Jump to content
FAS Goran
Anna

Lancia Delta HF Turbo

Recommended Posts

Auto je ’91 godište,urađena generalna pre 1000km(manje više),stavljena Integrale proširenja,ofarbana…I sve što ide uz to,a pošto 'slika govori više od hiljadu reči' ...

DSC00564.jpg

th_DSCN2881.jpg

th_072209135123.jpgth_072209135135.jpg

th_072209135146.jpgth_072209135159.jpgth_072209135222.jpg

th_DSCN3843.jpgth_DSCN3844.jpg

th_DSCN3920.jpgth_DSCN3921.jpgth_DSCN3922.jpg

th_DSCN3925.jpgth_DSCN3928.jpgth_DSCN3930.jpg

th_asasd.jpg

Dosta truda,vremena,novca...svega....je uloženo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super zver. :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites
sanjao sam nocas integrale. :D

svaka cast na trudi i ulozenom novcu.

:lol:

Hvala vam na pohvalama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da kupim jednu instrument tablu od delte dok ih jos ima da je nalickam i konzerviram. Tako treba da izgleda tabla da bi znao sta ti je sa autom u svakom trenutku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam,seka sam....

:laughing:

@ostres Dobro rečeno,dok ih još ima...izumiru,i jako je teško naći delove za njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava lepotica :whistle:

ali ne bez pokrica :yes

to je jedna od onih sa karakterom :clap:

Eto,bas tako sam ja video ovu Lanciu :rolleyes:

A posto sam video :coffee: da je prodajes,a da ne bi Off-topicovao u oglasima,reci cu ovde:

Nadam se da ce,ova zanosna plavusa,naci dostojnog vlasnika :cool: ili vlasnicu :animier: ,nekog ko ce moci da joj kupuje krpice,shminkeraj i sve sto joj zatreba :D ,da jos dugo ostane u ovakvom stanju :w00t: ili da bude jos lepsa :happy: .

Licno mislim da je,Lancia Y(koju pominjes kao buduci auto),prethodna ili ova najnovija-idealan za zensko,toliko stila i dizajnerskih bravura na tako malom i relativno jeftinom,automobilu-to samo zabari mogu da naprave :unworthy: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crni Miče, kako jeftina!?!? Evo ti cene novih ipsilonki:

ovo su cene osnovnog modela ARGENTO

101.010.1 Lancia Y 1.2 8V ARGENTO 1242 ccm 44 / 60 11,900 € 14,042 €

101.010.1 Lancia Y 1.2 8V ARGENTO BICOLORE 1242 ccm 44 / 60 13,050 € 15,399 €

101.011.1 Lancia Y 1.4 8V ARGENTO 1368 ccm 57 / 77 12,200 € 14,396 €

101.011.1 Lancia Y 1.4 8V ARGENTO BICOLORE 1368 ccm 57 / 77 13,350 € 15,753 €

cene modela ORO:

101.110.1 Lancia Y 1.2 8V ORO 1242 ccm 44 / 60 12,900 € 15,222 €

101.110.1 Lancia Y 1.2 8V ORO BICOLORE 1242 ccm 44 / 60 13,450 € 15,871 €

101.111.1 Lancia Y 1.4 8V ORO 1368 ccm 57 / 77 13,200 € 15,576 €

101.111.1 Lancia Y 1.4 8V ORO BICOLORE 1368 ccm 57 / 77 13,750 € 16,225 €

101.112.1 Lancia Y 1.4 16V ORO 1368 ccm 70 / 95 13,750 € 16,225 €

101.112.1 Lancia Y 1.4 16V ORO BICOLORE 1368 ccm 70 / 95 14,350 € 16,933 €

cene modela PLATINUM:

101.212.1 Lancia Y 1.4 16V PLATINUM 1368 ccm 70 / 95 14,500 € 17,110 €

101.212.1 Lancia Y 1.4 16V PLATINUM BICOLORE 1368 ccm 70 / 95 15,150 € 17,877 €

Poredjenja radi novi BRAVO kreće od 16.000 e sa sve pdv-om

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ mik Hvala na lepim rečima,veruj mi,i ja se nadam da će naići neko ko će je stvarno čuvati i održavati kao i ja,a nadam se čak i bolje.

