Jump to content
FAS Goran
Srdjan

Pomoć pri kupovini Lancia Lybra

Recommended Posts

6 hours ago, Dule 021 said:

Jedna nenasminkana a koja tek treba da stigne.

 

viber image.jpg

Brutalno dobro izgleda dobio sam slike , znaci enterijer prelep,ceo auto je vrh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantom se nije dobro izrazio, i vozi iste te skoro  punoletne leševe kao i mi. Da ne znam čoveka pa još nekako. 

Hteo je da bude ironičan, ali je i veliki trol master :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, beli_Punto said:

Ali neće da se menja za 1.6 :D

Mislim da jedva ceka da mu ponudim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je price i o tome sa Duletom,meni bi odgovaralo da uzmem pare i odem kod Duleta ali pare niko ne nudi za moj auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode, gledam ovo dana neka "koletina" da kupim i došao sam do stadiuma "da sam u ludacima" što kažu ljudi u mojoj generaciji. Toliko nebuloznih i ispričanih priča tokom jučerašnjeg dana ne mogu da stanu na jedno mesto. To mora da se piše knjiga. Gledao sam dizele izmedju  05-08 godine. Stavio u neki plan dizel C4, C5, 307,407,  159, Lybre i juče usput mi se pojavi neka Mazda 6 2006 i Saab 9.5 2007 Stavio bi akcenat zbog nekih mojih potreba na karavane i jbg. Ispričaše mi nekih priča tako da mi je zamalo trebala navigacija da se vratim kući :) Zanima me vidi li neko od članova nešta više na ovim slikama osim što Ja razaznajem boju model tip :) 

 

  http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8709641/lancia-lybra-19jtd-tv-navigacija

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8563930/lancia-lybra-novo

za ovu u razgovoru mi je rečeno 3500€ 

 

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1798461_Lancia_Lybra_2006_god/?cena=low

 

Samo da se ogradim ako sam promašio mesto temu i sl admin neka odmah obriše da ne bi pravilo pometnju 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fantome, izjava ti je da je narodski nazovemo "sponzoraska".

Pogresno si me razumeo, da neko od nas skupi 10.000e za kola i nesto ne valja, proklinjao bi sve zivo i nezivo.

Isto je i sa skoro punoletnim krsevima, sve je kocka, nikada se ne zna sta si kupio dok ne obrnes par dana voznje.

Da sam sponzorusa ne bih vozio VW ili Fiat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@siera ova prva je ok, lepa kombinacija enterijera, ima navigaciju i telefon, TV nema. Cudi me da nema BOSE ozvucenje.

Ovako spolja, malo zeva leva strana prednjeg branika (slika 12).

Izbledeli znakovi, kao na ostale dve, mozda su matirali farovi, slikao je sa upaljenim svetlima, pa se ne vidi.

I cena je ok ... spustice za pola registracije verovatno.

 

 

Druga ima lep enterijer, fale joj fabricke emblema felne. 

Ali 3500€ za Lybru limuzinu, smesno...

 

Trecu necu ni da komentarisem...

Izgleda da je covek jos u 2011-12 godini.

Inace, vec neke 3 godine izbacuje oglas na 2-3 meseca, pa 3-4 meseca ne izbacuje, i tako u krug. Ali cena je ista od prvog izbacivanja :)

 

 

Edited by Marko Topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam nakoju više da se baziram, ova limuzina ima lepe felne, meni treba karavan, mada sad videh na ovoj prvoj (slika12) stvarno branik je pomeren. Sad sa farovima da li se oni poliraju ili ne ne znam kakav je postupak. Dosta njih sam video sa "žutim"  staklima verovatno onda daju i mnje svetla. Ova zadnja no comment, poslao sam sms ali nema odgovora 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poliraju se, kod mene u Topoli i Arandjelovcu je 500din po faru. 

Branik jeste pomeren, ali to se sredi lako. 

Je**s felne kad je limuzina ruzna. 

Ovakve felne kupis za 150-200e. ( a meni prodas one sa prve Lybre za 100€ )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta li je realno od ovih cena sa ovih linkova, i dalje Ja pojma nemam. Lakše ću videti i kupiti kamion bilo koji nego kolaod 3000€ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvih 4400 za Lybru, sve preko 3000 je previse za nju, i to da bude sto mladja i sa sto vise opreme za te pare.

Ja sam svoju iz 2004-te, karavan, 1.9 jtd, sa nijansom vise od osnovne opreme prodao pre 20 dana za 2200€, registrovanu 10 meseci, u sustini ispravnu (bilo je 100€ ulaganja), odlicnog enterijera, sa 4 odlicne iste M+S gume, u prvoj boji je bilo 99% auta, prodavao sam je vise od 6 meseci, na ceni od 2600 me niko nije zvao, a mogu da zamislim kako bi bilo da sam stavljao vecu cenu.

Imao sam 15-ak poziva, gomilu ponuda za zamenu (sve gluposti neke), i jednog coveka sto je dosao da je pogleda, kakva je bila ta moja, dovoljno govori to sto je on i kupio, naravno posle pregleda njegovog majstora.

Ove Lybre sa oglasa sto si ih ovde okacio se za ove pare ali i za manje od njih nikada nece prodati.

Da, Lybra je prestala sa proizvodnjom 2005 godine.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje, 

 

Inace, 2500 evra moze kostati samo neka Intensa ili Emblema u tip top stanju od vlasnika, bez ulaganja, registrovana, sa gumama.... 

 

Ove "na ime kupca" sto kupe za 400, 500 evra u Italiji, neko srednje stanje i oprema, mogu biti maksimalno 1500 evra i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Marko Topola said:

Koja brate teget? Tamno siva sto si postavio.

Izvini u pravu si neka siva boja, jbg i boje ne razaznajem :):):):):) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8893344/lancia-lybra-intesa

i ova

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8976994/lancia-lybra-19-jtd

Neki komentar ili jos bolje ako je neko od forumasa u blizini da uzivo pogleda...

Hvala unapred drugari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mare, moguce da je to ona bordo, a mozda i nije, posto ima nove tablice (vece od 1000 se izdaju od letos), a ove 1019 su izdate pre mozda dva meseca, vidim takodje da registracija istice 11.2016. i pise da se auto vodi na prodavca, sto moze da znaci da je auto do pre dva meseca bio na TX tablama, ili ne nekim drugim iz unutrasnjosti.

Posto je detaljno slikao zadnju klupu koja nije ostecena, a prednjih sedista nema na slikama, verovatno si upravu da su prednja a vozacevo pogotovo izakana posteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...