Jump to content
Goran
Sign in to follow this  
Goran Zemun

Kupio sam i ja Fiata....

Recommended Posts

U jeee, nisam ni znao da ovo postoji. :D

Nek je sa srećom! Daj koju fotku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, baš pre neki dan razmišljam da postavim par rečenica i o toj verziji Stila... :thumbup:

Stilo Multi Wagon Uproad

1wTEq9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde nalazite sve te perverzije, mangupi nijedni!!! (šala) :realmad:

Molim detaljan opis, izveštaj i sve ostalo što priliči ovakvom offroad vozilu! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo prvi put vidim? Nisam znao da postoji uopste

Isto kao i Damjanovic ocekujem detaljan opis i sliku iz svakog ugla :D

Nek je sa srecom, da te dugo i dobro sluzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da postoji, ali ne znam skoro nista o njemu. Pretpostavljam da je vesanje malo nabildano, sve ostalo isto? Koliko je skuplji od obicnog? Trebalo bi da je idealan za nase uslove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam okacio medju lepe Fiate,neko me opljuva da je Photoshop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuu za ovo nisam ni znao da postoji!

Sad priznajem Stila i u ovoj verziji, a ne samo sa 3. vrata! :)

Sa srecom Gorane i da te dugo sluzi!!! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam za varijantu Alfe 156 Q4 :w00t: i video par komada :geek: ali ovo je pravo iznenadjenje :D,prijatno,naravno :)

mislim :yes da ce biti idealan za nase dzade prekrivene kraterima :X

Sve u svemu,bar kod nas,jako redak :cool: ,ali i jako praktican Stilo :whistle: ,pa jos dizel ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Gorane, čestitke! Najzad neko da ima povišenog fiata... svi ih samo spuštaju i lepe za ionako džombaste puteve. I moj san/plan je da imam podignutu Multiplu tapaciranu zaštitnim plehovima odozdo, nešto kao Fiat Idea Adventure. Pogon 4x4 i nije nužan, ali klirens jeste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vođao sam ovaj model samo na slikama.

Mnogo je lepši od običnog karavana. Rekao bih da ima metalnu zaštitu ispod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa kad stigne da ga malo zagledamo na skupu i zalijemo a ti se lepo navozas sa njim

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuu jedan vrlo zaheban vagon.biće jedinstven u srbiji najverovatnije prvi primerak.

mp3, felne, branici, satovi znači extra :unworthy:

Biće interesantan. kad stigne javi koliko se i ako se razlikuju trapovi od ovih naših običnih

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i 4x4..ali trosi ko ne zdrav.. :thumbdown:........sad gledam u eperu....nigde ne spominju 4x4 a u ponudi sa placa pise 4x4...nista mi nije jasno :question:

Edited by Goran Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...