Jump to content
FAS Goran
boki

Sigurnosni šrafovi

Recommended Posts

procitah ovu temu,dakle kit komerc ili ti privatni likovi da se naruce srafovi za 14'' ce celicne felne za punitca a? neko nam se vrzma oko zgrada nocu sve zivo cerupaju stoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se namerace, sve se skida. Poenta je da odbijes prvi udar pilicara ili da ga preusmeris na drugu zrtvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista priča na sve strane. 

 

Za čeličare slaba korist, dohvate se sa velikim klještima i odvije se ko od šale.

A ako si baš zapeo imaš ih kvalitetne u Prosprtingu , 011/2463-465

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko koji je korak navoja za renault vozila, odnosno da li odgovaraju sigurnosni srafovi sa renoa na fiat stilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovane kolege, 

 

stavio bih sigurnosne šrafove na Stila,  ali tako da mi odgovaraju za čelične 15-ice i za aluminijumske dinamik 16-ice.

 

Imate li neku preporuku, i koja je tačna dimenzija , M 12 X 1,25 ?

 

Danas šetajući sajmom naleteh na štand firme Vračar iz Inđije , šrafovi su oko 1600 din, marka Farrad

 

Evo sajta, pa ako imate neka konkretna iskustva sa istim , pišite : http://tuningstyling.co.rs/sigurnosni-setovi/

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kitkomercu su ok, koliko ja znam.

A svakako će ti pasovati i na čelične i alu ja mislim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno uzmi sraf po dimenzijama fabrickih - isti su za sve FABRICKE felne (alu i celicne 15'', alu 16'', alu 17).

I teoretski i iz iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat 500L

 

ak "kole"           4850 din. sa mont.

ak "radulovic"    3000 din. sa mont.

 

:)

 

pozdrav

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako mislish da li su isti?

original kupljeni u AK "radulovic"

 

za fotku teshko (imam chelichne felne ),ratkapne su trenutno vezane elktricharskim vezicama,do nekog elegantnijeg reshenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, ako AK "radulovic" prodaje delove za FIAT koji nisu originalni onda bolje auto da zapalim i skochim sa "brankovog".:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ti je to relativno... Ja verujem da sigurno prodaju original delove za Fiat-a, ali ne mora da znaci da je svaki deo proizveo Fiat... Recimo ja sam kupio original KFZ celicne felne koje su pravljene iskljucivo za Fiat 500L ali su kostale 1/3 cene od original felni koje je proizveo Fiat... Tako da ipak ti za svaki slucaj zapali auto ali nemoj da skacesh pre nego mi javis da li srafovi izgledaju kao na linku i da li si dobio dva kljuca za odvrtanje/zavrtanje istih... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ebemliga..shta su meni spakovali u  kutijci ..ne znam.

mislim, nije to kljuch..to je vishe "adaptivna glava shrafa" za kljuch. :) 

 

btw.

kako beshe ime AK...kod ade-huje (FIAT servis-a) ?

barem mislim da su tamo ..nikako na netu da ih pronadjem.

1 hour ago, Sinnerman said:

Sve ti je to relativno... Ja verujem da sigurno prodaju original delove za Fiat-a, ali ne mora da znaci da je svaki deo proizveo Fiat... Recimo ja sam kupio original KFZ celicne felne koje su pravljene iskljucivo za Fiat 500L ali su kostale 1/3 cene od original felni koje je proizveo Fiat... Tako da ipak ti za svaki slucaj zapali auto ali nemoj da skacesh pre nego mi javis da li srafovi izgledaju kao na linku i da li si dobio dva kljuca za odvrtanje/zavrtanje istih... :D

FIAT ne proizvodi rezervene auto delove,vec samo automobile. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...