Jump to content
FAS Goran
Mik

Lybra - sve i svašta

Recommended Posts

Dobro je chuche ova peta vrata :rofl:

mada malo podseca na Reno lagunu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada malo podseca na Reno lagunu :lol:

Daleko bilo....pu pu pu :evil:

Laguna je vrh, ima moj ćale dvojku karavan, sjajan i robusan auto ali skup za održavanje, npr otišao mu ležaj, menja se sa sve diskom 11000 din, ali zato bi trebalo da je original...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OBD (On-board Diagnostic), stisnuti u isto vreme dugme za cirkulaciju vazduha i strelicu na gore.

Kodovi:

-89 Monitor status since DTCs cleared. (Includes malfunction indicator lamp (MIL) status and number of DTCs.)

-88 Freeze DTC

-87 Fuel system status

-86 Calculated engine load value

-85 Engine coolant temperature

-84 Short term fuel % trim—Bank 1

-83 Long term fuel % trim—Bank 1

-82 Short term fuel % trim—Bank 2

-81 Long term fuel % trim—Bank 2

-80 Fuel pressure

-79 Intake manifold pressure

-78 Engine RPM

-77 Vehicle speed

-76 Timing advance

-75 Intake air temperature

-74 MAF air flow rate

-73 Throttle position

-72 Commanded secondary air status

-71 Oxygen sensors present

.....

Takodje evo i kako se ulazi u "tajni meni" :

U isto vreme stisnuti HELP ili SOS dugme i LIGHT.

Evo video kako to raditi:

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubih se trazeci nemogu da nadjem

dosta sam se informisao o 1,9jtd i 2,4jtd motorima a sada me zanima koji je najbolji izbor za benzinca na lybri

da li 1,6 ili 1,8 ili pa 2,0

ako moze neko malo da mi napise o tome ili da mi linkuje neku temu gde se to raspravljalo

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mik

Koji je princip sa ugradnjom cd pleyera posto vidim da na tipki 5,6 oma funkcije za cd?

Jer ima neko na forumu da vozi 2.0 ili sam ja jedini?

Pozdrav Mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mik

Koji je princip sa ugradnjom cd pleyera posto vidim da na tipki 5,6 oma funkcije za cd?

Jer ima neko na forumu da vozi 2.0 ili sam ja jedini?

Pozdrav Mik

Princip je taj da ti treba kabl i cd sharzer-sve fabricko i da je ispravno,a ne mozes to da zans dog ga ne prikljucis na tvoju muziku i onda mozes da pristupis ugradnji,sto bi znacilo da:

-moras da izvadis muzku jel se dzek za kabl sharzera nalazi sa zadnje strane muzickog uredjaja(nije ga komplikovano izvaditi)

-zatim kabl moras da provuces kroz ceo auto,preko krova iznad neba ili ispod patosa,preko donjih lajsni pa u gepek.

-i na kraju ugradnja sharzera

mada ja licno bi ti preporucio da se ne zezas sa tim nego lepo da kupis kabl na koji ces da prikacis mp3 plejer,mobilni telefon ili sta vec i da sa toga slusas MP3,jedan momak je prodava taj kabl bas za Lybru za 20E,on ti se ubacuje isto sa zadnje strane muzike,u dzek za cd Sarzer i ostavis ga da viri negde u kabini gde ti je zgodno i kacis ga na sta hoces.

Mislim da to imaju neki ljudi sa foruma,pa mogu bolje da ti objasne celu proceduru,a pricu o tom kablu za mp3 imas na vrhu ove stranice,pogledaj i prati linkove :coffee: .

Eh da zaboravi da ti napisem,amda sam to pominjao i ranije da su kabl i cd sarzer za Lybru isti kao i za Mareu/Brava,verovatno kao i za neke Alfine modele 166 i cak sam cuo da isti cd ide i u Smarta.

Cestitam na kupovini automobila :thumbup:

Pozz :welcome:

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su nekome potrebni amortizeri gepeka posaljete vas uzorak i dobijete po njimu koliko hocete komada.

Cena jednog za libru je 840 din,ja sam ugradio obadva za sada fukcionisu beprekorno. Ili trazite 560N jer to oznaka na njemu.

021/785706

13MzA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stara fora, počeo si da postaješ pravi LYBRISTAthumbup.gif . Inače "video" fora je odlična stvar, samo mogućnosti sletanja u jendek vrlo velika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta sto nigdje nama neka shema kako takvo nesto sloziti na lybri s navigacijom :( ako neko nađe bio bi zahvalan da stavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta sto nigdje nama neka shema kako takvo nesto sloziti na lybri s navigacijom :( ako neko nađe bio bi zahvalan da stavi

ima, ima...

video

samo da nadjemo nekog vicnog da nam to napravi.

Kad sam vec tu da pitam, vozacko sediste je platilo danak kilaze svog vlasnika, tj. mene, pa mi je pukao jedan feder, ruzno probio alkantara presvlaku i izleteo sa zadnje strane. Ima li neko savet ili konkretan kontakt ljudi koji resavaju takve stvari? Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanjce:

na koji način se može spojiti telefon na originalni Lybrin radio(bez navigacije)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Princip je taj da ti treba kabl i cd sharzer-sve fabricko i da je ispravno,a ne mozes to da zans dog ga ne prikljucis na tvoju muziku i onda mozes da pristupis ugradnji,sto bi znacilo da:

-moras da izvadis muzku jel se dzek za kabl sharzera nalazi sa zadnje strane muzickog uredjaja(nije ga komplikovano izvaditi)

-zatim kabl moras da provuces kroz ceo auto,preko krova iznad neba ili ispod patosa,preko donjih lajsni pa u gepek.

-i na kraju ugradnja sharzera...

Jel znas možda gde ima da se kupi kabal za fles, lakse mi je da prikacim fles i da sa njega pustam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da takva varijanta ni ne postoji :no

Najbolja varijanta ti je,kao sto sam pomenuo u ranijem postu sa jedne strane dzek za slusalice,koji ces da ubacis u mp3 player,a s druge strane kabla dzek koji ce pasovati na Lybri fabricki dzek :yes

Evo na ovom linku ti je uputstvo za pravljenje a i iskustvo drugara sa foruma koji je sam napravio takav kabl :thumbup:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=39620&st=20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam čemu kompilacije.Ako kupujete na eBay-u lii vam neko to može odraditi ovo je rješenje:

My link

Ja to koristim 4 godine bez ikakvih problema.

A opet ako imate viška para,pa vas svrbe u džepu:

My link

Radi sa komandama na volanu.

Edited by kele1975

Share this post


Link to post
Share on other sites

poz

nedavno sam kupio lybru,a ovaj sam klip gledao i ranije,i nije mi jasno sta se dobija sa ovim menijem,koja je njegova funkcija

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovih dana tražim feluge za novu Lybru.Zanima me sa kojeg još auta pašu feluge?Stilo,kappa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...