Jump to content
FAS Goran
voodoopetko

Stilo 1.6 - zveckanje nekog lagera?

Recommended Posts

aj sad mi napisi koliko ti je star auto u godinama...


svako vozilo od 10 i qq godina starosti normalno je da lupka grebucka stucka koje je bre vama ljudima jel mozes ti da uradis nesto sto si mogo pre 10 god...

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto je 2004 ..napisao sam osim tog grebuckanja ili lupkanja koji se jedva cuje,,auto je odlican. svi mi kazu da nisam normalan ali brate ja sam stvarno bolestan za auto...ako me razumes

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milann

a da ovde nije problem u nosacu spanera?

vidim da je crnisale zamenom tog nosaca resio svoje probleme koji su bili nalik tvojim...

evo teme gde se pricalo o tome pa procitaj ako vec nisi..

kucaj u pretrazi " Stilo 1 . 6 16 v - kucka španer posle

zamene seta " i izacice ti tema,pokusao sam da ostavim link ali nesto zeza...

Edited by retrovizor

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nemam namere da popravljam vise ispravan auto.. samo vozi i uzuvaj  ;)  jer kad pogledam stilo benzince i uporedim sa mojim  brate veruj mi da nema bolji u gradu  :guitar:

Edited by milann

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Naime imam i ja slican problem,ali kad je auto hladan.Cuje se neko zveckanje prvih deset sekundi pa prestane,cak mi je pre neki dan kad je bilo -10 upalio na trenutak neku zutu lampicu.Sta bi to moglo da bude.Sipam seleniju gold

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh htedoh i ja da dodam na prethodni post. Od pre par dana sam uzeo stila 1600 i cuje mi se zveckanje u delu kaiseva samo dok je hladan kad se zagreje nema vise nikakvog zvuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet problem sa kuckanjem.Prosle godine menjao sve i opet se cuje kad se zagreje.

Mislim da ni prethodni put nije bilo do nosaca spanera,vec treba samo malo vise nategnuti spaner.To je bila prica majstora!

Neki cudan zvuk je i meni dopirao iz predela zupcastog,a sad vidim da je bilo do zupcastog kaisa.

Sa novim zupcastim kaisem toga nema ,ail se opet cuje kuckanje.

Kuckanje je sada takvo da se napolju jedva cuje od samog motora,ali ga u kabini cujem.

U nedostatku vremena vozim tako vec sest meseci i :rant: kada ga cujem.

U poslednje vreme mi se dosta ljudi zali na mastore,a i meni kad god nesto rade ne vrate plastiku ili ugrade deo loseg kvaliteta.Znaci...

Sada i zupcenje rade bez alata! Seku zupasti po duzini i navuku novi na pola zuba,a zatim se stari sece skroz i novi navlaci do kraja.

Edited by crnisale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...