Jump to content
FAS Goran
Mik

Lybra - sve i svašta

Recommended Posts

Netipican kvar :blink: verovatno se zato niko nije javio :unsure:

moguce da je prethodni vlasnik ili neko drugi nesto ostetio na toj plociici :question: ,

pa se javilo kod tebe

uglavnom najvaznije je da je problem resen :whistle: relativno brzo i lako :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto mislio da ja akumulator odsluzio svoje,i to u sred proleca,a zimus na -25 palio bez greske. :blink:

Elektricar mi rece i da mi je akumulator i punjenje alternatora u full-u! :thumbup:

Cim sam uzeo auto od njega otisao sam na obilaznicu oko Indjije (da,da i to imamo :rofl: ) da ja jos malo dopunim akumulator i da se podestim koji je Lybrin top speed! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezgodacija ovih pitanja je da ih uvek čitam kad sam za računarom, a nikako na vozačkom mestu. :question:

Šalu na stranu, mislim da može. Takoreći sam siguran da sam to radio kad sam podešavao "stanicu" FM transmitera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kako se na Lybri RUCNO biraju stanice,onaj fazon da sam namestis frekvenciju,a ne da on sam trazi. :rolleyes:

Dakako da može, ali je ''Pain in the ass'' da potrefiš frekvenciju.

Držiš stisnutu tipku sa kojom tražiš stanice (ne bitno da li je lijeva ili desna) i ne puštaš dok se ne pojavi MAN. Onda polako kao po jajima tipkaš dok ne nađeš željenu frekvenciju. S vremenom se opet vrati na automatiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, taj radio je malo zajeban dok ga ne skapiras. Mene je uzasno zezala ona AF "alternate freq." funkcija sto trazi tu istu stanicu cim mu malo oslabi signal. Malo malo pa pocne da madjija oko frekvencija i trazi kao nesto po eteru. Jedva sam je iskljucio. Sada se vise ne secam ni sam kako sam to izveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel istina da je kvacilo za Lybru 1.9 jtd 85 kw skroz drugacije od mareinog ili stilovog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izađe oko 160 EUR

Kataloški brojevi:

OEM: 71734897 Stariji OEM: 71734803, 71739539

Valeo:821465

Starco: SPK 243 173

LUK: 624 3144 00

SACHS: 3000 951 309

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo juče sam otkrio da na lybri ima opcija da kada duže držiš dugme za otključavanje/zaključavanje možeš da spustiš/podigneš prozore.

Možda su mnogi znali za taj trik, ali rekoh, ipak da podelim sa ostalima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je standardni sa komandama za otklj./zaklj. I komandama za gepekj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, na taj sam mislio.

Ne znam kako bih ti mogao pomoći.

Ne verujem da je to neka dodatna oprema, trebalo bi svaka lybra sa skakavcem da ima tu opciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod dosta automobila radi ta fora. Kod mene kad zadržim dugme za otključavanje spuste se prozori, ali se ne podižu kad zadržim zaključavanje ili otključavanje, što je po meni korisnije od spuštanja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, malo cu da se informisem, možda je neki relej ili probati sa dijagnostikom ako moze nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da hoće i kada držite ključ u jednu stranu da zatvara prozore ili otvara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se i diže i spušta :)

Blago tebi :guitar: kod mene corak :help:

:rofl: Dajte se uozbiljite momci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bem li ga, čačkajte tu dugmad na daljinskom. Probajte nekoliko varijanti...

Ne znam kako da pomognem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...