Jump to content
FAS Goran
keep on rolling

Farbanje felni, niklovanje, sređivanje…I styling takođe

Recommended Posts

Npr neku drečavo plavu ili ljubičastu ili npr pink, te boje na belom autu stoje nenormalno, samo što treba imati smelosti voziti se tako :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa meni je i ovako ok, jer uz zvuk tog auta, sta god da uradi izgleda lepo...

ali posto si ti covek u godinama preporucujem ti belu felnu,tj glasam za belu i verujem da ce lepo da izgleda

jel ces kod Bobana da radis???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nedavno vidio jednog stila crna mat crna folija crne felne slične ovim sa izvučenom narandzastom linijom. Felnice su bile 17" auto ceo brutalan još mi pred očima. I sad zamišljam kako bi ovaj auto izgledao sa belom bojom. I mislim da bi to bilo ok tako da moj glas ide za belu boju, biće mali odskok u odnosu na stock, a opet ništa preterano upadljivo, samo i belih boja ima brdo varijanti tako da definitivno treba stručna pomoć profesionalca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se slazem sa Sikterom da je upitno bele felne na beli auto. Crna nikako, tek ce to da ih zatvori, ionako su sa dosta mesa u sredini, da se ni diskovi ne vide. Potpuno je druga prica neka veca 17'', otvorenija, sa manje krakova, sto pominje kolega iznad, pa takvu felnu u crno. Po meni opet mozda i najbolje u klasicnu srebrnu, eventualno gun, posto vidim da si kao i ja mator za eksperimentisanje sa bojama.

Ja sam takodje imao i te Dynamic, pa kad su mi dosadile (jer ih skoro svaki Stilo ima koliko ih se namnozilo), menjao sam ih za takodje Stilove sestokrake GT 16''. Mnogo redji, lepsi i otvoreniji model, trenutno ih i dalje vozim.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa reko sam mu ja za tebe, ali trebalo je jos jednom drugaru na stila da radi pa je pobrkao verovatno :D

tamo on prolazi sa njegovim jugom, a prolazi i onaj beli patosirani jugo, tako da nemas frke, samo malo da pripazis, da ne letis

sta ces da vozis dok se felne rade, prelazis na pandu ili si nasao felne

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti treba jedan tocak mogu ja moj rezervni da ti pozajmim, sutra prolazim tvojom ulicom pa mogu da ti ostavim na par dana ...

za sutra su najavili neki sneg tako da ces da se vozis u pandi, to ti je kao mecka jer i panda je mecka samo zasticena

nego koja je cena na kraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da radim nista ove nedelje, imam neke obaveze za vikend pa mi treba auto. Tek tamo utorak verovatno. Cena za drugare i prijatelje, naravno, 40€ sve.

Ja samo da skinem tockove sa auta, gume sa felni i odnesem mu felne.

On skida plastiku, gituje ako gde zatreba, udara prajmer, farbu, lak, aditive, sve sve sve. I tako posle oko 48h dodjem za felne, montiram letnje michelinke, balansiranje i na auto!

Znaci za 7 dana od danas bi trebalo da bude gotova akcija.

Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budes montirao gume pazi ko ti i kako radi, napomeni da si radio felne i da paze inace ce majstori sve da ogrebu ... izbegavaj sladjana sa carine u sirokom luku, mozes kod velje, meni je pazio kako je radio, a mozes i kod mikija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...