Jump to content
FAS Goran
Pegasus

Fiat Stilo 1,9 jtd 150hp Abarth

Recommended Posts

Auto je stvarno vr' , mada i meni se cini da je prednji spojler prenaglasen...a i nalepnice mi malo bodu oci :wacko: .

Ali opet, lako je kritikovati trud drugih ljudi, sto ce reci ODLICAN - 5!!! :geek:

P.S. uslikaj malo unutrasnjost auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komsija sa Ceraka :question:

Ako je taj Stilo u pitanju,svaki dan kad se vozim do posla,prolazim pored njega i auto izgleda fenomenalno :w00t:

ja tu nista ne bi dirao :lol:

a jednom je isao iza mene,krivudavi put od Lav-auta do okretnice 52-ojke,i mogu vam reci da ne da ide-nego leti :D

nadam se da cemo imati prilike i da ga vidimo na okupljanjima :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Stilo. Šumaherke 17 :thumbsup: .

Neko je vće spomenuo prednji branik :thumbdown: . Never mind.

Ako je to mjet 16v od 150 KS, i po tome bi bio unikat u klubu, koliko znam takvih nema.

Ili je možda chip tuned ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice prednjeg branika, i meni je bio cudan na slikama pre nego sto sam auto video uzivo, druga prica totalno! :)

Mada totalno je nepraktican za nase puteve! Pogotovo zimi kad padne sneg... Svako prolece moram da ga sredjujem jer se izlupa na sto strana...

Inace komso "mik", jesam sa ceraka! :) Tako da je to taj auto koji vidis kad ides na posao! :)))

Sto se tice okupljanja, moze naravno! Samo neko da javi kad i gde? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lep Stilo. Šumaherke 17 :thumbsup: .

Neko je vće spomenuo prednji branik :thumbdown: . Never mind.

Ako je to mjet 16v od 150 KS, i po tome bi bio unikat u klubu, koliko znam takvih nema.

Ili je možda chip tuned ??

Odgovor za brank napisah malopre! :)

Sto se tice motora, nije mjet 16v nego je radjen chip tuning i pojacana turbina! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jednom je isao iza mene,krivudavi put od Lav-auta do okretnice 52-ojke,i mogu vam reci da ne da ide-nego leti :D

ako je bio iza onda je pitanje kako ide :p

@ostali

i da jeste mjet 16v, ne bi bio jedini ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lep Stilo. Šumaherke 17 :thumbsup: .

Neko je vće spomenuo prednji branik :thumbdown: . Never mind.

Ako je to mjet 16v od 150 KS, i po tome bi bio unikat u klubu, koliko znam takvih nema.

Ili je možda chip tuned ??

Kole :welcome: imamo u klubu jednog 1.9 MJeta,chipovanog na nekih 168 do 170 KS,ali spoljni izgled mu je 100% fabrika

dok ovaj Pegasusov :cool: ,izgleda mnooogo,mnoogo impresivnije :yes.,bar meni :D

Naravno oba ova Stila su dobri i lepi na svoj nacin :clap: ,i svako sredjuje svoj auto onako kako mu odgovara ;) ,u savkom slucaju postujem svaciji ukus i izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjam te cesto na ceraku, vidikovcu, u zarkovu itd... :) Lep auto, al iskreno, i meni branik i ove need for speed nalepnice bas bodu oci :no

I mene zanima sta je radjeno sa turbinom? I da li si razmisljao o kvalitetnom spustanju, mislim da mu je preko potrebno :) :) :)

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super! :thumbup:

Ne znam sta mi se vise svidja: boja, felge ili oprema :)

Naljepnice su visak a ni meni ovaj branik nije nesto. Mozda je bilo bolje da si ostavio originalni

A jos kad bi nasao ovaj sto ti je neshaoct rekao, bio bi zvijer! Ali te je skoro nemoguce naci...

Edited by FIAT driver

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kole :welcome: imamo u klubu jednog 1.9 MJeta,chipovanog na nekih 168 do 170 KS,

Fabrički mjet 150ks ne postoji ni jedan, koliko ja znam. Taj se da safe čipovani na mnogo više od 170. Revochip postoji na 188KS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep STILO, lepa mu i ova crvena bojica, felne super ali prednji branik ?! :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

radio ja fabrickog MJTD 16V od 150 KS,a drugar mi vozi JTD 16V alfu 147 od 140KS

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ok, reče čovek da branik drugačije deluje uživo, pa ćemo imati prilike da vidimo... :thumbup:

...Sto se tice okupljanja, moze naravno! Samo neko da javi kad i gde? :)
Redovno FLCS okupljanje

Viđao sam te i ja po Žarkovu, a prolazim tuda kada idem na Okupljanje, pa se lako možemo dogovoriti da idemo jedan iza drugoga...

p.s. A, mogao je i ovakav branik :cool: :

13NINi.jpg

Da, tu je i branik...ali se ne vidi baš ceo... :whistle:

I zadnji se maaalo slabije vidi...ne zamerite :whistle:

13OqGS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo je ubica! ..Sto se tice nalepnica... stvar ukusa :lol: :lol: :lol: :lol:

Pitam se kako li ubrzava ta azdaja...

I sta je radjeno sa turbinom? Modifikacije ili zamena za vecu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Viđao sam te i ja po Žarkovu, a prolazim tuda kada idem na Okupljanje, pa se lako možemo dogovoriti da idemo jedan iza drugoga...

Ne znam samo kako biste se dogovorili ko bi bio iza koga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
p.s. A, mogao je i ovakav branik :cool: :

Da, tu je i branik...ali se ne vidi baš ceo... :whistle:

I zadnji se maaalo slabije vidi...ne zamerite :whistle:

ALI ZATO ERBEGOVI I PREDNJI I ZADNJI....!

i kako posle čovek da ne bude opsednut STILOM

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...