Jump to content
FAS Goran
mikisxy

Saveti pre kupovine...

Recommended Posts

@Micko82

Hvala, Ja isto mislim da je problem sa autom. 

15 hours ago, gile smederevo said:

Treba da ga pitaš- Šta je konkretno problem pa se ceka na Amss potvrdu? Ako vrda i tako dalje-zaobidji i traži drugi auto. 

Ma lik je mutan ko Dunav ko i svi sto rade sa kolima.

Lik je fazonu ja sam predao za AMSS i cekam. Moze biti za 7 dana a moze i za 14 ne znam.Daj ti meni 2000e kaparu, ja ti dam potvrdu overunu pecatom firme da si mi dao deo novca, auto teras kod sebe ili ostavi ovde kako hoces ali kad stigne potvrda auto mora na tehnicki i na atest..auto je nikad bolji, prva boja, bla bla...ista prica ko i kod svih. 

Posto nisam bas toliko lud da mu dam pare zasto se raspitujem sta mulja i u cemu moze biti problem jer mi je nepoznata procedura uvoza polovnjaka.

 

 

Edited by neshaoct
popravka tag-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu sta, situacija je bila jasna od samog starta bar sto mene tice. Nema papira nema para.

Raspitujem za proceduru jer hocu da mu skidam argumentovano cenu auta. Necu da dozvolim da me zavlaci sa kojekavim pricima ko prvi put kad sam otisao. On mi prica bajke a ja znam da laze ali ne cutim jer nemam argument da mu zapusim usta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad kazem nema papire mislim na AMSS potvrdu, atest itd....

Poenta price je da svi prodavci stave auto u oglase da prodaju, napisu da imaju sve papire a ti kad dodjes onda krenu price....bice, ne brini, zavrsam ja to, samo ti daj kaparu.

Nisam lud da uzmem auto koji ne mogu da registrujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, virke said:

svi prodavci

Ipak ne svi. Ima nas i postenih ;)

1 hour ago, virke said:

Nisam lud da uzmem auto koji ne mogu da registrujem.

E, pa to. Ne bih voleo da citam o tvojim mukama sa tim autom u nekoj drugoj temi....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako je uporan sa metanom , sve mi liči da hoćemo...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu ima jos auto placeva pa pogledaj, zovi ili zamoli nekog (u odgovarajucoj temi) da pogleda auto umesto tebe da ne gubis vreme iduci da vidis krsh koji odstupa od onog u oglasima ako je daleko (dr grad i sl).
Naci dobar auto na metan/gas je retkost posebno iz uvoza. Kod nas i djene djene (prvenstveno mislim na gas, metan niko nije ugradjivao ili je taj broj ravan statistickoj gresci).

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% svih Multipla je na metan

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nije jednostavnije nazvati na pomenuti broj telefona i pitati da li auto ima uradjenu homogaciju?

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Boris90 said:

Kako vam ovo izgleda? 

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14626678/peugeot-308-16-hdi

 

Pratim ovu temu oko ovih AMSS papira potvrda i slicno. Po ovom broju sasije ako sam ga dobro procitao na tom sajtu nikakve podatke nije izbacio

 

 

Bio sam kod tih likova u bataji, gledao nekog punta. 2 lika zajedno uvoze auta iz Svice. Nisam ih video ali preko fona zvuče ok. 

 

Zbog cega toliko skepse oko metana? Gomila taksista ugradjuje metan....gomila njih vozi multiple, zafire...Zet je vozio Klia se naknadno ugradjenim metanom nekih 5 godina, dinara nije ulozio u auto. Sad vozi Pasata na metan...

Zavisi kakav primerak zabodes ali to isto vazi i za auto na dizel i na benzin. Ako ubodes los primerak kostace te i zivaca i para da od toga napravis auto.

Edited by virke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari treba mi savet u vezi kupovine BMW serije 3 ili 5 na benzin, sa manualnim menjačem i da je oko 5k jura. Da bude klasičan sedan
Motor najviše 2000 ccm...


Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih isao na sto je lepsi moguci primerak E46 318i sa 143 ks i 200 nm obrtnog momenta :)

 

Mozda bi mogao da dohvatis i E90 za te novce, ali nekako mi se cini da su tu primerci sa dna cenovnog opsega bas lesine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Update, digao kredit, sada ima ukupno 17k jura i nisam rekao da je u DE, izbegli med tehničar...Sreo mu kevu.

Serija 3 sa M opremom mu je meta.

Zanima ga koji su motori baš, baš pouzdani jer se napatio sa Mercedes E 290

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ''bas bas pouzdano" tesko da je ista danas, ali po nekim pricama, novi BMW-ov B48 cetvorocilindricni turbo benzinac bi trebao da bude ok, naravno ako nije neki izraubljen, neodrzavan, itd... N seriju bih zaobisao :)  Mercedesa bih kompletno zaobisao. Po pitanju pouzdanosti, od nemacke trojke bih izdvojio Audi, ali mislim da su generalno japanci tu neprevazidjeni, tako da eto neki Lexus :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće Lexus, Audi je nemcima gastarbajterski auto, drugo kaže da su im slabi motori(jbm li ga šta mu to znači), mečku imao a i sad vozi ćaletov c200 compressor...
Hvala, dakle četvorocilindraš

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće dizel, ne može u grad sa autom na dizel pogon

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frankfurt i Minhen, radi u zdravstvu, mora svuda da može prođe zbog pacijenata

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda 320i ali da bude novija gen, odnosno B48 :) 

 

Ne znam stvarno sta mu znaci slabi motori, pogotovo je to malo bezvezna izjava za proizvodjaca kod kojeg mozes da kupis od nekih ~120 konjica, pa sve do ~600, al ajd, i da ne idemo tako daleko, 2.0 tfsi ako mi neko kaze da je slab, onda il je vozio neku lesinu il on ima ozbiljan problem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...