@ kole Hvala :)

@ Damjanović Nisam mislila na tu,u oglasu sam baš napisala do 3000e,dakle dolaze u obzir Y10 ili ona posle nje (recimo od '97-'02) iako mi se ova zadnja takođe jako sviđaja,na žalost,ne mogu da priuštim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anna, zaista svaka pohvala za umece i originalnost.. Taj auto je sam po sebi toliki autentichan , da se bojim da na tvom sledecem Lancia automobilu nece biti mesta za malog veselog slonica.. Mada moram priznati da mi se dopada onaj fazon sa kontrol tablom u sredini .. ( Y )

A za to da li je neobichno da cice budze kola, nemoj te da Vas zachudjava to da u Nemacjkoj , Holandiji , Engleskoj chlanice neznijeg pola stoje rame uz rame sa mushkarcima po tom pitanju.. Po rechima mog drugara koji je imao u vishe navrata prilike da se lichno uveri, dok je vozio kamion.. I josh uvek vozi.. :rolleyes: Chak mislim da cu i ja uspeti jednom da nagovorim ribu iz bg-a koja napucava svog Punta sa 5-ro vrata da se predstavi, ali tek kad joj malo budem sugerisao shta i kako.. ? Mozda jesu zabatalile Barbie lutke kao male , stoga veliki RESPECT .. Jer ne zaboravimo svi mi ovde gajimo istu vrstu ljubavi..

Man made the machine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu,Anna :welcome: ,cim sam video tvoju HF-znao sam da to samo moze da vozi ljubitelj,a tako je i sa prodajom,ali siguran sam da jos ima ljudi koji vole i cene bas takav auto kakav ti prodajes i u ovako dobrom stanju :o .

Gosn.Damjanovicu,ocigledno me niste razumeli :no ,kad sam misllio relativno jeftin :yes ,mislio sam na polovne Lancie :geek: (o kojima i Anna razmislja kao o buducim kolima)a ne na nove,pa jos u full :w00t: -u,koje se nalaze u Vasem postu,dobro znam da im cena nije bas krojena za nas dzep :X .

A sto se tice polovnih,evo dva primera,o tome sta sam ja mislio,pod pojmom lep,dobar,a relativno jeftin auto:

http://www.polovniautomobili.com/oglas257359/lancia_ypsilon/ -od ovoga stvarno nema jeftinije,sa ovom opremom :whistle:

http://www.polovniautomobili.com/oglas2638...ypsilon_12_16v/ -ili ova,pa jos bordo alcantra unutra,a ona crna :heart:

takodje vec ima i novih:

http://www.polovniautomobili.com/oglas2512...ypsilon_12_16v/ -------a evo i nove Y-ilonke,benzinjare.

http://www.polovniautomobili.com/oglas2161..._13_d_multijet/ ----i jos nesto,sto takodje za ove pare,sa ovim motorom,ko hoce takav auto,ja bar mislim da nije preskupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ fanca Na žalost,kako stoje stvari moram da je prodam,a pošto sam ljubitelj Italijanskih vozila (konkretno Lancia) odlučih se za ovu varijantu,da rešim neke stvari novcem od prodaje,ali i da mi ostane neki Italijan...pa se iskreno nadam da ću jednog dana opet imati neku Delticu

@ mik

http://www.polovniautomobili.com/oglas2638...ypsilon_12_16v/

Videh je baš pre par dana u oglasima i baš sam se oduševila,to je to,to tražim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Anna & Mik

Ne zamerite "ostarelom" - pamet me polako napušta, ne sećam se da sam video da je u nameri Y - polovna!. Šta reći za odabrani model: "bombona"!!

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ne kupis Deltu HPE HF Turbo?? Za nju jos uvek ima delova,masina u osnovi iz delte integrale,jako izdrzljiv motor.Moj teco ima ovaj motor u kappi presao 300.000 pre neku nedelju mu pukao zupcasti (turski :realmad: ) pokrivio 14 ventila covek narucio iz delte nove sredio i peglaj dalje(samo ventili se pokrivili,klipovima nista). Kupi Deltu da pokazemo nemcima ko je gazda!!! pozz!!! :welcome::welcome::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ zeljko155

Već sam imala dvojku običnu,2.0 16v...HPE HF su odlične,drugar moj sada traži da kupi,mada ih nešto i nisam viđala po oglasima...

kao što sam pomenula,prvenstveno ne bih ni prodavala ovu nikada da mi ne treba novac,tako da od HPE nema ništa :)

@ TOGO Tu živim,kod AP sporta pa je često ostavljena ispred,pošto ugl. nema mesta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da trazis Ypsilon, predlazem ti da nadjes verziju 1.2 16v jer je brza od one sa 8v a 1.4 12v je mislim iz Bravo-a i kazu ljudi da se nije nesto pokazao. Pozzz! :welcome::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anna,ladno nam je u oko upala :book: ista Y-ilonka :lol:,

a nije ni cudo kad je ovakva :thumbup: -spolja crna a untura bordo,

kao pralina od crne cokolade sa chery punjenjem :happy:

Gosn Damjanovicu-ne zameram,taman posla,za nesto ovakvo zameriti se poznavaocu i ljubutelju kao sto ste Vi :welcome: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEHEH svaka cast......i ja sam svoju tako isto uradio...samo sto je moja Rosso Monza :wub: i prednji branik je od integrale nije od EVO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...