Jump to content
FAS Goran
*mishko*

Zastava 10 (Fiat Punto mk2b)

Recommended Posts

Sve zajedno je kostalo 8000 din. sa popustom, inace pragovi su 5000, a kacket 4000.

Radio ih je Nemanja iz Sabca (helloween). Ovom prilikom mu se zahvaljujem na strpljenju i dobro odradjenom poslu i naravno popustu. Decko je zaista super za saradnju.

Naravno zahvaljujem se i Milanu (Milan Laki), koji je ovu temu oko spojlera i pragova zapoceo.

Mislim da ne bi trebalo da bude nikakvih problema oko namestanja, jer sve naleze poprilicno dobro.

Sto se tice spojlera, na slici je izgleda malo povucen na desnu stranu, nije bas precizno nameseten, inace ide do kraja i s jedne i s druge strane, ako si na to mislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super mu stoje pragovi, extra stvar :) I ja narucih od Nemanje al samo kacket, pragove nisam ni znao da pravi. E jedno pitanje vezano za njih: jel moze fabricka dizalica da se postavi pod onaj zljeb kad su pragovi namontirani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno postavljeni pragovi i kacket!

Nije bas da sve pasuje u milimetar, nadao sam se da ce se malo bolje uklopiti, ali ni ovako nije lose.

DSCF0100.jpg

DSCF0101.jpg

DSCF0102.jpg

DSCF0103.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajno,svaka cast,prvi put vidim spojler na puntu sa 5 vrata,ajd nam objasni kako si ga montiro,jer i mene ceka taj posao..punto super izgleda jos samo neke felne i izgledace super :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno si ovo uradio. Zaista mu fale samo felne i to bi bio kompletan izgled.

Mada ja licno nisam veliki ljubitelj sredjivanja, ovo mi se svidja, umereno je i lepo se uklopilo.

Samo jos izaberi lepe felne i sto kazu "ja tu vise nista ne bi' dir'o " :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo felne, eventualno skineš znak sa gepeka ili zameniš Fiatovim... ovaj mi je baš krš :lol: sajtne su extra i spojlerčić... boja je takođe perverzna! Crni farovi naravno po mogućstvu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spojler i suknjice su mu sele vise nego dobro :w00t: -drugi auto :thumbup:

jedino sto sad stvarno bas fale felne :unsure: ,ali bas :yes

ako budes trazio neke gledaj da bude neka tamno siva varijanta :whistle: ili eventualno neka nijansa alufelne slicna boji automobila :rolleyes: -to bi bio pun pogodak :thumbsup: ,mada to je vec teze naci :( ,uglavnom su neke silver varijante na trzistu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da su i felnice u planu, samo dok se prikupe parice, nadam se uskoro.

@silenci: Spojler je samo zalepljen lepkom za soferke. Nista komplikovano, samo se malo osmirgla da bi nalego sto bolje i to je to. Sto se tice pragova, prisrafljeni su sa po jednim srafom za rubove i na tri mesta odozdo za patos. Srafovi su mali tako da nista nije toliko puno buseno, cisto da budu pricvrsceni. I naravno gore zalepljeni.

Kod pragova na nekim mestima gde su vrata ima malo lufta od po 2-3mm, jer ne pasuju bas 100% ali i to cu popuniti lepkom, cisto da ne ulazi voda odozgo.

Hvala svima na pohvalama, zaista znaci kada neko ceni rad, trud i zalaganje. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Jbg, koliko para toliko muzike. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično je ispalo baš mu lepo stoji... :)

Sada se i ja razmišljam da to uradim... :)

Koliko te izašlo farbanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z10 super izgleda, ta boja je bas extra. Vozio sam je jedno mesec dana identicnu ali sa crnim branicima koja ima sivo-zuta sedista. Kada se pogledaju sedista meni iskreno lepse deluju zuta ali se prljaju katastrofa.

CqAwA.jpg

Edited by temprachc

Share this post


Link to post
Share on other sites

felgice, malo ga spustiti i eto...pragovi su mu odlični.... možda jo stakla zatamniti ali to je od viška novca :whistle: felgice obavezno p makar ne imao šta jest...hehehhe šalim se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi!

@Saša Bg mk2: Pa sve ukupno je izaslo oko 70-80 evra, e sad tu je ukljuceno farbanje, namestanje (ruke), sva priprema i materijal.

A ovako bi sve to izgledalo kada bi se malo spustio, sa zatamnjenim staklima i felnicama.

Malo Photoshopa na brzinu.

Felne pozajmljene od chikavilijevog punta. ;)

Nadam se da ne zamerate sto ovu fotku nisam postavio u temi: virtual tuning.

photoshop.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, cena je okej. Ja sam farbu platio ~3000din, farbanje dz a za namestanje mi je lik trazio 10e po delu. To mu izadje tu negde. E sad jedini problem je sto je taj majstor sto je trebao da ih ugradi odustao zbog nekih drugih obaveza tako da sad spojlere nosam od jednog do drugog majstora ko macka macice i pokusavam da nagovorim nekog po ovoj zimoci da se iscima da ih ugradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusaj u Photo shopu da obojis i rucke vrata u boju auta a stopaljke da malo zatamnis.Moje misljenje je da bi tako bio jos lepsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...