Jump to content
FAS Goran
radoznali

Punto mk.2a - pukao mi auspuh?

Recommended Posts

... mi je sad u gepeku, Ne znam sta se desilo, samo se culo TRAS, pomislio sam da je guma. Na srecu/zalost, nije guma nego taj deo auspuha. Bem li ga, srednji lonac ili sta ti ja znam vec kako se zove. Ono izgleda kao da je preseceno, a ustvari je istrulilo i raspalo se.
Pitanje glasi da mi predlozite dobar auspuh servis, koji me nece odrati zivog, a dovoljno je pouzdan da nece da mi krade delove, npr. katalizator, koji se pominje ovde na forumu.
Drugo, koliko mogu da ga vozim bez tog dela auspuha? Baja iz AMSS koga sam zvao, Bozic je ipak nisam mogao majstora da cimam, mi je rekao da ga ne vozim previse da ne dodje do pregrevanja. Parkirao sam ga bukvalno 50 metara od mesta dogadjaja i jedno 300 metara od kuce.

Dajte mi neki smislen savet, jer mi je pritisak vec na 300 otisao. Auto sam kupio pre manje od mesec dana, a vec se prave problemi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vidim kako bi se pregrejao ali ajde, ako je na spoju puklo mozda moguda ti zavare, to je neka smesna cifra, ako je otislo sve onda ce te izaci ~50e uglavnom je svuda isto

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je mislio da bi majstor mogao da skine njegov a stavi neku "drtavu kantu" od katalizatora koji je već u komi... a nejgov proda ...

Uglavnom, kolegi je na kecu pre mesec dana otpao auspuh, zavarivanje ga izašlo oko 1000 rsd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovorima. Nego, jel znate neki dobar i pouzdan auspuh servis. Cuo sam za Kulica i to je otprilike sve koji znam. Google mi je "predlozio" nekog Ljubu na Zelezniku, al ne bih pola grada da obilazim, ipak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mislim da je mislio da bi majstor mogao da skine njegov a stavi neku "drtavu kantu" od katalizatora koji je već u komi... a nejgov proda ...

Uglavnom, kolegi je na kecu pre mesec dana otpao auspuh, zavarivanje ga izašlo oko 1000 rsd...

opet i to je ne moguce uglavnom si pored kola dok ti radi,nije to veliki servis ili ne znam ni ja sta... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto si sa NBg sto ne odes kod Kilera u Tosinom bunaru. Kvalitetni i pouzdani mozda za nijansu skuplji a mozda i ne ali si siguran da ti nista nece zbudziti a i sto kazu kolege ti si svo vreme pored kola ok ti rade tako da ti tesko i mogu zbudziti nesto.

Barem je meni bilo tako kad sam na jugicu menjao ceo auspuh kod Kilera

Kiler auto

Zovi proveri nista te ne kosta

Edited by piromaniak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar napiši šta je sve radio za 4500. Toliko si video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

otsekao je deo sipke, stavio drugi zadnji lonac, zavario/spoio, namestio i izasao iz kanala. Ukupno 10-ak minuta :) Gledao sam ga sve vreme.

Nisu imali u radnji zadnji lonac, pa ga je uzeo od firme sa kojom saradjuju. Naplatio ga 3800 i 500 dinara ruke i sajbna, recimo, jos 150... sve u svemu 4500 dinara...

Share this post


Link to post
Share on other sites
otsekao je deo sipke, stavio drugi zadnji lonac, zavario/spoio, namestio i izasao iz kanala. Ukupno 10-ak minuta :) Gledao sam ga sve vreme.

Nisu imali u radnji zadnji lonac, pa ga je uzeo od firme sa kojom saradjuju. Naplatio ga 3800 i 500 dinara ruke i sajbna, recimo, jos 150... sve u svemu 4500 dinara...

Ja sam na starom autu kod Kulića ugradio kompletan izduvni sistem (dupla cev od grane, srednji i zadnji lonac). Nakon 5 godina sve izgleda kao novo, tako da se isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...