Jump to content
FAS Goran
Srdjan

Pomoć pri kupovini Lancia Lybra

Recommended Posts

Nece to niko da ceni u tom smislu ali zbog toga dodje da gleda taj auto da kupi, a za cenu se pogadja normalno kao da nista od toga nije radjeno ali je itekako svestan. Prodavac se vec obicno zaleteo za nekog ulickanog lesa sa placa pa vec i sam dodatno obara cenu, daje zimski set itd..

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, koliko je povoljno bilo, to je malo za diskusiju. Komša ima tog povoljnog, 13" točkovi, bez abs-a, klime,  serva ... tuga. Moj ima sve što je u njega išlo od opreme, al' je zato lepo i plaćen. Sad nema nikakvu cenu, istina. E, zato i neće u oglase. U stvari, da se samo ja pitam, otiš'o bi odavno, al' ne vredi ... Dete je praktično odraslo u njemu, i naravno da je to najbolji, i najlepši auto na svetu, a gospođa na njemu naučila da vozi (ne da položi vožnju, već da učestvuje u saobraćaju) :D , i ko sad da se sa njima objasni ?

 

Tako da će zastava da ostane njoj, a ja ću sebi da pazarim jednu libru, da ispunim davnu želju. Mnogo mi se sviđa limuzina, razmatrao sam je još pre deceniju, al' se nisu poklopile kockice onda. Mada me u poslednje vreme pomalo prolazi ta ljubav, sve češće zagledam jednu 156icu jts u oglasima, počela da drma kriza srednjih godina valjda ... :mrgreen:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj bez klime je tek katastrofa, prva cifra mu je 1 u ceni Pa glupo je da prodas auto sa 60hkm ako moze naravno da treba da ostane a krizu ili zelju ispuni samo bolje da pise ts ili jtd pored imena, tj.bezbolnije je mnogo

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saglasan. Zato i rekoh da ostaje. ;) 

 

Nego da ne bude baš potpun off, ova libra mi je zapala za oko :

5bd789f517e50_lybra1.8.thumb.jpg.fa43c18a4bc741916c45b245edbb7ded.jpg

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13186472/lancia-lybra-18

a ova alfa :

156jts.thumb.jpg.7d8b13ed92f873b63757df578b164f83.jpg

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12566238/alfa-romeo-156-20-jts

 

Ne pratim dugo forum, iako sam se odavno registrovao. Skoro sam krenuo da čitam i informišem se, o alfama naročito, i koliko vidim mišljenja su podeljena, neko pljuje po ts, neko po jts ... Jtd bih preskočio, znam da su dobri, al' dizel ne volem ...

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti Alfe 156 2.0JTS od Andreja, inače člana foruma:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12689302/alfa-romeo-156-20-16v-jts

Capture.thumb.JPG.6124d45b714895c943006c765a8e8084.JPG

Nije ovo krajnja cena, auto je kod njega bem li ga, ima 2 -3 godine, svašta je popravljao, auto inače sada vozi njegov ćale, tj više stoji nego što se vozi, jer ja Andrej kupio novog Grande Punta, tj sada samo punta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 000din set kvacila za benzinca!?

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam i nju Marko, samo meni se više dopada starija verzija. Za sada ipak samo razgledam, što bi rekli nisam ozbiljan kupac. :D Ako prelomim, uzeću i nju u razmatranje.

 

Danijele, ima ih dve iz Čačka na oglasima, jedna crna i jedna srebrna. Bila je i jedna lepa svetlo zelena na jednom placu, ali jtd. Ona crna jes' lepa, al' ja crni auto više ne kupujem. Još nešto, meni je libra prelep auto, ali je gaze godine i sve teže je naći očuvanu, tako da iskreno najviše gledam enterijer. Ona iz KG što sam postavio mi deluje najbolje, ali da, ima plin nerešen ... A 1.8 jer sam se načitao o 2.0 svega i svačega. Mada, sve je to relativno ...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da odes i probas.

Cena je korektna, deluje i da je i stanje tako (sta ocekivati od auta starog 18 godina).

Odes, pogledas, probas, svidi ti se -> kod majstora i to je to.

Nema tu puno pameti :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se podrazumeva samo na šta da obratim paznju, koje su boljke... Blizu radnog mesta mi je pa mozda trknem sutra... Posle toga ide čovek na put od nedelju dana...

Nemam nikakvih iskustva sa lančijama pa bolje da pitam...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveri dvozonsku klimu kako radi, Lybre imaju problem sa motorima klapni, vadi se cela tabla napolje ako je otisao neki od zavucenih motora (ima ih 5).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ako nije neko sa foruma :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znaš da mi nebi bilo čudno da jeste :)

Hehe ženi se više svidja multipla...možda je i upravu, ima više mesta pozadi a znači za 2 sedišta dečija...

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Djuk85 said:

ima više mesta pozadi a znači za 2 sedišta dečija..

jedan od razloga zašto sam menjao mareu.

Napravili karavana, a kad pomerim sedište skroz pozadi, skoro se spoje. I kod lybre je isto.

A razlika unutra lybra-marea ogromna :) ovo deluje kao dobar autić, pogotovo ako je neko sa foruma ili bio na forumu, možeš naći celu istoriju.

Motor poznaješ, eto samo sa tim klapnama su imali problema (sedla celu tablu rasturao kod njega na temi). Ali to je i kod stila problem.

 

Probaj,provozaj pa prelomi :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sada sam zaljubljen u nju... Promakla mi je jedna crna jako lepa pre nekih godinu i nesto i da nisam uzeo Cromu bila bi mi sigurno u prvih par mesta u izboru...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je najveci problem kod libre lak,tj boja.Na mojoj hvala Bogu nisam imao tih problema, al recimo od 10 libri koje vidim ,na 8 njih je na krovu lak spao,haubi ili gepek vratima.To dobro proveri.Inace nema nekih mana,a odrzavanje je vrlo jeftino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj lak je muka na većini italijana...

Nisam otišao danas, nisam stigao... Tek sledeće nedelje...putuje čovek..ako ne utrči nešto... :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Išao sam da pogledam auto, korektan autić skroz. O motoru nema šta da se priča. Sedišta su onako skladno sa godinama...ima spolja po koju pecku na limariji ali ništa alarmantno i strašno...ipak nije mlad auto i vozi se u centru grada... Ništa mu ne sija na tabli...lak nije oljušćen i tako... Prihvatljiv auto za to godište i vidi se da je odrzavan...
Vlasnik nije na forumu ali redovno špijunira :D
Eto da se javim čisto da znate :)

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...