Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boxter_floyd12

Fiat punto classic 1.3 multijet

Recommended Posts

ma ovo sam uradio za 30 sek imam neke samolepljive folije sto sam kupovao za ficu pa sam unutra lepio nesto pa reko ae da probam kako ce ovde izgledati svidja mi se ali zakon novi ko zna sta ce jos da bude ima da gledaju da li je auto usisan kakvi su ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh od svih ovih varijanti jedini ovaj beli poslednji i mozda lici na nesto. Jbg, mk2b ima ubedljivo najruznije farove, mozes da im uradis sta oces i uvek ce biti buljavi i ogromni.

Ako imas municije skoci lepo do ap-sporta i kupi dva fara pa ih otvori i zatamni, sto je vizuelno i jedina varijanta koja moze da prodje. Kad budes isao na redovan servis ili ne-daj-boze neki problem da se desi, vratis lepo ove default i takav se pojavis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se ona siva maska napred, ja bih stavio crnu, i ne svidja mi se muzika sal ne bih stavljao u auto uopste a ako si ga vec stavio izbaci ga sto pre. :) Inace pohvale za multijet ja vozim multijeta vec 6-7 meseci i prezadovoljan sam. :) Kolika ti je prosecna potrosnja? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez panike bre, zavisi više gde voziš nego šta i kako, nego nisam to hteo da kažem. Što bre od Punta praviti Astru? Svašta.

Retko se viđa kul Punto, obično ga ljudi upropaste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' da ja ne volim lepljenje nalepnica po kolima, ali ovo mi je skroz korektno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika0967.jpg 01052012713.jpg 28042012691.jpg 28042012692.jpg

29042012696.jpg 29042012697.jpg 29042012700.jpg 29042012701.jpg

Slika0961.jpg Slika0965.jpg Slika0966.jpg

U planu DTM brisac , mozda branici od sportinga, mozda malo sabijanje opruga :D jurim alu felne 4x98 14" iskljucivo posto imam gume :)

Edited by boxter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo,nego koliko zatamnjuje ta folija? Deluje mi da nije po novom zakonu,bar prednja stakla. Jedina zamerka,a to je samo moje misljenje i nemoj da se ljutis je za znak abarth. Licno ne volim da vidim abarth-ov znak na kolima koja nisu abarth ili nemaju abarth opremu pa mi deluje bez veze. Inace ja bi jos ofarbao u crno farove iznutra i neke felnice i ima da bidne vrh. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako dobro izgledaju zatamnjena stakla,padam u iskusenje da i ja odradim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno jos neko da sam zna da radi stakla,jako lepo. :)

Nisi mozda trebao soferku da te ne zezaju plavi,a felne neke 15ce bi mu dosle uf :)

P.S.Ne moras kriti tablicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce plavi da drndaju za prednju soferku jos to je ona oracal mat folija ne providna ... al ne skida mi se jer mi mnogo pomaze i ne smeta mi sunce kad vozim ... Zatamnjivanje sam radio sam sa najgorom folijom prvo sam kupio u lavu i ona puca lomi se haos onda sam cuo da kao ima u neka bolja onda sam nju kupio medjutim ista samo u drugom pakovanju sve sam zivce izgubio radio sam od 10 ujutru do 18 popodne skidao sam na kraju tapacirunge poludeo sam bio -.- ...

oce plavi da drndaju za prednju soferku jos to je ona oracal mat folija ne providna ... al ne skida mi se jer mi mnogo pomaze i ne smeta mi sunce kad vozim ... Zatamnjivanje sam radio sam sa najgorom folijom prvo sam kupio u lavu i ona puca lomi se haos onda sam cuo da kao ima u neka bolja onda sam nju kupio medjutim ista samo u drugom pakovanju sve sam zivce izgubio radio sam od 10 ujutru do 18 popodne skidao sam na kraju tapacirunge poludeo sam bio -.- ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim i sada si se mucio,pa pisao dva puta ,ti izgleda sve duplo radis,hahah sala,jbga trebao si pitati za savet,ali nisi pogresio sto si skidao tapacirunge,jer je tako najlakse i najbolje,ispadne kvalitetno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaahah preko moba sam pa zato :) pa da tapacirunge sam skidao i dihtunge ...

uradio sam i stubove u mat crno folijom presvukao al to nisam stigao da slikam posto sam se bio posekao do koske skalpelom dok sam to radio... Videcu da dodjem u nedelju na parking kod intera

Share this post


Link to post
Share on other sites

a u brate,gde to spomenu,si lud jbte,vodi racuna... :(

gledaj da najdes neke felne od sportinga i njegove opruge,ali obavezno u profilu gume 185/55/15r to mu je dobitna kombinacija veruj mi i nista vise ne diraj.gde si kupio auto?

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zarastao prst :D ma bi ja al ne mogu da dokazem caletu da mogu da stavim i felne 4x100 raspon rupa al krivo mi da kupujem nove gume kad imam vec i imam i jos 4 celicne felne pa menjam samo leto zima al sam nasao kupca za te a da kupim neke alu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tice kupovine svasta se izdogadjalo dao sam staro za novo ficu ovu sto mi stoji za avatar i sve zavrsio u ak vozdovac i tad smo uzeli benzinca ful varijantu i cekali smo auto da dobijemo 2 meseca (tek su treci mesec zvali i kao tu je auto al tad je bilo kasno cale vec bio uzeo vamo druga koka ) i bila je onda prica da su prestali da daju staro za novo pa je cale popizdeo i onda je cuo da u cacku rade isto to staro za novo i zvao i pitao jel ima nesto gotovo odma da mi isporucite i oni imamo samo dizel varijantu u fulu i cale pristane i uzme njega ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...