Jump to content
FAS Goran
*mishko*

Zastava 10 (Fiat Punto mk2b)

Recommended Posts

Svidja mi se sto su retrovizori u boji auta.

Ako ne planiras alu felne uskoro kupi neke druge radkapne.Naravno sve je stvar ukusa,ali ove su po meni nekao,skroz bzv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boja je, mogu slobodno reci, jedinstvena.

Sto se tice felni, na prolece planiram neke 15" sa gumama 185/55 mislim da su to fabricke na Puntu HGT.

To mu je sasvim korektno, po meni.

Bice tu jos nekih sitnica nadam se, neki kacketic i mozda pragovi, toniranje zadnjih svetala... Sve zavisi od budzeta.

U svakom slucaju hvala na pohvalama za boju, a retrovizori su naknadno farbani.

See my Punto photos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na predlogu, najverovatnije cu uskoro kupiti neke presvlake u crno-sivoj kombinaciji.

3w7YJ.jpg

3wcY0.jpg

Mada sam imao ove do pre nekog vremena, pa su mi dosadile, ne uklapaju se bas najbolje.

3x_cr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsa boja ikada na Zastavi 10 :w00t: bar po mom misljenju :geek:

Pritom i nije toliko cesta,na ovom automobilu,kao na primer crna ili bordo metalik-svaka druga 10-ka je takva :whistle: .

Doduse malo mi ona svetlo plava sedista odudaraju od cele price :huh: ,sa spoljnom bojom :(

Lep autic :thumbup: u svakom slucaju,sto si ti uspeo i da nam pokazes :happy: ,vise nego dobrim fotkama :yes i radi toga i zasluzuje svu dodatnu sminku :smiling: koju si mu namenio ;) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vukasine, naslon za ruku mozda ne izgleda sjajno, ali meni na primer previse znaci (sa funkcionalne strane) da bi ga se odrekao, a na zalost nemamo izbora za bolji. Jedini koji sam video da nije ciganija kosta 70€, a mislim da je malo suludo dati tolike pare za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na komentarima, inace naslon za ruku, rucica menjaca i torba za gepek su naruceni u Gang Landu.

Jeste da su cene malo vislje, ali gledam da kupujem sto kvalitetniju robu.

Evo stigla je i torba za gepek, a danas su kupljene i presvlake.

Montiram ih za koji dan.

cuF_i.jpg

cuIur.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
...naruceni u Gang Landu.

Jeste da su cene malo vislje, ali gledam da kupujem sto kvalitetniju robu.

Mala promocija Kluba :cool:

Svi članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom ostvaruju popust od 10% prilikom kupovine i ugradnje proizvoda u ponudi prodavnice Gang Land

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam u kolima taj naslon za ruku, ali znam da je izuzetna stvar, pa joj se zbog toga i ne moze zanemariti eventualna ciganija, meni malo bode oci rucica menjaca, previse mi je pankerski fazon ( izvinjenje pankerima ) :band: , ali opet, ukusi su razliciti...

Te torbice su vrlo korisna stvar, bas sam pre par dana u " Metro"-u video zanimljivu , koja se naravno lepi cickom za stranicu u gepeku, dakle to staviti u auto je odlican potez. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vili & mishko, ne kazem, naslon za ruku je perfeeeektna stvar, ali ovo sto je dostupno na nasem trzistu je ocaj zivi. Ja licno ne bih po svaku cenu stavljao to u auto... A ako vec mora, bar bih ofarbao u mat crno, ili u boju enterijera, da ne strci toliko plasticni hrom. Doduse, nije toliko strasno, ali menjac mi je stvarno bljak. Kapiram da si i to uzimao u gang landu, a realno za te pare si mogao da uzmes Sparco ili Conrero da se useres! Raspitaj se sledeci put, svasta moze da se iskopa u ovoj mucenoj zemlji samo kad se raspitas :)

p.s. Nemoj samo da stavljas alu look patosnice, pliz :p

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, u kabini generalno, samo da ti je satro "pri ruci"... Mada mozes da spustis zadnje sediste i uzmes iz gepeka, al ne treba ti to smaranje s kerovima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je stvar ukusa, a da mislim da je lose ne bih to ni stavljao u auto.

Po meni je sasvim OK. Ipak hvala na komentaru.

Stavljene su i presvlake, a za patosnice nemoj da brines, planiram neke platnene u crno-sivoj varijanti.

7YHaA.jpg

7YOF0.jpg

Hvala za napomenu o prsluku, nisam znao da treba da bude napred pri ruci. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova kombinacija boja je mnogo mnogo bolja!

Sto se tice naslona za glavu oni se ne skidaju tako da se presvlake moraju raseci u sirini naslona za glavu i onda preko njih navuci. Moj predlog je da se taj deo posle ne sije jer bi pravio problema oko kasnijeg skidanja. Ako bas neko voli da se igra iglom i koncem moj predlog je da se na tom mestu usije tzv. cicak. Ovo bi u velikoj meri olaksalo stvari za kasnije skidanje i ponovno namestanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Vajs & Co ostave rupu i zatvore je chichkom, pa kad navuces samo iseces visak i zalepis chichak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...