ovu temu i nisam video da se to bilo gde spominje....imam samo jos jedno pitanje,a to je da li naslon ima neke nivoe za podesavanje visine,i ako ima,kako to funkcionise?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitam iz razloga sto me prodavac ubedjuje preko telefona da postoji razlika izmedju ta dva naslona

Batali prodavce po radnjama i otpadima, u masi slucajeva nemaju tacne informacije. Lepo sve pise na forumu, provereno u praksi, u eLearn... Ni sam ne znam koliko puta sam ih ubedio u suprotno onome sto pricaju, posto vec dodjem sa potrebnim informacijama, tako da se ne obaziri mnogo.

Kao sto ti kaze Beli, postoji poluga kojom se podesava nivo nagiba naslona u 3 nivoa (njegov zadnji kraj je na osovini). Takodje, moze da se podigne izmedju naslona sedista (kao da ga nema), a poklopac naslona za ruku je u tom slucaju zabravljen (posto unutar naslona imas i ostavu za sitnice).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala puno na informacijama,kazem opet,procitao sam celu temu i bas mi je bilo cudno kad mi je rekao da se razlikuju jer se to ne spominje nigde...da li je mnogo dati 30€ za komplet naslon sa nosacem i ukrasnom plastikom,i ajde ovde da pitam,ma da ne bi trebao,da li je mnogo 1000din za pikslu koja stoji ispod klime?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu i ovde da ti kazem :D Za komplet naslon nije mnogo, s obzirom da prodaju samo naslon bez nosaca i plastike za 40, 50e... Sve zavisi u kakvom je stanju, to sam proceni.

 

A za pikslu...Pa 'bem li ga, verovatno je to ta cena, jer za te tako sitnice od plastike stvarno nemaju obzira kad su cene u pitanju. Moj ti je savet da je ne stavljas ukoliko ti nije potrebna. ;)

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hebem mu miša jeste Stilo jeftin, ali nemojte sad preterivati.

40-60e  je sasvim ok za naslon sa propratnom opremom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svoj platio 25€ u odlicnom stanju čak je i boja bila idetična boji sedišta + mala plastika da se mehanizam ispod ne vidi, bukvalno je ispalo fabrički. Ali samo naslon s'obzirom sa sam imao sreće da već imam fabrički odradjen nosač. A nalazio sam oglase da se nasloni kreću i do 50-60€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znam,ja sam dobijao cene ok 30€ sve pa do 50€ samo naslon...a sto se tice piksle ja je imam,ali je slomljena,pa je zaglavljena srafom,i sad hocu da je zamenim...volim da sve bude ispravno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila bi dobra da prodavac nije Loren :p
Sumnjivo mi to da on prodaje sve komplet za samo 30e :D Pazi se retrovizore nekih zackoljica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom koliko je to sve ranije kostalo, meni su sve te cifre sa kojima se frljate :) - bagatela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i vreme mi je za mali servis... :-) jeste dobra ponuda,i moracu da nazovem Lorena u ponedeljak da vidim dal je nabavio neki pa da odem da vidim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam bio do otpada,imaju samo 1 naslon krem boje koji je prljav do zla boga i cena je 30€,tako da sam odustao,meni reba siv.....

pikslu takodje imaju,1000din,ali sva umazana od neke masti,smole ili cega vec,tako da je i to otpalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije mi odgovarao,bio je plav...meni je enterijer siv....naicice vec neki,ne zurim ja sa kupovinom uopste...

Edited by retrovizor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...