Jump to content
FAS Goran
keep on rolling

Farbanje felni, niklovanje, sređivanje…I styling takođe

Recommended Posts

U ponedeljak cu da odem da vidim,danas sam uzeo sve felne da pogledam i sigurno cu ih farbati,ne zato sto su lose vec bi ipak da budu malo tamnije

Sto se tice sadasnje boje,koliko moram da skidam vodenom smirglom, jel dovoljno samo malo da matiram ?

Edited by stefanan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skoro farbao i šmirglao sam poprilično,zavisi kakve su felne ako su kao naprimer žbice onda jbg ima da ti prsti utrnu, :thumbup:

ako ima oštećenja kao okrzani rubovi ili slično onda gituj pa opet šmirglaj.

daj neku sliku felni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu nesto komplikovane,evo slika sa oglasa,mrzi me da idem da ih slikam pojedinacno :D Ipak je za sutra odlozeno sredjivanje,nemam smirgle

db3a2b0279d5_800x600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

super felne nema šta,još kad se ofarbaju :unworthy:,samo vodenom ideš na kraju ja sam koristio 1200,a pre toga 150,250,pa 250 i 400 imaš sa sunđerom i onda vodenom glatke kao staklo

Edited by zidar74

Share this post


Link to post
Share on other sites

work in progress  B) Ruka mi odpala dok sam ovu jednu sredio trebalo mi je oko 2 sata,ali mislim da sam malo usao u fazon i da cu sutra moci malo brze

Originalna boja je bila crna sa srebrnim straftama na krakovima
feln2.jpg       feln1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra,sad mi vise nije krivo sto ih nisam ja uzeo,ti si ih zasluzio :)

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk 2

Znas li mozda mozel se cep kako uradit .....fali i meni jedan cep na takvim felgama.....sad mi glupo da idem nekom skidat....a nigdje ne mogu naci na otpadima ovakav cep....pa zanima me mozel se uradit kako ovaj cep...kod tokara npr?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je ti lijepo sam sto neam uslova da to odradim posto zivim u zgradi ....a da ih na ulicim pravim ne padam mi napamet....nista znaci skidanje s drugog stila mi samo ostaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi palo mi je na pamet nesto, ne znam koliko je moguce da se uradi tako nesto, ali moj plan je sledeci, da felne ostavim u zuto i da odnesem nekom da mi na strug obradi samo falc, da poskida svu boju i onda da falc ispoliram, a srce ostane zuto, ako boja uopste moze da se skine ... sta mislite o tome 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono prvo.

Nego sto ne uradis srce u crno a falc ostavis zuto.

Ako vec toliko volis zutu boju, kao da si vranjanac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e aj batalite ovo pisanje u 3 teme istovremeno, ne mogu da ukapiram sta je za mene, sta pitas jankovica, i o kojoj prici je ovde rec  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

felne ispeskarene ,rubovi ispolirani ,kupio boju i lak u spreju,pitanje je da li moram prajmer da nanosim ponavljam da je srce felne koje se farba ispeskareno ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

felne ispeskarene ,rubovi ispolirani ,kupio boju i lak u spreju,pitanje je da li moram prajmer da nanosim ponavljam da je srce felne koje se farba ispeskareno ?

odradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super! :thumbup:

Baci slike pa da se divimo zajedno ;)

imaš u temama Uradi sam pod nazivom "sredjivanje felni u kucnoj varijanti"

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene kontra uvek ima Koka kole. Aevo slika felni tj dve najgore mada su sad i malo prljave ali nema veze ono glavmo se vidi. Pa recite neku prepporuku kako da ih odradim

 

20130916_122656.jpg  20130916_122706.jpg

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...