Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki

Stilo - lock

Recommended Posts

dakle zanima me,da li ako slucajno zaboravis da zakljucas auto da li ce on ostati otkljucan ili ima neki period kada ce se on sam zakljucati?

kao recimo kada otkljucas i ne otvoris vrata on se posle minut sam zakljuca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...sigurno postoji razlika da li je u pitanju fabričko zaključavanje i otključavanje preko komandi na ključu, ili je u pitanju naknadno ugrađen alarm.

Na mom Stilu se dešavalo da se sam zaključa, ali nikada nisam provalio šemu kad hoće, a kada neće da se sam zaključa.

Ali, ja imam naknadno ugrađen alarm i na ključu nemam dugmiće za zaključavanje/otključavanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne bi trebalo da ima razlike centralna je centralna,da li ga ja otkljucao na dugme sa 10ak metara ili neko stavio kljuc u bravu isto je

mene teresuje da li ce se zakljucati sam,posle recimo 20min kao sto gasi radi ako ostane upaljen posle 20min

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece :)

iz razloga sto si mozda izasao da menjas gumu, i ostavio kljuc u kolima i sta kad prodje 20 min. - da se slikas? :D

zato samo on zakljucava u tom slucaju kao sto si rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
e i trebao nam je odgovor nekog ko ima garazu... :lol: :lol: :lol:

Kod mene je tako. Posle par minuta se zakljuca u onom `prvom modu`.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze zasto ne mogu da otkljucam auto vec na nekih 7-8 metara?Moram bas da pridjem do auta da bih ga otkljucao. . .A promenio sam bateriju u kljucu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sem baterije ja ne znam sta jos moze da bude razlog....Ja mogu moj sa poprilicne daljine da odljucam, naravno ako nema prepreka izmedju kola i kljuca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav forumu..

Pitanjce? Kupio sam Stila sa Active opremom.. Pisalo je da ima centralnu bravu i daljinsko zakljucavanje.. Mada kada mi je stigao, nisam dobio nikakvu spravicu za daljinsko otkljucavanje, niti imam na kljucu.. Da li je moguce posto nemam ni alarm (planiram da stavim), platim da se i daljinsko napravi, i je li moguce nekako to sve nabudziti (alarm, daljinsko) na kljucu? Koliko bi to izaslo, i je li moguce?

Hvala..

Edited by brankoradosavljevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobio 1 kljuc?nije problem naknadno povezati centralnu bravu na alarm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da nisam omasio temu...

Daljinski za zakljucavanje funkcionse skroz fabricki. Cak imam i dva kljuca ;-) Ali mi se cini, tj siguran sam da ne mogu da otklljucam i zakljucam auto sa vece daljine od nekih 3-4 metara, sa oba kljuca se istovetno ponasa. Primecujem da i kada stojim pored njega i otvaram ili zatvaram prozore isto primetim da se na momenat zaustave pa krenu, sticem utisak kao da je prekid u signalu koji kljuc salje (oba kljuca se isto ponasaju) ili kao da se taj prijemnik u autu pomerio na neki nacin pa bas ne dobija dobar signal.

Gde se inace na autu nalazi taj prijemnik komandi daljinskog kljuca?

U pitanju je Stilo 1.9, 2002 god.

Cini mi se da kod drugih automobila to punoooo bolje funkcionise, pa da ne preteram i preko 10 metara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se dosta komsija sa parkinga zalilo da nece da im se otkljuca i zakljuca auto kao nekad, nego moraju da pridju, a to se sve desava od kad su mobilni operateri postavili antenu u blizini parkinga.. U pitanju su razni automobili, neki sa fabrickom centralnom, neki sa ugradnom+alarm..

Mozda je do toga, mada meni fino radi i cesto hoce i sa prozora da se otkljuca i otvori prozore, a ima nekih 20 metara sigurno, ali opet se cesto desi da otkljucam sa prozora, a nece da se zakljuca, itd... Kako vetar dune :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...