Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

E sad mene zanima zašto se onda svi ne bavimo prodajom vozima i od bušnog Forda dođemo do A5 za godinu dana :laughing:

pa jednostavno, nije  to za  SVAKOG :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih tako da zaradim, veoma sam dobar na Fordu za cenu koju sam ga platio, no necemo o tome.

Citao sam za Pola 1.7. Mane:

-hoce da bude tvrdo kvacilo kada je hladno ako nije dobro (auta proizvedena posle novebra 1998. a nadam se da je ovaj pre novembra).

-nije za ludovanje

-hoce mozda da zeza ABS lampica iako mu nije nista (imao sam takvog iskustva sa caletovom sluzbenom Skodom, od jednom se samo uapli lampica ABS-a i kada se resetuje auto normalno radi, za auta proizvedena posle novembra 1998.)

Samo je to pisao za 1.7 motor. Meni je fenimenalno sto trosi kao upaljac, 1.9 TDI trosi 5.5 po gradu, ovaj trosi nadam se do 5L max. Nema nikakvu elektroniku i sto komsa Axic kaze sluzi samo za prevoz od tacke A do tacke B sto meni i treba. Od kuce do skole i do Majdanpeka. Mogu lepo da ga sredim. Videcemo sutra :D

Svaka intervencija oko motora je jeftina i mogu sve sam da radim. :)

Da napomenem da je to sve pisalo za VW Lupo.

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

VW Polo 1.7 SDI 44kw 1998. god 3ja vrata prvi vlasnik 220000km pravih za jeftine pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra. Tek sutra idem da ga vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

90 % (a mozda i vise) automobila u oglasima je od preprodavaca ili uvoznika, sto mu dodje isto. Velika ponuda, mala potraznja. Mozes se baviti preprodajom samo ako super nisko nabavljas a prodajes ispod realne cene. Ili ako nisi limar ili mehanicar, a mislim da nisi ni jedno ni drugo. Svi ostali brzo puknu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu na par modela. Ovom Polu je prosecna cena 1300€ iako nema ni jedan na moj auto za toliki. Svi su 1599,1690,1700 pa cak uma i za 2000. Ja da uzmem 1200 za njega, ja zadovoljan. Pa i 1000 da uzmem opet sam. Ne volim da preporodajem, ali ako to radim opet prodajem nesto sto poznajem. Obicno se taj auto zadrzi nedelju-dve (ovaj ce vise) kod mene pa mogu da kazem sve o njemu sto mu dodje isto kao da sam vlasnik 2,3 godine. Barem je tako meni.

Prvenstveno uzimam tog Pola za sebe da imam kola. Trazio sam nesto za male pare, jeftino za odrzavanje, mala potrosnja, mali auto i pouzdan motor. Misslim da je ovaj Polo pravi auto za moje gradske potrebe.

Takodje gledam da mogu da ga prodam kad god hocu a da ne budem u minusu a cak ni na nuli sto cu opet imati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahahahah, konkurencija bato :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slaze li jos neko Rubikovu kocku ili sam sam? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam neku normalnu. Nije Čajniska. Slikacu je kad se vratim kuci. Znam da slozim sve osim poslednje poje (ako prvo slazes belu poslednja ti dodje zuta). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...