Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki

Paintball

Recommended Posts

danas smo se dogovarali da se organizujemo i da odemo na Paintball,termin jos nismo dogovorili ali verovatno vrlo brzo cim se skupi dovoljan broj ucesnika,zato pravimo spisak:

-boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

...samo mala dopuna...

1 sat, oprema i dovoljno municije je negde oko 900 dinara po čoveku.

Naravno, raspitaće se Boki koliko sutra pa će postaviti definitivnu cenu... :thumbup:

-boki

-neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milosLB sa foruma ce sutra zvati posto zna likove i sve se konkretno raspitati i postaviti u ovoj temi,ali otprilike je to ta cena nesto oko 10e pa ko je iole zainteresovan moze da se vec stavi na spisak!!!

p.s. nece biti u radno vreme to sigurno vec verovatno vikend posle podne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, došao je i Branko na temu... :whistle:

Jel' Boki...da vojnim licima ograničimo količinu municije...ipak...stručna lica su u pitanju... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra postavljam sve informacije.Do sada je bila cena 10 jura po coveku,1 sat,dobijate svu opremu tamo i 100 kuglica.Dodatnih 100 je otprilike 5 jura,ali u praksi je bilo da uglavnom dvojica dele,sasvim je dovoljno 100-150 za prangijanje,jedino ako neko bas voli da puca pa mu treba vise.Bice vikend,ja cu videti da cak i zakazem sutra,zavisi kad ima termin,tako da ce biti 22-23 ili 29-30 ovog meseca.Ogroman je prostor,garaza na 2 nivoa,i bilo bi ekstra da bude bar nas 16.Vise od toga bi bila guzva,ovako je mnogo bolje.Ako vam se svidi,mozemo da rezervisemo termin,pa bar 1 mesecno da se upucavamo i uvek da imamo slobodan termin.Tacnije informacije dobijate sutra.

-boki

-neshaoct

-milosLB

Share this post


Link to post
Share on other sites

javljaj barabo ;)

a brana nije bio na forumu 2 meseca i cim se spomenuo neki rat eto ga kako je ova VBA revnosna hhahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boki,tise malo,nemoj da nas razotkrivas da te ne bi vozili u gepeku i organizovali nigere. :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes da nikada nisam bio na paintball-u, ali sam za! Bitno da se druzimo :) :)

-boki

-neshaoct

-milosLB

-Semi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mogu ja da ne izlazim iz kola?To mi prilika da mufte ofarbam auto... :whistle::happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena osnovnog paketa je 10 eur. Osnovni paket uključuje sat vremena igre, sto kuglica i svu opremu potrebnu za igranje paintball-a koju čine maska, kombinezon i paintball marker (puška).

Dodatnih sto kuglica se naplaćuje 6 eur., a dodatnih sat vremena igre 4 eur. Moguće je dokupljivati po pedeset kuglica i produživati vreme na po pola sata.

Ukoliko posedujete svoj paintball marker, cena igre se umanjuje za 1eur. Isti popust imate i ukoliko donesete svoj kombinezon.

Zvao sam i rezervisao termin za subotu 23.01. u 17h.Bolje subota,jer uvece se ide na lumpovanje po klubovim i tako da bi svi bili mamurni,pa mislim da je ovako bolje.Max igraca za kvalitetnu borbu je 16.Da ne bi dolazili u nezgodnu situaciju da moramo da biramo igrace,prvih 16 koji budu na spisku igrace u subotu,a ako neko bude sprecen,onaj sledeci ulazi umesto njega na spisak.Ako mislite da to nije uredu vi me ispravite.Da,molio bih da se spisak popuni do sledeceg okupljanja i ako nas bude 16,da svako donese na okupljanje 125 rsd da bih sledece nedelje uplatio kaparu koja iznosi 2000 rsd.Da se vratim na gornji text,cena je po osobi 10 jura,ali moze naravno u dinarima,da ne dodje do neke zabune .Prednost bi imali clanovi foruma,a ako bude bilo mesta moze da se popuni sa nekim prijateljem vasim,to je predlog pa vidite sta vam je ciniti.

Verujte mi,nije ni malo naivna igra,tako da oni kojii nisu aktivni nek ocekuju upalu butnih misica. :lol:

Pozzzzzzzzzzzzzz

Edited by MilosLB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da,to sam zaboravio da kazem.

1uEga0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...