Jump to content
FAS Goran
Martin

VIP Srbija - iskustva

Recommended Posts

Mislim da je VIP najgori operater!

Dovoljno je samo videti kako je ta firma nastala i dobila dozvolu kod nas i ko je njihov vlasnik...

Koga zanima neka potrazi po internetu ..

A ja cu vam samo preneti iskustva nezadovoljnih korisnika:

 

http://ddevic.blogspot.com/2012/05/vip-mobile-srbija-radnik-me-vreao-i.html?spref=fb

 

http://etfovac.com/blog/2012/09/ustupamprostor-vip-mobile-neka-petnaesta-prica/

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u cemu je caka kad ispada povremeno sa mreze? Prvo sam mislio da je uvek na putu, al nije pravilo... Ponekad dva puta dnevno, nekad na mesec dana.. Prosek 1 nedeljno. Pomaze jedino restart.

Послато са GT-I8530 користећи Тапаток 2

Edited by ata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sporim da je VIP krs firma, ali ni druga dva operatera nisu bolji. Svi imaju svoje bubice koje idu preko ledja korisnika, tako da na zalost kao i za vecinu stvari u Srbiji preostaje nam da biramo izmedju dva zla.

Sto se tice ova dva blogera, nezadovoljna korisnika. Meni lici samo da su trazili razlog da o necemu pisu, ili su jako losi blogeri, ili *ajare od ljudi. Dok sam citao njihove blogove, dobio sam zelju njima da njima nalupam samare a nista lose za vip nisam pomislio lol !

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma svi su goveda ako ćemo realno. Meni se svaka 2-3 meseca desi da imam 15din prekoračenja,a Internet ne koristim, poruka i poziva uvek imam viška, ali ko će da se cima i raspravlja za 15din, ni da je 10 puta više ne bih imao računicu da palim auto zbog toga, a opet 10 000 puta tako da ukradu to je već plata za 5 operatera..

 

Takođe, sa tim ukidanjem paketa i uvođenjem boljeg i skupljeg je baš izbila velika frka sa Telenorom prošle godine. Sećam se da je bio ogroman red oko Beograđanke baš zbog toga kada je ljudima stigao račun, ali opet verujem da ni 10% ljudi nije raskinulo ugovor zbog toga. Evo ni ja nisam jer su mi da litelefon džabe samo da bih ostao

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 operatera su samo privid konkurencije,pogledajte cene i pakete sve skoro u dinar isto,usluga nikakva.Sto bi se trudili kad imaju kartelski sporazum.U normalnim drzavama se takve stvari ne dopustaju i kazne za takav kriminal su ogromne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam i u telenoru i u mts-u i sada u vipu, skoro bas produzio ugovor za jos 2 godine, ja stvarno zadovoljan, mada i sa mts-om sam bio, dok u telenoru nisam bio nikada na racun nego na dopunice i bili su ok ali najskuplji, a moja majka je na racun kod njih i veliki su lopovi stalno nesto preko, medjutim kada im se zadnji put nacestitala mile nove godine vise nije bilo problema. Meni da stigne 1 dinar vise, napravio bi im ludnicu u poslovnici, nisam stekara i ne gledam nista kroz novac, ali ne bi dao da me neko pravi budalom pa makar mene to kostalo mnogo vise. Tako da ja za sada zadovoljan vipom, ako se nesto promeni po tom pitanju i ja cu da promenim njih.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu oni fer,nego ih zakon obavezuje da tako postupe,jer nemaju pravo nikoga da teraju da placa skuplje od onoga sto je prvobitno predvidjeno ugovorom. A telefon mozes da zadrzis ako su otplacene sve rate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod telenora ugovoreni paketi su zagarantovani.

Moj brat jos uvek ima stari paket u kojem ima 100 poruka i 10 min - za samo 100 din mesecno, iako je proslo 10 god.od kako nije u ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek mogu da prestanem da placam racune ... stiglo mi je uz racun neko obaveatenje o poskupljenju, po mojoj racunici to je oko 100 dinara vise ako sam lepo izracunao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ako se prekine ugovorna obaveza u Vip-u,moze posle opet naknadno napraviti nova ugovorna obaveza kod njih,zna li ko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefon ti ostaje.

Jedino ako si uzeo novi na rate treba to isplatiti.

Ja sutra idem do poslovnice da raskinem ugovor pa javim kako sam prosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako da isplatim, kad oni izmisljaju toplu vodu, uzeo sam telefon po jednoj ceni, a sad traze po drugoj, meni je taj paket smart700 odgovarao i po smartovima koje dobijam i po ceni koju placam ... sad mi mozda nece odgovarati da placam vecu cenu za istu uslugu, ali mi je telefon prirastao za srce i za njega sam se emotivno vezao ... a i nemam drugi :D 

 

 

da ne pricam o tome da telefon moram da iskljucujem po 3 puta dnevno jer kad sam kuci retko kad imam mrezu i signal ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ici cu posle Uskrsa da vidim sta i kako ... da mi oni objasne tamo i to ima da ih smaram 3 sata da mi izracunaju i objasne ... da ne bude da dzabe primaju platu ... Planiram da im napisem pismo sa svojim iskustvima sa njima jer sve ono sto sam procitao u obavestenju gde se hvale kako su najbolji je kontra od onoga sto ja dobijam ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li sam pisao, doneo mi postar proslog meseca racun od jedne devojke koja se zove Stefana, a imamo isto prezime, uglavnom ja nisam ni obrati paznju na ime, ali sam primetio da je racun veci, pogresan broj telefona i drugi paket ... odem u vip pitam onu ribu tamo sto radi, ona kaze sve je to ok, moras da platis ... a samo je blagotelecim pogledom videla racun i vratila mi ... ok od tako prepune sebe radnice ne moze covek da ocekuje vise ... ipak ona misli da je najlepsa ... dodjem posle par dana da uzmem telefon i ne odem kod nje nego kod njenog kolege i pokazem mu racun, on pogleda i uoci u cemu je problem, zavrsimo posao oko novog telefona i sve resimo ... a nisam mogao da izdrzim da mu glasno ne iskomentarisem koleginicu koja je opet samo blagotelecim pogledom ispratila moju pricu i izlazak iz lokala ... 

 

od tad samo u Kovin idem ... jeste ova riba u Smederevu malo bolja od one iz Kovina, ali je ona normalnija i mnogo pametnija i spremna da saslusa :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na nekih 6-7 km od centra ... kad sam na glavnom putu ima signala ... kuca mi je 100-tinak metara od glavnog puta i ako nisam na spratu mozda me neko i dobije na telefon uz mnogo srece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno cena nije nesto drasticno velika, ali kad zaracunas 100 dinara vise kad odes u prodavnicu, jos 100 na pumpu, 100 Vip-u ... i ko zna jos gde, a plata nije nesto mnogo veca, na kraju vidis da je isti zivot kao prosle godine, samo malo skuplji 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...