Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

Ljudi imam jedno pitanje i ne znam da li ima odgovarajuća tema za to pa zato ide ovde.. Reč je o mom kompu. Znači poslednjih mesec dve uopšte neće da mi pušta filmove, tj hoće al secka da ne može da se gleda uopšte. Znači ne online filmove nego filmove se hdd. A do skora sve išlo baš glat. Šta bi to moglo biti? Hvala..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj da deinstaliras i instaliras pler sa kojim gledas ili probaj da ga promenis.

Kakva su vam iskustva sa VW Polom 1.9 SDI, u pitanju je auto iz '97. Znam da su SDI motori djubre po pitanju brzine ali kao moj prvi licni auto mi nista vise ne treba. Cuo sam da je potrosnja po gradu 5,0 po gradu. Mali je sa 3ja vrata. Sta mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Diskusija Koji player koristis. Ja koristim VLC i radi ekstra. U svakom slicaju vidi da apdejtujes player.

@CileBGD Drugar je ima taj 1.9 SDI u Oktaviji, cini mi se da je 68 ks. Nije to motor za trke to je sigurno, ali za Pola mislim da je sasvim super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije za Oktaviju, nije. Cuo sam da trosi na otvorenom NE vise od 3.5L. Za odrzavanje je toliko prost da nema sta da mu zvekne. Krivo mi je samo sto ti SDI motori nemaju turbinu pa su tromi kao ludi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da SDI ima turbinu zvao bi se TDI :D

 

http://en.wikipedia.org/wiki/SDI_%28engine%29

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Turbocharged_Direct_Injection

Similar technology has been used by other automotive companies, but "TDI" specifically refers to these Volkswagen Group engines. Naturally aspirated direct-injection diesel engines (those without a turbocharger) made by Volkswagen Group use the Suction Diesel Injection (SDI) label.
Edited by The Punisher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj sada, ako nema turbinu to znaci da nema ni interkuler? Mislio sam da ako ima interkuler da mu ja ugradim turbaka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to. Ako ga uzmem mozda cu nesto da skarabudzim ako moze. Stvarno bih voleo da mu stavim turbinu i interkuler, da ga cipujem i spustim. Napravim od kornjace zeca :D

No sve cemo u temi kada bude vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda je bolje da kupis odmah auto koji ima turbinu i interkuler ... sta ce ti kornjaca :D


Mada ako juris sve takve automobile, ne smem ni da pomislim kakve su ti devojke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam spomenuo vec negde, ako si smeker devojka ce sa tobom poci i ako vozis biciklu :D

Imam nekog Pola za jeftine pare. Sve sto znam da je dizelas, 97 i 3ja vrara. Trebam da ga vidim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto ti spominjes, je nesto drugo od ovoga sto ti ja pricam ... :D

 

Ti si poceo ozbiljno da zaradjujes ... za jedno 6 godina mocices da skupis za audi, samo da odes i da mu tresnes pare na sto, da ne pitas sta kosta i koliko  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ova kolca sama dolaze ja jeftine pare, ne jurim ih ja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Diskusija Koji player koristis. Ja koristim VLC i radi ekstra. U svakom slicaju vidi da apdejtujes player.

@CileBGD Drugar je ima taj 1.9 SDI u Oktaviji, cini mi se da je 68 ks. Nije to motor za trke to je sigurno, ali za Pola mislim da je sasvim super.

Ja koristim Gom player. Baš juče obrisao stari i instalirao najnoviju verziju istog player i ne vredi. Ono što sam primetio, a što mi se čini da ranije nije bilo to je da lampica za procesor uvek sija kad zabode slika prilikom gledanja filma. Nisam siguran ali mislim da je nešto do kompa, a ne do player-a..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da ... znam pisalo u vucicevom zabavniku :D

Ne znam, ne citam ta sranj* :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Diskusija Koji player koristis. Ja koristim VLC i radi ekstra. U svakom slicaju vidi da apdejtujes player.

@CileBGD Drugar je ima taj 1.9 SDI u Oktaviji, cini mi se da je 68 ks. Nije to motor za trke to je sigurno, ali za Pola mislim da je sasvim super.

Ja koristim Gom player. Baš juče obrisao stari i instalirao najnoviju verziju istog player i ne vredi. Ono što sam primetio, a što mi se čini da ranije nije bilo to je da lampica za procesor uvek sija kad zabode slika prilikom gledanja filma. Nisam siguran ali mislim da je nešto do kompa, a ne do player-a..
Probaj sa VLC plejerom, mada je sasvim moguce da si napunio virusima komp i da bi jedno osvezavanje dobro doslo (format)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi prva stvar koju bih probao bila reinstalacija kodeka. Player ko player ce svaki isto ili slicno da radi ali se on oslanja na kodeke za dekodiranje video zapisa. Skini K-lite codec pack sa neta pa instaliraj ceo pack po defaultu. Probaj onda. Ako i dalje zabada onda format vindoze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili K-lite pack ili KM player.Ja koristim KM player duze vreme i extra je, mada ni prosli BS nije bio los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj jos da instaliras GOM pler (ako se tako zove). Ja njega koristim...a jos preko toga koristim licencirani BS pler tako da probaj i sa njim pre nego sto obaras Wind.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel plavci kada slikaju uvece tj kada radarom hvataju, mora da bljesne kada slika?

pre pola sata vracam se sa dedinja, i spustam niz drajzerovu, isao sam jedno 80, i vidim njih uvukli se, jedan stoji kraj kola nesto gleda na drugu stranu, drugog nisam ni video.. Znaci da li kada slika mora da a blicne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...