bolens 10 Posted December 11, 2009 Metlice su dobre, skoro nove (Bosch Super Plus)... tako da je problem verovatno negde u mehanizmu. Buka je iritirajuća i "bang" se javi tačno kad metlica sa strane vozača (znači leva) bude u nekom vertikalnom položaju u odnosu na vetrobran. Pošto je Bravo mlađi brat Multiplin, je l' imao neko sličan problem? Quote Share this post Link to post Share on other sites
Goran Zemun 494 Posted December 11, 2009 postoji negde luft u polugama....skini i pregledaj zglobove Quote Share this post Link to post Share on other sites
mikisxy 7 Posted December 11, 2009 plasticni lezajevi jabucica na polugama ali se da srediti bez zamene,cak i ako je nesto drugo na mehanizmu nije komplikovano da se sredi Quote Share this post Link to post Share on other sites
bolens 10 Posted December 12, 2009 Gorane i Miki, hvala na odgovorima...I ja sumljam da je nešto oko toga, ali kad nemam svoju garažu, a ovi dani tako kratki... moraću u "garažu na Vidikovac". A sve sam proučio po eLearnu za Multiplu - iako nije baš ni tako lako doći do motora brisača i tih poluga - sakriveni su u onom trbuhu ispod vetrobrana pa on mora da se skida, ne može iz haube. Quote Share this post Link to post Share on other sites