Jump to content
FAS Goran
Markoni147

BMW E46 318d Touring M-Sportpaket II

Recommended Posts

S' obzirom da sam prodao 147icu, evo da predstavim svoj sadasnji automobil...

Kao sto naslov kaze, BMW 318d (1951 cm3 , 115 KS) sa 197000km, super ocuvan i kompletan u prvoj farbi, u M-Sportpaket-u (drugaciji branici, sajtne, ogibljenje, volan, sedista, crno nebo...) Motor kao motor nista posebno, dobar (citaj stedljiv) za putovanja, sa manjih brzina jako dobro povlaci dok je na vecim pomalo "supalj"... Od opreme ima dosta toga. Pored M-Sportpaketa-a ima veliku navigaciju sa integrisanim bluetooth-om, siber, sedista u kombinaciji prevrnuta koza-platno sa grejacima, klimatronik, komande telefona, radija i tempomata na volanu, automatsko zatamnjenje unutrasnjeg retrovizora, automatske farove, automatske brisace, parking senzore, fabricki alarm, vrecu za skije... Kada sam ga kupio imao je fabricke M-Sportpaket 17ice, od mene je dobio M-Sportpaket 18ice... Ono sto mi je jos smetalo je sto nije imao xenon farove, ali smo i to nadomestili (ali sa skoro 400 EUR :crybaby: )... Zamenio sam mu i set kvacila (na njemu bio fabricki), prednje plocice, kao i sve nosace motora i menjaca... Pa evo i koje fotke...

Ovakav je bio kada sam ga kupio...

1a0DU9.jpg

OFkoi.jpg

...pa je dobio 18ice...

1a0NSJ.jpg OFBRi.jpg 1udzLA.jpg

1a0XRi.jpg OFGQA.jpg BrgB9.jpg OFJkJ.jpg

...slike enterijera...

1a14kJ.jpg 1a16PS.jpg BrAyi.jpg 1a1jiA.jpg

1ue0c9.jpg 1ue5br.jpg 1ue7GA.jpg OFLPS.jpg

1ueaaJ.jpg OFOk0.jpg 1uefa0.jpg 1a1ohS.jpg

...pa je dobio alu-mat prstenove na instrument tabli po uzoru na M-a...

1uek9i.jpg

...i farove...

OFQP9.jpg

1uemEr.jpg OFYiA.jpg

...i na kraju zimski set sa novim Kleber Krisalp HP2...

1a1FKS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proizveden X.2002, o ceni ne bih, malo je bolno, i ne bih da krenemo da se raspravljamo oko toga... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlichan autic, neka te dugo sluzi. Posle 147 benzinca ces sigurno biti presrecan kad dolazis na pumpu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava mera!

(ovog volem, potseća me koncepcijom na davni "2002", al sam i dalje ladan na M3 kupe....da me ne čuje Vukašin, pa da se frapira :thumbsup: ). Ovo je pravi moćni, porodični auto - a ono Ruška Jakić!

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno sporty-karavanche :w00t:

Bio je vec lep :yes kada si ga uzeo,i ocuvan :clap:

a sa ovim tvojim dodatnim ulaganjima je savrsen :thumbup:

siguran sam da ce ti uzivanjem u voznji ;) ,nadoknaditi "dusevni bol" :( ,koji neminovno sledi posle ovakvih ulaganja :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na lepim recima... :)

Odlichan autic, neka te dugo sluzi. Posle 147 benzinca ces sigurno biti presrecan kad dolazis na pumpu ;)

Pa jeste velika razlika... Sa ovim autom mi je voznja duplo jeftinija, ali i skoro duplo dosadnija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo kolega pa gde si ti

lep ti je bembara... samo da je 320d ovaj ne da ide nego jede malu decu jos kad ga cipujem mmmmmmmm

i ja za ovog mog treba da navatam neke felnice i xenone al polako prvo putaca da zavrsim :)

kolko mu M paket opreme daje smek... uhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja bih voleo da je 320d al' ne moze i jare i pare ;)

320d ide malo bolje na manjim brzinama, al'je zato preko 140 dosta brzi...

Ja ne bih uzeo ovaj auto da nije M-Sportpaket jer je stvarno dosta drugaciji, ali bice prilike pa ces videti koja je razlika... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti znas da bih ja najvise voleo da si u nekoj Breri ali sada si porodican covek tako da je ovo neki ocekivan ravoj situacije.Auto je zasigurno odlican ne sumnjam u to a kod tebe kada dodje postaje jos bolji !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Milose... ;) Doci ce i Brera u moje ruke kad tad, moram prvo nesto sporije da vozim da bi mi ona posle bila avion... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuj, kao kolega šofer i ljubitelj kola apsolutno ne mogu da ti zamerim što si premestio guzu iz Italijana u BMW, jer bih učinio isto da mogu toliko da se pružim. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, :thumbup: auto je odlican, za voznju mogu da mislim, ja sam se licno najudobnije vozio kada sam imao BMW-a, ladja je to. :pirate:

Nego jedno pitanje, gde si kupio te prstenove za satove na instrument tabli, i koliko kostaju naravno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prstenove pravi jedan tip iz Vrnjacke Banje i salje ih post-express-om... Mislim da su bili 20-25 EUR, legli su fenomenalno... ;)

Razlika u kvalitetu izmedju Alfe i BMW-a definitivno postoji, mada svaki je na svoj nacin dobar za voznju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ostavicu ovde, verovatno ce jos nekome zatrebati, covek radi sve i svasta od aluminijuma...

0638064125 Bora, super je lik, hoce sve da uradi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican Bmw, totalno drugi auto sa ovim paketom u odnosu na standardnog Touring-a :thumbup: Sve cestitke!

Samo da je pod haubom 3.0d, onaj od 200+ konja i bio bi mi bas po meri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bilo bi nama po meri, ali ne i onom koji placa registraciju.... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

320d bi bila prava mera, uz cip bi bas lepo isao... A ne bih isao u tu ekskurziju do 3000 cm3, vise bih voleo da je 325i recimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh, san snova auto, da nije karavance, ja bih ti sigurno bio na raspolaganju kad bi ga prodavao :wub:

A kad pomenu 330d, vozili smo se u chipovanom karavancetu (Da ne pricam sta ima od opreme), oko 265ks, ONO NIJE NORMALNOOOO!!! Smorio sam se kad sam seo u HGTa... sorry za OT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...