Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

Daj boze :D

Mislim, razmišljam i da slika ne znam kako moze da vidi tablicu iz daljine kad ga tuku svetla, jos kako je nizbrdica on nize od mene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju ta cuda odlican zum ... skoro mene uslikase na mostu, ali je bilo preko dana, vidi se sve, tablica, glava ... ne moze da promasi po danu ... i pitao sam ga da li snimaju nocu, kaze da ne mogu nocu i od pozadi da snime sa tim uredjajima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci rekli ti po noci ne moze :D

Zamislio se nesto, i video ih kad sam prosao, onaj sto je bio napolju nije me ni pogledao. Mislim da im je glavno da hvataju dole preko pune ko pretekne autobus..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto meni rece jednm Nesa, videces da li slikaju kad ti dodje pisance :D

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti je novi set zimskih guma :D :D

I jedno 3 meseca bez kola :p

E da, Polo je 1.7 SDI 44KW, sutra idem da ga vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda set guma za Pola :p

 

Zar ne reče ti da gledaš 159ke i slučno? Šta će ti sad raspali Polo sa motorom iz prošlog veka?

Bolje uzmi Punta 1.2 16v koji će tog Pola u svakom smislu da pojede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece i u ceni i potrosnji. Preko caletovog druga sa posla. Punta ne mogu dobrog da nadje ispod 2000€. Ovo je prvi vlasnik u Srbiji, kupljen je nov. Presao pravih 220k km. Mozda ga zamenim za Punta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, Polo je 1.7 SDI 44KW, sutra idem da ga vidim.

znam da su se ti SDI motori pokazali kao dooosta losi, konkretno mislim na onaj famozni 1.9 sdi dok iskreno za taj 1.7 jesam cuo ali nisam imao prilike da ga vidimi ni u jednom vozilu ali ne verujem da je puno bolji. iskreno i ja mislim da ti je punto bolja varijanta pogotovo sto 220k km nije ni malo malo za taj sdi motor. da je tdi ni po jada da ga kupis ali ovako dobro razmisli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još ako je održavan kao Fiesta i ima gume iz 80ih milina.

Da je 1.7 motor valjao ne bi odustali od njega, kratko i jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj 1.9 SDI je kod drugara u Oktaviji (koju je uzeo sa 30 hiljada predjenih) 2007 godine, na 230k je pocela da mu guta ulje i to samo tako, na otvorenom pogotovo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jednog ujaka koji priznaje samo 1.9sdi bez rubine. Uzteo je, čini mi se, 2006 G5 sa tim motorom i sad će 400 000 da uhvati sa fabričkim kvačilom. Zamajac ne znam ni da li ima i sve u svemu ga ok služi, ali jako lagano se vozi i mnogo čuva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako drugacije moze da se vozi 68ks, u autu solidne velicine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znamo prijatelja iz Negotina koji radi samo VW vozila. Kaze da je ova SDI klot sto i ja znam. Kaze da su jeftina odrzavanja. Mogu da ga vozim na lozaka koji imam za 90 dinara :p

Rekao mi je da se slabo kvare samo ako je motor dobar. Ja planiram da ga vozim nesto kratko i da ga prepordam ili zamenim za nesto novije. Mali gradski autic za mene full, malo trosi. Necu da preci Bog zna koliko km, u vr' glave 5000km ili mozda mesec-dva-tri. Registrovan je do juna 2015. za ove pare za koje mi se nudi je dzabe. Ima da se sredi malo korozije na braniku i vratima, sada koliko je to "malo" videcu sutra. Slikacu ga i koaciti u moju temu pa da vidimo, ali ako je sve 100% ispravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SDI da citiram nešto davno izrečeno od strane Dantea  "Samo da ide". :) Auto sam tim motorim ide nikako i troši ništa, to znaju svi. :) Nema plivajući, nema elektroniku i nema šta nema. :D To ti je otprilike Golf trojka u drugom odelu. :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jednog ujaka koji priznaje samo 1.9sdi bez rubine. Uzteo je, čini mi se, 2006 G5 sa tim motorom i sad će 400 000 da uhvati sa fabričkim kvačilom. Zamajac ne znam ni da li ima i sve u svemu ga ok služi, ali jako lagano se vozi i mnogo čuva.

Pa kako drugacije moze da se vozi 68ks, u autu solidne velicine :D

Auto je 1,7...sve cemo videti sutra :)

SDI da citiram davno izrečeno od strane Dantea "Samo da ide". :) Auto sam tim motorim ide nikako i troši ništa, to znaju svi. :) Nema plivajući, nema elektroniku i nema šta nema. :D To ti je otprilike Gofl trojka u drugom odelu. :)

Nije mi potrebno da se trkam sa njim. Tako bih hteo sa prvin autom da krenem. Meni samo za to i treba, da ide :D

Cile ode u preprodavce :)

Ne, nego krenem sa nekog krsa kao Forda i onda idem samo na gore dok ne stignem na nesto okej. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad mene zanima zašto se onda svi ne bavimo prodajom vozima i od bušnog Forda dođemo do A5 za godinu dana :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...