Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Poklon: Fiat duks

Recommended Posts

Fiat-Lancia Club Serbia i član Foruma

fanca , tj. Marko, poklanjaju ovaj Fiatov duks.

230W1S.jpg 1NgyzA.jpg mK9qi.jpg

mKbVr.jpg 1NgDyS.jpg mKjoS.jpg 1JChi.jpg

Duks je skroz nov.

Marko je odlučio da donira ovaj originalan Italijanski promotivan pamučni duks veličine L sa dimenzijama 60cm rukavi ; struk od 40-45 cm s’obzirom da materijal ima elastično svojstvo na struku i krajevima rukava. Dužina duksa je oko 60 cm...merivši od početka do kraja rajfešlusa.

Na desnom rukavu je izvezena zastava Italije, u to na tamnijoj podlozi kako bi došla do lepšeg izražaja dok je na drugoj polovini totalno druga boja tog detalja.

Logo Fiata je bez greške izvezen, na poziciji srca.

Kragna je sačinjena od izuzetno prijatnog materijala i takođe je proštepana trobojkom unutar cele dužine same kragne...

__________________________________________________________

Jedan od vas imaće mogućnost da usreći svog mališana u ovom prednovogodišnjem periodu.

Veličina L znači da je ipak za nekog klinca, ili klincezu. :)

Tema ostaje zaključana.

Forum će je automatski otključati u subotu 12.12.2009. u 20:30

Ko prvi napiše post nakon što tema bude otključana, dobija duks.

Duks će moći da se preuzme u nedelju na klupskom Okupljanju, ili šaljemo preko City Expresa ili sl... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat-Lancia Club Serbia i član Foruma

fanca , tj. Marko, poklanjaju ovaj Fiatov duks.

230W1S.jpg 1NgyzA.jpg mK9qi.jpg

mKbVr.jpg 1NgDyS.jpg mKjoS.jpg 1JChi.jpg

Duks je skroz nov.

Marko je odlučio da donira ovaj originalan Italijanski promotivan pamučni duks veličine L sa dimenzijama 60cm rukavi ; struk od 40-45 cm s’obzirom da materijal ima elastično svojstvo na struku i krajevima rukava. Dužina duksa je oko 60 cm...merivši od početka do kraja rajfešlusa.

Na desnom rukavu je izvezena zastava Italije, u to na tamnijoj podlozi kako bi došla do lepšeg izražaja dok je na drugoj polovini totalno druga boja tog detalja.

Logo Fiata je bez greške izvezen, na poziciji srca.

Kragna je sačinjena od izuzetno prijatnog materijala i takođe je proštepana trobojkom unutar cele dužine same kragne...

__________________________________________________________

Jedan od vas imaće mogućnost da usreći svog mališana u ovom prednovogodishnjem periodu.

Veličina L znači da je ipak za nekog klinca, ili klincezu. :)

Tema ostaje zaključana.

Forum će je automatski otključati u subotu 12.12.2009. u 20:30

Ko prvi napiše post nakon što tema bude otključana, dobija duks.

Duks će moći da se preuzme u nedelju na klupskom Okupljanju, ili šaljemo Preko City Expresa ili sl... :)

Moja cerka je provristala kad je videla dux.Tako da sam bio vriskom nateran da se prijavim.

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze.Ova moja ima da postane Fiatolog.Vise se okrece za Fiatima nego ja.Mozda je bolje ovako.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitamo Steelo :thumbup:

Sutra na Okupljanju dobijaš duks, ili...ako sutra ne možeš stići, onda prvi sledeći put kada budeš došao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci svaka pohvala za entuzijazam.. Drago mi je shto ste svi imali najbolju nameru da poklonite nekom vama dragom stoga je i meni samim time puno srce shto sam pomogao nekom.. Ali svega ovog ne bi bilo da chlanovi uredjivacha foruma nisu prepoznali ovako human gest, i podpomogli celu ovu inicijativu.. Duks sutra svakako stize u prave ruke, u 17 ura , parking Inter-a..

PozZ..

Marco Fancanello

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marco, svaka čast tebi, prvo kao donatoru... naravno i pobedniku!

Baš je fina ova institucija poklanjanja koju je čini mi se Miki prvi uveo sa svojim delovima.

Nego da otvorimo neku stalnu temu tog tipa, pa da krenemo... Ja nešto baš nemam poklončića za Fiatovim znakom ali našlo bi se nešto drugo.

P.S. Ova jaknica-duks je baš pravi novogodišnji poklon za neko dete, i to što bi Englezi rekli, "kvoliti uan" by Dainese. Mogu misliti kako će se dotični/dotična šepuriti pred svojim drugarima posle Nove godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je super klupska inicijativa :clap: sa Fanci-ne strane :respect:

a poklanjanjem ovog duxa :thumbup: nekom klincu ili klincezi istovremeno regrutujemo ;) mladje narastaje :baby: u klub :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zbog diplomatskih veza sa konzulima iz talijanske ambasade.. zajebani zabari.. Ne stvarno dobio sam ga na poklon od tih ljudi, pa reko stoga i ja nekom da dam na dar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

duks je stvarno extra. Hvala jos jednom fanca. Inace... stoji kao saliven mojoj lepsoj polovini tako da ce ipak ostati u porodici :) Mozda budu i neke slike ako je ubedim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ ToOO mi kazi.. Stvara se polako Bezanijski klan.. Svaki put kad palim do Surchinskog klana snimim tvog Stildzu.. Stoga se nadam da ce se druzenje nastaviti i van skupova.. Pozz i josh jednom da kazem da mi je drago shto je duks otishao u prave ruke.. :smiling: :smiling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
...stoji kao saliven mojoj lepsoj polovini...Mozda budu i neke slike ako je ubedim ;)

Slke moraju kao dokaz da duks nije odmah prodat...naročito sada slike moraju kao dokaz... :whistle::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dux je otisao u prave ruke :thumbsup:

Steelo se poneo kao pravi dzentlmen :cool:

a dux kao da je krojen :yes za njegovu lepsu polovinu!

Pozz za oboje :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...