Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki

Paintball

Recommended Posts

Ja nisam 100% siguran. Imam ispit u subotu, ako stignem da zavrsim za 2 sata tj. do 16h dolazim, ako ne - ostajem za sledeci put :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam shvatio, maksimum je 16 ljudi na ta dva nivoa.

Ae pitaću da li može par ljudi preko tog broja...

U svakom slučaju ima mesta za njih par...a, da li će moći svih šestoro, videćemo šta kažu pravila oko maksimalnog broja ljudi koji mogu da uđu na odjednom na poligon... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ne moze, ali pozvacu i pitacu. Mene su ledja ukocila pre neki dan, ali popusta. Ako nista drugo, docicu da budem snajperista :)

Moze do 30 ljudi, sad sam zvao i proverio.

S obzirom da mi je rodjendan dan pre subote, ja dobijam besplatan set :) :) :)

Igrao sam par puta kod njih, ponekad posalju poruku o specijalnom popustu, pa sam se setio i da vazi i za rodjis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumete me,moze tu i 30 ljudi,ali onda je guzva i svi smo lake mete jer nemamo gde da se sakrijemo svi.Oni koji su sluzili vojsku civilno oprosteno im je ako bi stavili toliki broj na to mesto.Ahahahahahaah

Procitajte moje objasnjenje gore,gde sam lepo napisao da je 16 dovoljno za KVALITETNU IGRU,ali ako hocete da skacemo jedni preko drugih onda oket,ne bunim se.Ajde neka bude i 20.Ispravite me ako gresim.Pozzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

...neće nas ni biti više od 20...

Takođe...kad odmah nastrada Boki i još njih prvih troje, eto nas opet kod broja 16... :whistle::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

-boki

-neshaoct

-milosLB+1

-Goran Zemun

-Goran abarth

-Kypck +1 drugar

-Dovla

-chelic

-ReS + ortak 90%

To je ukupno 12 ljudi.

Još tvojih 6 momaka iz servisa i puna cifra je 18 ljudi. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene jos ledja zezaju, tako da cu biti laka meta...ali ipak dolazim sa drugarom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad biramo novog predsednika?Treba se pripremiti,kad nam upucaju starog. :2guns: :2guns: :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbise nas ........mislim da je rezultat 5:2 ili 4:2....jbg...taktika je cudo... :vava: ...bilo je zaroblljavana i to bez puucnjave... :wallbash:

Edited by Goran Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

RASTURILI SMO VAS... buhahahaha :D :D :D :D

salim se..dobri ste bili...

nadam se da cemo da se organizujemo opet pa da probate da se popravite :))

i preporuka moja za sve koji bi redovno igrali....KUPITE SVOJU MASKU 20 E kosta...

jer su ostala biiip :) pola igre lepo a pola igre igrate na slepo YO :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ili svoja maska, ili posebne naočare koje su 10 eura...a, ne bi škodilo i da jednom probamo dnevni termin, verovatno se bolje vidi. :thumbup:

Inače, danas ''ubismo'' servisere... :D

Nismo se samo setili da napravimo bar jednu fotografiju u onim kombinezonima...maskama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preziveo predsednik?Piiii,i vi ste mi neki strelci.Vidim ja da covek ako nesto oce da odradi mora da uprlja ruke.. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja još uvek osećam posledice... sve sam dobio uGlavu :( A imam i upalu mišića od čučanja :(

Ali je bilo extra, Boki instalirao GPS da se bolje nađe sledeći put :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,hocemo li opet da se igramo rata?Ako ste za,hajde da vidimo predloge za datum i vreme.Svi su dobrodosli,drug,drugar drugara,drug njegovog drugara,kucni ljubimci....ahahhahaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,hocemo li opet da se igramo rata?Ako ste za,hajde da vidimo predloge za datum i vreme.Svi su dobrodosli,drug,drugar drugara,drug njegovog drugara,kucni ljubimci....ahahhahaa

naravno da da,aj da vidimo koliko je zainteresovanih pa da krenemo da se dogovaramo za datum i vreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...