Jump to content
FAS Goran
ChobbyNS

Fiat Stilo - amortizer petih vrata

Recommended Posts

Ljudi crkao mi amortizer petih vrata na kolima :wallbash: Koliko vidim to se samo meni desilo do sad:)E koje sam ja biiip srece:))Jel zna neko koliko je novaca i da li moze da se uzme jedan ili mora u paru?Da ne moram vise u marketu glavom da drzim vrata :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam svracao u njihovu prodavnicu u Cacku i nisam pitao za amortizer petih vrata. :X  :wallbash: "Ko nema u glavi ima u nogama"

Hvala u svakom slucaju.

 

Edit:

Sad sam ih zvao, imaju Monroe 1229din/kom i to mora da se ceka dok stigne.

Edited by Dragan G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i ona fora da se za prvu pomoc (ako je bas ispustio dusu) malo zakrivi osovina :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda nekome bude od pomoći; u nedostatku originalnih amortizera za 5. vrata u prodavnici autodijelova su mi našli neki od drugog vozila, samo smo našli da odgovara po dužini.

Malo je ovaj jači, tako da je malo teži za zatvaranje od standardnog, ali ništa strašno. Uglavnom košta upola manje od originalnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas detaljne informacije :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima da li su univerzalni za svaki stilo sa 5 vrata, tj. da li su svi iste duzine, i da li se moze zameniti samo jedan, ili moraju u paru?

1000 dinara su u AP-sportu

Edited by majkicbane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko proceduru zamene amortizera 5ih vrata i da li je procedura ista za sve modele, mene zanima konkretno za Stila sa 5 vrata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako. Ista je procedura i sa amortizerima haube.

Jedan savet ako sam menjaš je da podupreš vrata nekom letvom ili sl. jer su prilično teška, a to tek shvatiš kada skineš amortizer (ukoliko već nije skroz propao).

Najbolje da ti neko pridrži, jer ceo postupak zamene je 2-3 min.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/9/2013 at 1:02 PM, gordan84 said:

Možda nekome bude od pomoći; u nedostatku originalnih amortizera za 5. vrata u prodavnici autodijelova su mi našli neki od drugog vozila, samo smo našli da odgovara po dužini.

Malo je ovaj jači, tako da je malo teži za zatvaranje od standardnog, ali ništa strašno. Uglavnom košta upola manje od originalnog.

Prijatelju, mogao si napisati od kog su auta  ti novi koje si ugradio. Ove naše trgovce u Srbiji mrzi da žive a kamoli da traže koji su odgovarajući. Mene baš interesuje koji su jer baš takve želim da ugradim u svog stila... Molim te potrudi se da saznaš i napiši to... Hvala! Ako ništa ne uradiš makar slikaj ove tvoje u onom delu gde je oznaka..

Edited by minja23
Pravopis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa skini jedan tvoj i ponesi u prodavnicu pa trazite :)

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...