Jump to content
FAS Goran
Martin

VIP Srbija - iskustva

Recommended Posts

pa nemam iskustva bas sa vip-om ali ovo sto nude u mrezi totalno besplatno "zauvek" i nije losa varijanta ako imas firmu pa uzeti za radnike ili ako imas dosta prijatelja na 060-061 e sad koju tarifu moras da uzmes i kolika je pretplata to je uvek ono sto pise sitnim slovima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

VRLO loše iskustvo! Sve te njihove ponude su ok i prilično realne tj. ne piše ništa loše onim sitnim slovima, ali su veoma neprofesionalni, nekorektni, a i vrlo su loši sa kvalitetom (konkretno signal). Za novu godinu im takođe ističe ugovor o korišćenju Telekomovih repetitora, pa je sad pitanje koliko će biti dobri od nove godine... ja sam 12. maja raskinuo s njima ugovor i još uvek mi nisu poslali rešenje o raskidu... sad ih već zovem na 10dnevnoj bazi i svaki put objašnjavam problem iznova i iznova i iznova... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je bas neogranicno telefoniranje u okviru VIP mreze i nije, jer na reklam sitnim slovima pise da je besplatono do 1000 minuta mesecno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog pozitivnog iskustva, pre dva meseca obnovljen ugovor na jos dve godine, cini mi se da su u svemu bolji od konkurencije, osim u signalu koji zna da bude ponekad nejasan. Sve drugo, postpaid paketi, telefoni , dodatne usluge....mislim da su za sve pohvale :thumbup: . Ja licno ne verujem da cu menjati operatera, tako da od mene sve pohvale za VIP!!! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema vracena iz mrtvih ali, uzeo sam pre 3 meseca telefon koji cu placati sledece 2 godine, 1 racun sam platio u posti uz 35 dinara provizije, jednom sam otisao do vipa zbog nekih informacija i pitao da li mogu da placam tamo, rekli su da moze uz 25 dinara provizije, a da u rajfajzen banci moze da se plati bez provizije. Juce odem do vipa u Kovinu, bio u prolazu pa da platim racun i tamo mi ne uzme ni dinara provizije. Jel ovi proviziju odredjuju kako se kome digne ili ima i tu nekih pravila

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mojoj devojciuzeli proviziju od 25din u vipu direktno. Mislim da je to glupo i jadno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Smederevu mi je rekao da je provizija 25 dinara kod njih, a u Kovinu samo koliki je racun i nista vise, nije to nesto mnogo, ali kad se preracunam meni ostane za pljesku, ovima 10, ovima 5, ovima 35 i skupi se ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Beogradu nigde ne uzimaju proviziju, ako ostane kusura sitno, pitaju te da ti ubace na racun, pa umanje za toliko sledeci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde što uzimaju proviziju gde nema logike, nego što nema signala u malo bolje izolovanim objektima!!!!! :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci to je samo do njih, nisam zlotvor neki pa da ih prijavim, ali mislim da bi trebalo i njih i one babe na trafikama sto za svaku uplatu dopune traze 10 dinara provizije ... samo ne znam za sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto uzimaju proviziju na VIP naplatnim mestima....to je totalni idiotluk i bas sam se razocarao sa te strane kada sam placao u VIPu u Resavskoj. Sto se tice mreze i usluga i svega ostalog, za moje potrebe je sve ok, samo me nervira sto pokusavaju da namame na sve nacine nove korisnike dok o vec postojecim nikako ne brinu kroz neke akcije i popuste...videcu sta cu dalje kada mi istekne ugovor, ako ne ponude nesto konkretno za "vernost" verovatno cu da trazim drugu mrezu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao 061 broj ali pripejd, i kad sam potpisao ugovor, dobio sam 50% popusta jer je tad bila neka akcija ili slicno, kad sam taj broj prebacio na postpejd dobio sam jos 50% popusta, tako da sad placam samo ono sto prekoracim smartove. Sto se toga tice meni je ok, ali ovo naplacivanje vazduha i magle mi ide na zivce, jer to rade na svakom cosku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to ista bagra! Svi su oni isti u potpunosti samo ih razlikuju nijanse.

Sto se pokrivenosti i jacine signala tice MTS je najaci ali briga o postojecim korisnicima je NULA (korisnicki servis)!!! Svima njima je bitno da te namame i vezu ugovorom i tada si bio ziv ili mrtav njihov naredne dve godine. Kod MTSa imam bezicni internet i muku mucim sa njima i ne mogu da je resim na miran nacin, Kada sam im predocio argumente i zapretio tuzbom jer prodaju nesto cega nema ili ima ali u tragovoma onda su se malo uozbiljili i kazu da ce do kraja 2012 to resiti. Istice mi ugovor sa njima pa neka resavaju za naredne naivcine koji kao i ja nasednu na reklamu i potpisu ugovor bez prava na naknadnu reklamaciju! Kod Telenora i VIPa je malo drugacija slika sto se tice korisnickog servisa. Telenor cak i nudi neke usluge na probu pre potpisivanja ugovora sto im je zaista pun pogodak.

Inace kod VIPa sam od pocetka i velika zamerka mi je jacina signala van vecih gradova ili u selima. Nakon isteka ugovora nudili su mi telefon ili da mi umanje pretplatu za 25%. posto ne koristim skupe pakete a telefon iskljucivo kesiram uzeo sam drugu opciju tako da pretplatu placam sa 25% popusta!

