Jump to content
FAS Goran
Martin

VIP Srbija - iskustva

Recommended Posts

Ako si pod ugovorom moras sve da izmiris do isteka ugovora. Lepo odi do njih i dogovori se da platis ovaj racun na rate ako mislis da platis uopste. Ako ne idi na tu soluciju kao Micin drugar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siktere idi licno kod njih i zali se za taj internet, drugaru su skinuli deo racuna za internet, ostalo mi je samo da plati razgovor i ratu, sto je bilo oko 8000 dinara i platio je i sad je sve normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za net u roamingu svi deru! Mene je slicno osisao Telenor pre par godina. 5mb oko 5000 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siktere dobro si prošao... u VIPu umeju da ti isključe telefon kada nakarikaš račun (lupiću preko 10 000rsd) i onda ne možeš da ga uključiš dok to ne uplatiš... i onda ti tako u CG sa računom od 10 000rsd isključen telefon letujeeeeeeeš :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sikter te cene za Telenor je verovatno kada bi se nakacio na njihovu mrezu dole u CG. Tako nesto postoji i za mts, samo jos povoljnije. Za mts bi imao besplatno koriscenje interneta, besplatan sms, besplatne odlazne i dolazne pozive ka mts, mtel brojevima uz koriscenje dodatka

http://www.mts.telekom.rs/index.php/roming_066.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi imaju pakete za CG, a Mts definitivno ubija ostale sa ponudom... 800rsd za 10 dana za sve to što Simke nabroja... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavukoše mi ga kvalitetno, baš nema smisla.. Sad tek vidim da sam ja kao i bio u toj Crna Gora Telenor mreži...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko planira da produzi ugovor u VIPu ili da sklopi novi ugovor, neka ceka 25. Decembar, bice jos nekih povoljnosti ;)

Ne znam tacno sta, ali bice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je baš fina ponuda. Jel znate možda koliko je popust u Telenoru za istu stvar?
Ja više ne uzimam telefone preko operatera ni u kom slučaju. Na kraju više platim zaključan telefon koji ne bude kvalitetan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Vipu kad istekne ugovorna obaveza podneses zahtev za kod koji otkljucava telefon i naravno dobijes zato sto to tada postaje privatna svojina i nemogu da te ogranicavaju.

Edit: Sad se setih, pa i telenor daje na zahtev, moja keva je skoro trazila za neku nokiu iz proslog ugovora i poslali je kovertu sa kodom postom.

Edited by Kuvalja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da to ima i kod nas. Baš ću videti da mi otključaju trenutni telefon čim istekne ugovor. Kako god da okrenem vredi više nego zaključan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja treba da sklucim ugovor pa razmislajm za Vip Giga sa 60% popust, pretplata 636rsd. Za te pari imam 3GB internet neograniceni SMS, 150min kon ostali mrezi i neograniceno u Vip.

A naravno kupim si telefon privatno, jurim Nokia Lumia 735 da vidim gde je najpovolna...

Edited by Skorpion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Telenor daje 25% za to, dok mts daje 50%.

Vip je objavio ovu ponudu par dana posto sam ja presao u mts, bas zbog tih 50%, ali sta da se radi.

 

Ja više ne uzimam telefone preko operatera ni u kom slučaju. Na kraju više platim zaključan telefon koji ne bude kvalitetan.

Tako i ja mislim. Ako nista drugo, ima dosta telefona na prodaju koji su uzeti preko operatera.

Ne znam da li znas, ali posle isteka ugovora, mozes da trazis kod za otkljucavanje telefona. :-)

 

Ih koliko me njih preteklo sa ovom informacijom. :-)

Edited by Skile

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec su poceli, imas 60% popust na pretplata ako ne uzimas telefon ;)

Da ali u naredne dve godine.

 

Prva tri meseca -15%

Druga tri    --20%

I tako redom.......ustvari ispadne da dobijes -60% ali samo poslednja tri meseca.......

 

Ebi ga niko ne cita ona mala slova na kraju ugovora.. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A obrazlozenje,zasto ne daje ti unlock code pre isteka ugovora je zato sto tad ne vazi garancija  :book:


 

vec su poceli, imas 60% popust na pretplata ako ne uzimas telefon ;)

Da ali u naredne dve godine.

 

Prva tri meseca -15%

Druga tri    --20%

I tako redom.......ustvari ispadne da dobijes -60% ali samo poslednja tri meseca.......

