Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
ChobbyNS

Zelena žaba

Recommended Posts

1fNOnA.jpg

E to je ta ljuta mashina iz Novog sada :thumbsup: Sad sam se i zvanicno predstavio na ovom forumu koji cini mi se ima odgovor na sve :thumbup: Nadam se da cemo se i videti na nekom skorijem okupljanju. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee konačno jedan zelenko !!!

lepo mu čuči ta boja ... ali malo detalja ne bi falilo gde i kako si ga nabavio, kako si zadovoljan itd ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpatican naziv za temu :lol:

a ova zelena me podseca :coffee: na Fiat Ritmo ;) iz 80-ih,obicno su dizel varijante bile u zelenoj boji :yes

napisi jos neku,koji je motor,kakav je sa opremom i naravno,najvaznije:

koliko ga dugo vozis i kako te sluzi :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam ga pre 3 godine za 6.000 jevra,tako da predpostavljate u kakvom je stanju bio:thumbdown: 2002 je godiste 1.9 jtd 115,a sto se tice opreme nisam siguran koja je.Za ove 3 godine sam prezadovoljan motorom,stvarno nisam imao nikakvih ulaganja sem redovnog servisiranja,a presao sam oko 80000 km sa njim.Ima dosta stvari koje bi trebalo da poradim na njemu,ali vojska me je u tome sprecila.Konkretno,trap i enterijer. . .Ako vas jos nesto interesuje,slobodno pitajte. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bi mogao neko da mi odradi u PS-u lajsne na vratima u boju karoserije,pragove i Abarth felne???Imam zarku zelju da vidim kako bi to izgledalo,ali veze nemam da radim u PS-u :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotka koju imas nije bas zahvalna za takvu akciju. Probaj da ufotkas malo bolje, iz vise uglova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilu je osetljiva elektronika na zimu,vlagu,varijacije napona i tu dolazi do bagovanja.

Nisam imao kvarova nikakvih,kad naviknes na to njegovo pishtuckanje u prazno budes zadovoljan autom :thumbsup:

Pozz druze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4P8fA.jpg4SbjA.jpg

Evo za chikavilija malo bolje slike za PS :thumbsup:

Pa kad budes imao vremena ti ga doteraj da vidim na sta moze da lici ova zelena zaba :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bre ne puštaj ih da ti kenjaju po kolima :ouch:

dobre su ti presvlake jesi li naručivao po meri ili si našao neke gotove? ja sam uzeo od Z 10 i dobro su se uklopile samo ti nasloni pozadi ne mogu da ih lepo namestim pa sam prebacio presvlake preko njih.

jal ti ova boja metalik ili ne?

samo felne i ima da bude žabac a ne žaba :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam narucivao,na najlon pijaci u Novom Sadu sam kupio,ali lik nije imao za stila druge boje i dezena :wallbash:

Mnogo bih voleo da mu stavim abarth 17",valjda ce biti ubrzo i novaca za to :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

3000 din.,ali vrede svaku paru,stvarno je cvrst i kvalitetan materijal.

Nasao sam bio i za 2500,ali znak je ofrlje izvezen i mnogo su tanje od ovih mojih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neobicna boja za Stilica ...

-Evo druze tvoje zelje imaj u vidu da sam se sad vratio sa posla i da sam umoran a slicka je izasla za manje od 10 min .....

ghbmS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za trud :unworthy:

Odlicno izgleda!

A to je prvo sto planiram da uradim sto se spoljasnjeg izgleda tice.

EDIT:

Evo chikavili chovek odradio zelenog u PS-u,pa sad chekam tvoj odgovor(sliku) :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uixo9.jpg G9Qri.jpg

fIoHi.jpg ukc99.jpg

Evo ih neki novi i neki stari clanovi moje familije,pa reko' da ih predstavim da ne oadnu u zaborav :thumbsup:

Honda krstarica je nova,a Opelo i kawa stari clanovi.

Kawa je zavrsila neslavno,a ja zaradio 4 meseca na shtakama :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sq0Ur.jpg

Evo dobio je zeleni nove cipele,samo mu pozadi fale carape :rofl:

Dao sam moje 15-ice sa osrednjim gumam i doplatio 100e za ove na kojima su pozadi lose gume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...