Najbolja je solucija uletiti kod bilo koga od njih u periodima nekih akcija i ako potpises ugovor dobijes dobar telefon i dupliraju ti minute. Prijatelj tako stalno radi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre nešto više od dve godine vezao prvi ugovor sa VIP-om i uzeo telefon za dinar koji će da mi služi za posao i paket od 150 minuta i 150 poruka što mi je sasvim dovoljno, pa sam prošle godine u aprilu vezao ugovor za internet od 5gb... Ugovor za telefon mi je pre nekih 3-4 meseca istekao i ja sam ga produžio, uzeo isti paket i novi telefon... Zadovoljan sam za sada i cenom i uslugom, mada imam prijatelja koji živi u selu 4km od grada, a signal kući mu je baš loš i žali se na to... Pošto sam čuo pre mesec dana da postoje neki popusti za internet, odjavio sam paket i uzeo drugi i uhvatio neka dva popusta i sada internet plaćam nešto više od 500 din, a do sada sam ga plaćao 1090 din... Dosta je brži nego do sada, što mi nije uopšte potrebno, jer mi je i onaj bio dovoljno brz, a kada potrošim tih 5gb, sporiji je jedno 3 puta, nego što mi je bio sporiji kada potrošim u onom prošlom paketu, a to me baš nervira, jer sam onako mogao da skinem po jedan film dnevno preko torenta, a sada mi treba i po 2-3 dana, pa mi nije jasno zašto su toliko usporili tu brzinu nakon potrošenih gigabajta!?

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja telefon koristim samo za pozive i po neku poruku, 300 smartova, to je 300 poruka ili 300 minuta u domacem saobracaju. Kad to potrosim imam jos 1000 minuta u mrezi, a poruke i pozivi ka drugim mrezama se placaju. Osnovna preplata je 890 dinara, a pocecu da je placam tek za 3 meseca. Paket mi sasvim odgovara jer nemam naviku da koristim internet i ostale aplikacije. Za to koristim racunar i ne brinem. U Telenoru su mi trazili da imam racun da bi mogao da uzmem telefon, u MTS sam bio i ostavio podatke i do danasnjeg dana me nisu pozvali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo poceo od januara da koristim njihovu mrezu, i uporedno imam i mts takodje na racun, i mnogo sam zadovoljniji sa vipom, cak i sto se tice signala, na nekim mestima gde znam da sa 064 nisam imao signala ili sam ga gubio stalno tu sa vipom imam pun signal, tako da mi sada 064 stoji kuci vise ni nesnosim taj telefon nigde inace dosta sam godina ranije bio na telenoru, i bio sam prezadovoljan ali su onda naglo pokvarili usluge a i poceli mnogo da ljuste sa cenama. Sada imam 1100 smartova paket, i ne planiram da menjam mrezu. I da kod mene u Batajnici ne naplacuju proviziju za racun kad uplatim kod njih, samo ako nemaju da ti vrate nesto sitno kusura onda ti umanje sledeci racun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudno mi je ovo sa provizijom od 25 din za placanje! Negde se placa a negde ne! Kako to? U Sidu, S Mitrovici i N Sadu se placa i za to se dobije fiskalni racun!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam sluzbeni 060 od prvog dana VIP-a, uz karticu sam dobio Nokia 6070 i zadovoljan sam. jeste da je sluzbena kartica ali i na njoj postoje limiti i ogranicenja tj placaju ti do odredjene cifre posle toga od plate s tim da smo u firmi umrezeni i da pricamo do mile volje a ne naplacuje se.Zvanje druge mreze ili fiksnog koliko mogu da primetim nije dranje jer smo pre toga imali 065 i tu su nas drali neverovatno naplacivali su razgovore u okviru grupe 1 din 1 minuta tako da je gazda odlucio da promeni operatera i uzeo VIP. Koliko se da primetiti on je zadovoljan sa cenama a i mi smo.

Sto se tice gore pomenute Nokia 6070 telefon radi kao da je juce izasao iz radnje, baterija drzi po 6-7 dana, signal full gde god bio. Hteo gazda da zbog imidza menja telefone pa hteo da uvali neke Samsunge i sl. neki su uzeli ( i kaju se ) ja nisam dao, nosicu ga dokle god bude radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel dobio neko za vikend poruku sa 061 broja, nesto na foru, NISMO TE ZABORAVILI, CUJEMO SE U PONEDELJAK, ZOVEM TE :), u roku od pola sata dobijemo i devojka i ja istu poruku, samo sto sam ja dobio prvi, pa je devojka pocela na glavu da mi se penje, e kad je njoj stigla poruka onda sam ja nju maltretirao ...

ja ogovorio, probao i da zovem ali mi 2 puta prekine vezu, kad je i njoj stigla poruka, onda mi je palo na pamet da je neka prevara ... danas je ponedeljak, a nema nikog da se javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ni supruga nismo dobili takvu poruku....ali takođe imamo naviku da na nepoznate brojeve ne odgovaramo (kada je SMS u pitanju) ali i kad imaš propušten poziv. Ako nekom trebam, ponovo će me nazvati.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel dobio neko za vikend poruku sa 061 broja, nesto na foru, NISMO TE ZABORAVILI, CUJEMO SE U PONEDELJAK, ZOVEM TE :), u roku od pola sata dobijemo i devojka i ja istu poruku, samo sto sam ja dobio prvi, pa je devojka pocela na glavu da mi se penje, e kad je njoj stigla poruka onda sam ja nju maltretirao ...

ja ogovorio, probao i da zovem ali mi 2 puta prekine vezu, kad je i njoj stigla poruka, onda mi je palo na pamet da je neka prevara ... danas je ponedeljak, a nema nikog da se javi

Svingeru :harhar: :harhar: :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da si se nasao u mojoj kozi ne bi ti bilo tako smesno :D

Mogu samo da pretpostavim. Još kako žene znaju da budu ljubomorne, dobro imaš oči u glavi. Sreća tvoja što je i njoj stigla poruka inače bi bila povorka Fiat-a. Sorry, nisam mogao da odolim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...