 

Ebi ga niko ne cita ona mala slova na kraju ugovora.. :smoke:

 

Procitao sve male slova i pitao u shop. Imas trenutno dve promocije:

 

20% / 15% popust na telefon i/ili pretplata (popust koi izaberes vazi 12 meseca) i 

 

60% na mesecna pretplata za 24 meseca bez telefon. ( isto ko sto ima 50% u MTS)

Edited by Skorpion

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je baš fina ponuda. Jel znate možda koliko je popust u Telenoru za istu stvar?

Ja više ne uzimam telefone preko operatera ni u kom slučaju. Na kraju više platim zaključan telefon koji ne bude kvalitetan.

Mislim da je u telenor 50% a isto i u mts.

A sto se tice zakljucanih telefona, do sada sto sam uzimap malo jace telefone da li to bio VIP ili Telenor svi su bili otkljucani, sem majkin, koji je pre 4god uzet i kad je isteko ugovor poslao sam mail za kod za otkljucavanje telefona i dobio odgovor kroz 12 sati sa kodom, uneo broj i sad sljaka na sve mreze ;)

Ja treba da sklucim ugovor pa razmislajm za Vip Giga sa 60% popust, pretplata 636rsd. Za te pari imam 3GB internet neograniceni SMS, 150min kon ostali mrezi i neograniceno u Vip.

A naravno kupim si telefon privatno, jurim Nokia Lumia 735 da vidim gde je najpovolna...

Nemas 3gb neta, Mislim da imas 1.5gb, jer ja cu na ultra da predjem sada, i ultra je najjaci paket i ima 2.5gb neta, neograniceno minute u mrezi i neogranicene sms-ove udomacem saobracaju i 250min ka ostalim mrezama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas 3gb neta, Mislim da imas 1.5gb, jer ja cu na ultra da predjem sada, i ultra je najjaci paket i ima 2.5gb neta, neograniceno minute u mrezi i neogranicene sms-ove udomacem saobracaju i 250min ka ostalim mrezama ;)

 

 

 

Danas uzeo katalog u Vip Shop, jos nije updejtovana web strana.  Giga ima od 1.5 na 3GB, a Ultra od 2.5 na 5GB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudno mi da na njihovom sajtu jos nije update-ovano, ali dobro, nek bude tako kao sto kazes ;) to je jos jedan plus ;) a bio i ja danas ali mi nista ne rekose ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otac pre malo vise od mesec dana svracao u Vip, pidneo valjda zahtev za otkljucavanje telefona, jos uvek ne javljaju nista. Buca mi dao ideju da posaljem email, upravo sam im poslao imei za 3 telefona koja su kodirana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricam za VIP tako je bilo kod mene, a sad cu vidim mail da iskopam ako je moguce negde, posto sam s kevinog maila slao ker je tel na njeno ime.

 

cxcb410206.jpg

Evo kako sve moze :) a ja sam kao kopiju lk slikao telefonom i poslao :D hahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj kod treba da daju cim kupis telefon.Ja sam ga kupio,platio i on je moj,ima da radim s njim sta hocu :D

E sad sto oni imaju fore,to je druga stvar.

Pazi molim te,zbog garancije,pokvaricu telefon sa karticom drugog operatera :hrhr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi kupio telefon,dok ga ne otplatis u potpunosti,da li na rate,da li u celosti...kao i za sve ostalo sto kupujes na rate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaaaa... zapravo nije tako... ako pričamo o telefonu za 1 dinar ti odmah po sklapanju ugovora dobijaš fiskalni račun na 1rsd za telefon i time si ti njega kupio. Ti si vlasnik. To je to. To što si pored toga sklopio neki tamo ugovor na dve godine to nema nikakve veze za kupovinom telefona jer si ti platio i dobio fiskalni račun. 

 

Takođe, to zaključavanje telefona je potpuno neopravdano. Ako sam ja potpisao ugovor na 2 godine (ili na godinu ili na tri štagod) šta njega briga da li ja koristim taj telefon u mreži ili koristim neku Nokiu 3310, ako ja sve platim i ispoštujem ugovor. Nije mi još zapelo, ali čim mi bude zapelo raspravljaćemo se jako oko toga. 

 

Inače, kad istekne 2 godine možeš dobiti kod za otključavanje ali to može i da potraje... ja sam čekao više od tri meseca u Telenoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...